Aequlibre
Dołączył/a: luty 2026
Mielno
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
To co powiedział o lidze mistrzów jest wymowne, w zasadzie powiedział to co mówię od dawna, ale z wielką presją od wielu z was. Liga mistrzów nie jest najważniejsza i nie wyznacza bycia najlepszym. Jak jedna decyzja sędziego ma wpływać na to czy jesteś najlepszy czy nie ? jak jedno losowanie ma decydować o Twoim losie ? Jak jeden błąd ma powiedzieć, jak bardzo jesteś dobry ? Jak utrata jednego, ale kluczowego zawodnika może zmienić cały Twój sezon ? To liga wyznacza bycie najlepszym.
0
@JoeBlack dlatego dobrze jakby wygrał
5
@Kondzix ofensywny pomocnik
2
Patrząc na to co mówi ten oszołom Enrique Riquelme, to nie wiem czy nie lepiej by było, gdyby właśnie on wygrał wybory. "Sprowadziłby" Kloopa i Haalanda, a ostatnie skończyłby na klopie i jadł hochlanda.
0
Najlepiej to sprowadzić kogoś na jego pozycje i dać mu do zrozumienia, że nie będzie grać i najlepiej jak poszuka sobie klubu.
1
To dobra wiadomość. Młody talent musi dostać szansę, a później jeszcze jedną.
1
@GeneralXavi najbardziej irytowały ich manipulacje związane z zamknięciem zakładu na żywo.
0
@Herato jeśli się martwisz, że Cristiano odegra znaczącą rolę na mundialu w tym roku, to polecam obejrzeć jego występy w drużynie klubowej, będziesz spać spokojnie.
1
@Popitek12 na mundial ?
3
@Kozinho. ja też nie grałem, u mnie to był Heroes 3
2
@casabarca Betclick. Byłem w STS od 20 lat, ale to zwykli oszuści.
21
Te wyceny zawodników obrzydliwego klubu to jest jakiś farmazon, błąd w matrixie, upośledzenie intelektualne. Wartość powinna być oceniania na podstawie gry, a nie reklamy, kwoty transferu czy tego ile się w prasie pisze.
0
Niech przyjdzie Grimaldo, a Balde się oznajmi, że będzie rezerwowym lub nie będzie mieć minut - sam się wyprowadzi. Cucurella jest za drogi i mało daje w ofensywie.
0
@Bzyczekk to mamy 2-3 lata spokój na lewej obronie. Możemy obserwować już teraz rynek pod kątem lewego obrońcy lub może ze szkółki kogoś pozyskać. Żaden zawodnik nie jest zwolniony z pracy w defensywie. Grimaldo wie jak grać obrońcę na 4 z tyłu - robił to w Barcelonie i Benfice.
0
@Bzyczekk hajpuje powrót 32 latka, który pokazuje, że z wiekiem jest coraz lepszy i podobnie jak Cancelo może wnieść wysoki poziom - lepszy od Balde. Double double osiągnął nie tylko dzięki karnym, ma bardzo mocne stałe fragmenty ogólnie, co nam by się bardzo przydało. Gra na wahadle, a u nas obrońca również gra bardziej jako wahadłowy pomimo, że gramy 4 z tyłu teorytycznie ;)
0
@Bzyczekk Utalentowany Balde, który nie gra na poziomie tego klubu. Obecnie nawet już nie gra, ponieważ prawonożny Cancelo o 10 lat starszy go wygryza ze składu na luzie. Niestety miał sporo czasu żeby coś pokazać. Nie przekonał i powinien odejść za dobre pieniądze do Anglii, która jest bogata. Grimaldo ? Popełniono błąd, że go w ogóle oddano gdzieś, nie dostał tyle szans do Balde, w Benfice mocno przekonywał, później był do wyjęcia za grosze i przegapiliśmy to. Teraz po paru sezonach w Bayerze gdzie jako obrońca notuje double-double, chcemy go z powrotem i jest opcja za śmieszne pieniądze go kupić. TOP5 wszystkich lewych obrońców na świecie. Nie masz przypadkiem na nazwisko Bartomeu ?
5
Sprzedać Kounde i kupić Cancelo oraz Grimaldo. Kasa na plus. Jakość na plus.
0
@4drian0 Nie byliśmy na tournee i było widać jakie mamy braku w przygotowaniu fizycznym. Szczególnie to było widać na przykładzie PSG, kiedy z nimi graliśmy. Inna sprawa to, że PSG ma dużo kasy i dobrą ławkę, a przynajmniej na tyle dobrą, że w lidze mogą rotować prawie co weekend i oszczędzać zawodników na LM.
1
@blakkudium wielka szkoda, mogliby go wypchnąć, ale Hansi do dobry człowiek. Grimaldo u nas to oferta perfekcyjna, 5x tańszy niż Cucurella, który bardziej pasuje do Atletico.
0
real potrzebuje kogoś na drugie skrzydło. Jednak Olise im się nie uda ściągnąć. W Bayernie mu dobrze.
2
Mam nadzieję, że Hansi wódz nas zabezpieczy przed sezonem i nie damy się wciągnąć w wycieczki przed sezonem w celu "sparingu". Każde tournee to jest totalny brak logiki, intelektu, świadomości lub jakkolwiek to nazwiemy. 20 lat temu jak grałem w piłkę, to jeździło się na obóz przygotowawczy do sezonu w lato i zimę. Człowiek się zamykał w ośrodku, był skupiony na ciężkiej pracy, która miała przynieść formę fizyczną na cały sezon. Bez formy fizycznej trudno jest nabyć pewność siebie, a bez pewności siebie, nie ma tego co nazywamy "formą". Duże kluby latają po kontynentach, po różnych krajach, żeby zarobić. Jednak ile zarobi taki klub, kiedy dobrze się przygotuje fizycznie do całego sezonu i osiągnie znaczące sukcesy ? Ile podniesie pucharów, ile uznania zdobędzie, ilu sponsorów uzyska, ilu fanów... ilu ile ??? Pytania są retoryczne.
1
Każde tournee to jest totalny brak logiki, intelektu, świadomości lub jakkolwiek to nazwiemy. 20 lat temu jak grałem w piłkę, to jeździło się na obóz przygotowawczy do sezonu w lato i zimę. Człowiek się zamykał w ośrodku, był skupiony na ciężkiej pracy, która miała przynieść formę fizyczną na cały sezon. Bez formy fizycznej trudno jest nabyć pewność siebie, a bez pewności siebie, nie ma tego co nazywamy "formą". Duże kluby latają po kontynentach, po różnych krajach, żeby zarobić. Jednak ile zarobi taki klub, kiedy dobrze się przygotuje fizycznie do całego sezonu i osiągnie znaczące sukcesy ? Ile podniesie pucharów, ile uznania zdobędzie, ilu sponsorów uzyska, ilu fanów... ilu ile ??? Pytania są retoryczne.
0
@Kaisuj dla kasy, totalna głupota.
0
@aspr1me jak nie chodzi o Doue to nie widzę innej opcji, ośmieszył się znowu Perez
0
Joan w tej drugiej części sezonu po kontuzji już nie bronił tak samo dobrze. Szkoda, nie wiadomo gdzie byśmy zaszli gdyby nie on.
0
Fabregas to niech pójdzie do Arsenalu najpierw.
0
@Azazel_Pazuzu bramkarz musi się opalić
1
@Kozinho. powinien być w tym okienku.
9
Mam nadzieję, że kiedyś się doczekamy go w Barcelonie i będzie im mógł się odegrać :)
14
@Arden najlepsze jest to, że my ich zatrudniamy