Aequlibre
Dołączył/a: luty 2026
Mielno
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mnie zdziwiło, że kupiliśmy Gordona za 80 mln i teraz chcemy Alvareza za którego najmniej zapłacimy 120 mln, podczas gdy mogliśmy spróbować ściągnąć Haalanda. W obecnej sytuacji już nie ma mowy, żeby grał u nas. Jeśli jeden i drugi kosztują razem 200 mln, to te 200 mln to dobra kwota za zawodnika City. Powodów jest przynajmniej kilka :
- Napastnika rozlicza się bramek, Haaland to gwarancja bramek, tym bardziej przy naszym serwisie i stylu gry.
- Potrzebujemy 9, odchodzi Lewandowski, a na rynku trudno o wybór
- Guardiola odchodzi z City, idealny moment
- Laporta ma dobre kontakty z jego agentem
- Prawdopodobnie to była jedyna okazaja na odejścia Haalanda do jakiejkolwiek innej drużyny, ponieważ do Anglii nie pójdzie, do Niemiec czy Włoch też, ani do PSG, więc zostaje liga hiszpańska, a w niej dosyć oczywiste, że to raczej dalsze nakręcanie rywalizacji strzeleckiej Haaland vs Mbappe.
- Haaland równiez dużo biega, jest pokorny
0
@piJohn jaja sobie robie, geografię mam w małym palcu
1
@kubix05 takie miałem i lepszą wersję później, same biegały
0
PSG dzisiaj rozstrzela armatki ?
1
Nie jestem zadowolony z tego transferu. W szczególności ze względu na cenę, brak miejsca dla innego zawodnika, ze względu na narodowość, skuteczność i status (80 mln za rezerwowego to sporo). Mimo wszystko życzę mu wszystkiego najlepsze i obym się pomylił.
0
@tbas masakra jak ten czas leci...
11
Zawsze się cieszę, gdy ktoś się z nas śmieje, wtedy wiem, że finał będzie dla nas sukcesem i to my będziemy się cieszyć na koniec
0
@TridenteMSN jeśli ogarnie Victoria to jestem za
2
@Croocers i Grimaldo do biesiady
3
On jeszcze ciśnie beke z Bayernu, jak już przestanie go boleć brzuch to pójdzie oficjalka
0
@Roobo on jeszcze ciśnie beke z Bayernu
0
@TridenteMSN Victor strzela co okienko, ma wszystko, ale nie ma głowy. Thiago to niepewny zawodnik, jeden dobry sezon to za mało, zbyt dużo ryzyka.
0
@Nazio_87 cierpliwości, coś pięknego
4
@Kozinho. to akurat średnie porównanie, Suarez odszedł i Atletico było mistrzem
0
@TridenteMSN być może, ale to oznacza, że mamy kupić kogoś na siłe ?
0
@Szmulek niskie poczucie wartości, które próbuje budować na uniżaniu innych
0
No i po co to się śmiać ? Stare powiedzenia są najbardziej prawdziwe - ten się śmieje, kto się śmieje ostatni ;)
0
@TridenteMSN ja też nie mam, ale nie ma rynku nikogo lepszego, więc może lepszym wyjściem jest przeczekać ten rok
3
Bernardo już ponoć klepnięty, czyżby będziemy mieć codziennie jeden transfer do nas ? :)
0
Bardzo się cieszę, troche za późno do nas trafia, ale lepiej późno niż za późno.
0
@TridenteMSN wymieniłem Ci 3 dobrych napastników. Oczywiście możesz na to patrzeć inaczej, ja nic do tego nie mam. Ja również chciałbym mieć więcej opcji.
0
@TridenteMSN Jeden przypadkowy sezon to za mało, ale rozumiem argument, że robi liczby.
2
@TridenteMSN Jak "tylko" 100 mln to ide po Oshimena, Undava, Oyarzabala. Cieżko o inne opcje. Ogólnie to szedłbym od początku po Haaland, ale Gordon dużo pieniędzy zmarnował.
2
Atletico wyraźnie ma duży ból, dosłownie jak rybka na terapii u psychiatry... bul... bul bul bul...
0
@Adi123456789 nie ten poziom niestety
3
Straszny ból, który bierze się z braku akceptacji tego co jest, więcej witamy A dla Atletico
1
Dobra dobra, my tu zakupy, ale jeszcze trzeba stare i niepotrzebne ciuchy sprzedać, żeby miejsce w szafie zrobić - Balde, Ter Stegen, Araujo, Pena, Fort, Fati, Casado. Deco to tylko kupować potrafi.
10
Ter Stegen, Fati, Casado, Balde, Araujo, Fort,Pena to pewniaki.
2
@Faro Same przystojniaki ;)
0
Naziwsko podejrzane, on na tej Menorce, a pewnie jest na Majorce i cały czas na haju