Aequlibre
Dołączył/a: luty 2026
Mielno
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@nowy2016 było podczas głosowania, choć nie chcę mi się wierzyć, że Polacy się zgodzili na imigrantów
0
@draxidox Tylko w ostatnich dniach zgineło kilka osób w Barcelonie...
0
@nowy2016 trzeba powtórzyć referendum
0
@MesQueUnClub_87 to tylko moje przeczucie
0
To będą najgorsze mistrzostwa świata jakie zobaczyliśmy
1
@lucca87 widocznie trofea nie są dla niego najważniejsze
13
Szkoda, to mógł być bardzo dobry rezerwowy, wysoki silny i skuteczny napastnik
5
Nie dziwie mu się i całkiem zrozumiałe, że chce grać i czuć się ważny. U nas prawdopodobnie siedziałby na ławce.
2
@BulaKG moim zdaniem on się nie broni piłkarsko i nie jest to zawodnik do pierwszego składu.
4
I bardzo dobrze, trzeba stawiać granice, na koniec wyjdzie jak to real kręcił.
14
Z góry wiadomo, że Julian nie przejdzie do realu, a oni nie składają żadnej oferty, ponieważ tam nie ma miejsca dla niego. Ten żałosny klub robi to tylko po to żeby nam zrobić pod górkę, żebyśmy musieli więcej zapłacić lub żebyśmy w ogóle nie udało nam się go kupić.
2
Wygra Hiszpania
0
Jak wygra LM w Barcelonie to może odchodzić.
0
Ta plotka o Alvarezie do realu za 150 mln ma zadanie tylko podbić nam cenę. Brudna zagrywka.
0
@MeAndSwan moim zdaniem świetne
0
@The Game 10 według przepowiedni to Portugalia ma zagrać z Meksykiem w finale
2
@ranger3120 B.Silva pewnie boi się, że nie będzie grać u nas, tylko siedzieć na ławce i rozumiem jego obawy. U nas będzie mu ciężko o pierwszy skład. Z drugiej strony ma szanse coś wygrać, być istotnym rezerwowym, sezon jest długo. W Atletico to może wygrać coś tylko jak Barcelona i real będą bardzo słabo grać.
3
@blakkudium to dosyć dobre źródło
0
Florentino Perez do kiedy ma bilet w psychiatryku ? wie ktoś ?
3
Dobry wywiad na żywo Leszka Milera u Rymanowskiego
31
Oni go nie chcą, oni chcą tylko podbić nam cenę, oni najczęściej chcą kupić kogoś kogo tak naprawdę nie chcą, tylko po to żebyśmy my go nie kupili. Oni mają wysoki kompleks Barcelony i bardziej skupiają się na rywalizacji z nami, na niszczeniu nas, niż na budowaniu siebie.
3
Zobaczycie, że oni przez to wszystko co robią, sami siebie podkopią - okaże się, że tak naprawdę to oni kupowali arbitrów, zdobywali nielegalnie trofea i zostanie im to odebrane. Oskarżyciel najczęściej oskarża o to co sam robi. Złodziej zawsze mówi łapać złodzieja. Kto rzuca błotem, nie może mieć czystych rąk.
16
Zobaczycie, że oni przez to wszystko co robią, sami siebie podkopią - okaże się, że tak naprawdę to oni kupowali arbitrów, zdobywali nielegalnie trofea i zostanie im to odebrane.
0
Sukces polskich tenisa zawdzięczamy trzepakom na podwórkach, to walenie w dywan pozwoliło rozwinąć nam dobre uderzenie
1
J. Pedro niewykonalny. Haaland już też nie. Alvarez będzie ciężko.
0
@mesulete właśnie napisałem jak, jak nie czytasz, to nie wiesz jak. Jak się sędzia pomyli w meczu ligowym to masz jeszcze 37 kolejek żeby pokazać, że jesteś najlepszy. W LM jak się sędzia pomyli, to wylatujesz z gry.
0
@Bogan wystarczy ukrócić taką ligę, mniej drużyn.
1
@Bogan Wystarczy zmienić format ligi mistrzów na lige, a nie puchar i mamy wspólny język
7
To co powiedział o lidze mistrzów jest wymowne, w zasadzie powiedział to co mówię od dawna, ale z wielką presją od wielu z was. Liga mistrzów nie jest najważniejsza i nie wyznacza bycia najlepszym. Jak jedna decyzja sędziego ma wpływać na to czy jesteś najlepszy czy nie ? jak jedno losowanie ma decydować o Twoim losie ? Jak jeden błąd ma powiedzieć, jak bardzo jesteś dobry ? Jak utrata jednego, ale kluczowego zawodnika może zmienić cały Twój sezon ? To liga wyznacza bycie najlepszym.
0
@JoeBlack dlatego dobrze jakby wygrał