Aequlibre
Dołączył/a: luty 2026
Mielno
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
2-1 dla Realu, oczywiście wymęczone i z kontrowersjami.
0
@BORO_12 z ostatnich lat : Luis Diaz (Liverpool), Francisco Conceição (Juventus), Evanilson (Bournemouth), Enzo Fernandez (Benfica) i wtopy - Viktor Gyökeres, Darwin Nunez,
0
@BORO_12 ja uważam, że w Portugalii jest dużo dobrych zawodników, wystarczy spojrzeć ile zarabiały topowe kluby, jakich piłkarzy ma obecnie Portugalia. Oczywiście Hiszpania to również super kierunek. Lepiej jest postawić na scounting niż kupować Alvareza za 120 milionów. To już Lautaro by lepiej do nas pasował.
0
@FcPortoFan1999 czyli dobra okazja do dobrej ceny
0
Dzieje się to przez konflikt historyczno-polityczny. Barcelone będzie się tłamsić, przez przynależność narodową Katalończyków. Hiszpania zawsze będzie zatem wspierać najlepszy klub z Madrytu. Obejrzyjcie film na yt Barcelona prawdziwa historia.
0
Zamiast polować na Alvareza, który wygrał już wszystko przynajmniej raz, ma średnią formę i kosztuje ponad 100 milionów NA PEWNO, lepiej poszukać innego napastnika na rynku. Oczywiście nie chodzi o kasztana typu Vlahović, bo samo zainteresowanie nim, to już jest porażka... ale można dobrą cenę dać za dobrego grajka jak np. Lookman. Kilku lepszych napastników (cena i jakość) od wyżej wymienionych : Samu Aghehowa z Porto, Joaquín Panichelli ze Strasbourga, czy Vangelis Pavlidis z Benfici.
0
@FCB24 od ponad 2 dekad tak jest, kibice widzą mankamenty, błędy i głupie decyzje, ale nikt ich nie słucha, mimo, że to zdanie kibiców jest spójne, szerokie i słuszne. Może kibice powinni mieć więcej do powiedzenia, nie mówię, żeby kibice decydowali o pewnych kwestiach, ale żeby byli wysłuchani i wtedy zarząd decydował. Zupełnie tak samo jak w kraju, taka sama analogia, do społeczeństwa.
0
@Vince37 Europa jest już stracona, oby Polska się obudziła
0
@FCB24 to ogólnie trudna pozycja, mało dobrych piłkarzy na tej stronie. Miałem wrażenie, że Balde się poprawił od kiedy przyszedł Cancelo, ale ten mecz to katastrofa. Potrzebujemy kupić kogoś na lewą obronę na już, jak dla mnie to Grimaldo.
0
Macie jakieś dobre typy na dzisiaj ?
3
Najgorsze, że on nie ma dobrego przykładu w domu, Ojciec nie pomaga. Powinien skupić się tylko na piłce, na dbaniu o sen, żywienie, regenerację i psychikę.
1
W awans nie wierze, ze względu na "błędy" sędziego. Gdyby ten mecz był normalnie prowadzony, to oczywiście bym wierzył w wygraną.
1
Jak dla mnie to największym problemem są właśnie boczni obrońcy. Być może Erick powinien grać właśnie na boku, Kounde i Balde nie dojeżdzają niestety.
3
Oni są za słabi na sędziowanie, wymienić ich wszystkich. Ten jest za stary na te szybką grę.
2
Dopóki ludzie nie zrozumieją prawdziwej histroii FC Barcelony, tak długo będziemy nie rozumieć dlaczego sędziowie tak postępują z nami, czy też dlaczego podchodzą do Realu tak jak podchodzą.
0
@Sinirsey historia lubi się powtarzać ;)
0
@Maker0 każda akcja to ryzyko kontry, trzeba ryzykować, tu już nie ma nic do stracenia.
0
@marcin62 To normalny scenariusz, który nie musi być wykonany w 100%, zawsze tak jest. Można chcieć kogoś sprzedać, ale nie zawsze się uda - piłkarz nie chce odejść, brak ofert itp. Chodzi o sam cel. Wystarczy, że zrealizuje się 50% planu i już będzie dobrze.
9
Od początku było widać, że tam nie ma spalonego. Sędzia uznał gola. Jednak pojawiła się technologia, która miała zaszkodzić.
0
Po sezonie trzeba dokonać zmian, niezależnie od sukcesów. Cubarsi na defensywnego pomocnika. Ferran, Ter Stegen, Gavi i Andreas do sprzedaży. Lewandowski obniżyć kontrakt. Powrót z majorki Virgila. Sprowadzić : Środkowy napastnik, 2x środkowy obrońca, lewy i prawy obrońca.
1
@Marcelinho99 Cubarsi powinien grać jako defensywny pomocnik, zresztą kiedyś tak grał.
0
@Sysia11 trzeba strzelać z dystansu
0
Teorytycznie to jest całkowicie do zrobienia. Jeśli oni strzelili 4, to my też możemy. Problem polega na tym, że różnica jest duża, ponieważ nas oszukano. Atletico na pewno spróbuje zaatakować na początku, żeby domknąć dwumecz. My musimy zagrać z takim nastawieniem jak oni w pierwszym meczu. Jak ich zdominujemy to się zamkną w 11 z tyłu i wtedy nie ma co klepać od lewej do prawej jak w piłce ręcznej, tylko trzeba grać na dośrodkowania i strzały z dystansu.
1
@Pawlak1992 Słuchając specjalistów z dziedziny AI, mowią oni, że nawet gdybyśmy chcieli ją zniszczyć teraz, to ona postawiłaby opór. Polecam obejrzeć sobie film "Transcendencja". Twój scenariusz to kwestia czasu, ale raczej szybciej niż to opisałeś.
0
@alone49 jasne jasne, niedawno wyszło, że kolejna "teoria spiskowa" stała się spiskową praktyką. Oczywiście nie każda teoria spiskowa jest prawdą, bo miesza się farmazony, żeby ośmieszać tych co znają prawdę. Nie będę ciągnąc tego tematu. Technologie od dawna są na wyższym poziomie, ale nie dostanie ludzkość wszystkiego na talerzu od razu, wszystko po kolei, żeby dobrze zarobić na każdej nowszej wersji Ijfona.
1
@kundee zdecydowanie, dlatego najlepsza robota jest jako barman
0
@4drian0 muszą strzelać z dystansu
3
@Arden brakuje jeszcze innego zdjęcia, jak Fermin uderza piłkę to Lewandowski trzyma się z obrońcą, a sekundę później mu się urywa co przybliża go do bramki (widać to na tych zdjęciach). Pomijając już te wszystkie szczegóły, to zastanawiające jest to, że automatyczny spalony odgwizdano, a podobno nie działał i musieli samo rysować linie, to skąd było wiadomo, że jest spalony jak gol uznano ? Prawda jest taka - strzeliliśmy bramkę, a VAR nie chciał jej uznać. Gol odebrał to co człowiek traci jako ostatnie - wiarę.
0
@Pawlak1992 Bo co stanie im na przeszkodzie, jeśli sztuczna inteligencja osiągnie poziom inteligencji wyższy od ludzi? - AI już ma wyższy poziom i to znaczanie. Ogółnie filmy SF to filmy dokumentalne o przyszłości z dobrą fabułą. Tylko zadaj sobie pytanie, skąd oni tak dawno temu już wiedzieli o AI, technologiach itd. ? To wszystko teatr dla gojów.
0
@Bobo25 Moim zdaniem gol prawidłowy. Czerwoną kartkę sędzia powinien obejrzeć.