1

Undav wchodzi z ławki i ładuje 3 bramki i 2 asysty i dalej na ławce. Gość to bardzo dobra alternatywa dla Alvareza.

0

Nie rozumiem dlaczego w pierwszej kolejności go nie wykupiliśmy.

1

Epstein wręczy wstęp na wyspy dziewic - long island i hotel paradise

4

Kurde mając tyle kasy, można jeszcze chcieć zarobić więcej ? Ja na jego miejscu wybrałbym USA, ale chyba niekoniecznie Chicago.

0

@Comentateiro Mam wersję HD Edition na Steamie, gdzie mogę znaleźć nowe mapy ?

0

@Danny Gaucho skoro tak, to można się odwoływać

4

Gra ktoś tutaj w Hereos 3 ?

0

@AlphaNumeric i Yamala przesunąć na 10, na której sam chce grać

4

@ACMaldini3 tak, mogą być przepisy, ale mogą też być rysopisy

1

@heniusss Messi tu wygląda jak koks

0

@LeoMessiiBarcaPepa no właśnie nie mamy 2 takich, więc powinien przyjść ktoś z takim dryblingiem

2

@Konradowskyy w dodatku nawet nie wykupiliśmy Cancelo

0

@dziku77 ale to nie oznacza, że trzeba przepłacać.

3

@Comentateiro problem nie dotyczy zawodnika, problem dotyczy kwoty za jaką zawodnik przyszedł do klubu, to jest główny powód. Ludzie będą go oceniać nie na podstawie tego jak grał, ale ile kosztował. Krytyka powinna dotyczyć zarządu, który za 2 zawodników do przodu chce wydać 230 mln. W obronie dalej braki, Cancelo nie wykupiony, Grimaldo z promocji, a byli też inni.

5

@Paulinho2012 Vinicius prezesem

1

@kkbarca trochę to Atletico przypomina Ukrainę

0

@galix22 to kolejny przepłacony transfer jak Gordon.

1

@ShawnC cały sezon gadaliśmy na obronę, a jeszcze nikogo nie kupiliśmy, nawet z Cancelo się opóźniamy. Za 80 mln mamy 3 zawodników.

5

@bartulek98 dokładnie tak samo jak Gordon za 80 mln. Znowu przepłacamy.

0

To będzie niezła telenowela latynoska jak Alvarez pójdzie do realu. Na 9 żółw i gdzie on tam miałby grać ? Już pomijam fakt mówienia o spełnieniu marzenia gry w Barcelonie :)

2

@icon3520 cotygodniową dawkę krytyki Gordona napisze i jego zwolenników uciszę.

2

@PatrykBarca Aguero, wielka szkoda, że tak wyszło

1

@NeroTFP1 trzeba arbuzy jeść

0

@tbas tak, wiem to, ponieważ 80 mln za rezerwowego to przepłacona kwota. Można za to całą obronę wzmocnić.

0

@MaziFCB Tak może nie przekreślić transferu Cancelo, ale chyba z samego szacunku do Cancelo i budowania drużyny od tyłu powinniśmy go od razu wykupić. Zasłużył żeby zostać, jest bardzo uniwersalny. Grimaldo jest bardzo przekonujący, wychowanek, bardzo dobra technika, świetny stały fragment - 3x lepszy niż Balde. Tak jak mówiłem wcześniej, Gordon jeszcze nie zagrał meczu i nie ma to znaczenia, ponieważ krytyka spada na zarząd, a nie zawodnika.

2

Jak patrzę na obecne kwoty transferowe zawodników, to Messi powinien mieć wartość rynkową 390 mln w swoje 39 urodziny

0

@ShawnC to tak czy inaczej 80 mln to zbyt wysoka kwota, skoro za 30 mln nie chcieliśmy przedłużyć zgranego Rashforda.

0

@Tasde wolna wola, chcesz to czekaj.

0

@tbas To nie piłkarz zły, tylko zarząd jest zły, przepłacone pieniądze po raz kolejny.

0

@ShawnC jak Raphinha będzie zdrowy to będzie grać wszystko, a Gordon będzie grać ogony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?