Aequlibre
Dołączył/a: luty 2026
Mielno
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jestem za tym, żeby zrewolucjonizować świat piłki nożnej z tego chorego doliczania czasu gry. W żadnym innym sporcie nie ma czegoś takiego. Sędzia nie ogarnia meczu i sędziowania, a ma jeszcze ogarniać czas jaki został utracony. Zresztą po co miałby liczyć przerwy w grze na : aut, faul, rzut karny, rzut wolny, zmianę zawodników, kontuzje, petardy, wbięgnięcie psa na murawę, lądowanie kosmitów na murawie itd. KAŻDY powtarzam każdy sędzia od rozgrywek najwyższego poziomu, po poziom B klasy na czele z grubym markiem, co po meczu dostanie na piwo jest w stanie zmienić to za pomocą starej generacji zegarka, na którym jest guzim start i stop. To nic trudnego. Kończy się spór o doliczone minuty. Kończy się niesprawiedliwość. Kończą się spekulacje. Kończy się jakiś chory pomysł, żeby doliczać minuty, które powstały niewiadomo dlaczego... no chyba, żeby Real dostał karnego ;)
3
To jest do zaorania. Zbędne rozgrywki. Piłkarze jak niewolnicy. Wszystkie reprezentacje powinny się zjednoczyć i ewentualnie wystawiać zawodników, których chcą testować.
0
@Guess Denzel gra w ten sposób w reprezentacji. Ryerson też.
0
Jestem ciekaw ilu z was jest na tłustej diecie keto dzisiaj :)
5
Kounde nie zachwyca formą w tym sezonie. 80 mln to trochę mało jak na jego wartość rynkową - 65 mln. Jakby podwyższono ofertę, to całkiem dobry deal. Na rynku jest sporo fajniejszych graczy - Denzel Dumfries, Julian Ryerson, Konrad Laimer, Vanderson, Álex Jiménez i koniec kontraktu ma Oscar Mingueza
0
Kounde powinien siedzieć na ławce. Balde się poprawił od momentu przyjścia Cancelo, który powinien zagrać na skrzydle - bądźmy szczerzy, on słabo broni i dobrze atakuje. Najważniejsze to jutro nie przegrać, u siebie powinno być lepiej.
0
@torondirn To fakt, ale można kogoś sprowadzić zawsze. Wszystkie inne pozycje już potrafi, więc kupno jednego piłkarza powinno załatwić sprawę. Historia pokazuje, że Barcelona była zawsze wielka, gdy miała gracza zagranicznego - najczęściej z Brazylii.
15
Zapytajmy Real, czy awans do kolejnej rundy Ligi Mistrzów po rywalizacji ze słabszymi ekipami odbiera im zasługi.
0
@torondirn Nie możemy mięc więcej jak 25 piłkarzy. Mamy szkółkę - najlepszą na świecie. Robimy wymianę 1 na 1. Odchodzi Ferran i sprowadzamy kogoś za niego. Lewy zostaje, ale małych warunkach. Jeśli nie chce zostać, to sprowadzamy drugiego napastnika. Proste.
25
Ferran nie nadaje się na skrzydło - nie ma gazu, pokrętła, ani super pasa. Zagrać powinien Roony - stary numer z Betisem - lub ewentualnie Cancelo.
0
@torondirn chyba oczywiste, że kogoś trzeba by było sprowadzić. Poza tym może tam grać Rashford.
0
Odejść powinni obaj, ponieważ obaj nie dają tego najwyższego poziomu. Prawda jest taka, że tam wielu średnich napastników uzyskałoby doskonale wyniki. Jeśli trzeba wybrać jednego z dwóch, to wybieram Ferrana - nie ma szybkości, siły, dryblingu, super techniki i ogólnie ciężko znaleźć jakieś plusy. Można na nim zarobić, tym bardziej, że teraz coś strzela. Lewandowski mógłby zostać, ale jako postać drugoplanowa i z obniżoną pensją.
0
@tomek1656 Fermin już tam grał 2 razy, Raphinia się tam idealnie nadaje
3
Polecam bardzo film dokumentalny dla kibiców Barcelony. W szczególności chciałbym zachęcić do zgłębienia historii i wątków z Realem. Dlaczego tak naprawdę się nie lubimy i skąd mają tyle tytułów (lub też dlaczego Barcelona ma ich mniej).
0
@Alo_Vi Nie możemy mieć kadry jak City, nie stać nas na to. Musimy mieć za to dobrego napastnika i trzeba postawić na kogoś z tego grona. Wtedy każdy dostaje minuty i uzupełniamy skład szkółką.
0
Powinien przyjąć, w następnym sezonie może dużo stracić jako zawodnik, a my możemy grać na środku ataku - Rashfordem, Raphinią, Ferminem czy Ferranem
2
Yamal w formie i od razu Madrycka gazeta wysyła coś co go ma za zadanie zniszczyć