2

Głupie pytanie Raphinha to chyba najważniejszy zawodnik, zabrakło go najmocniej z Atletico. Po prostu transfer Gordona to wtopa finansowa, zbyt drogi i wątpliwy (liczby, narodowość i styl gry). Można było kupić taniego skrzydłowego za 30 mln i każdy by znał swoje miejsce szeregu. Resztę pieniędzy przeznaczyć na napastnika.

0

@kacperFCB_ zanim osądzisz czyjeś błędy, wpierw zwróc uwagę na własne błędy, kto rzuca błotem ten czystych rąk nie ma hipokryto :)

0

@Johnnie_Walker Dla mnie gość wątpliwy sam w sobie, a do rotacji za 80 mln to już w ogóle jest skreślony. My potrzebujemy remedium na nasze problemy ze skutecznością, choć bardziej nam potrzebny jest skrzydłowy z bardzo dobrym dryblingiem jak Yamal.

2

Wystarczyło zostawić tego Rashforda i kupić Alvareza tylko, ten Gordon wszystko komplikuje. Ewentualnie kupić innego skrzydłowego też za 30 mln.

0

@Guillegavira też mam nadzieję, że się pomylę, ale miałem też taką nadzieję, przed kupowaniem Dembele, Griezamanna, Ferrana i paru innych

0

@Johnnie_Walker Ja w obecnej sytuacji to najbardziej ufam Ferranowi, choć sam chciałem jego odejścia, to tylko pokazuje jak bardzo nietrafnym transferem jest Gordon. Zgadzam się, że potrzebujemy jednego mobilnego napastnika i drugiego o odmiennym profilu.

0

90 mln + Casado

0

@Johnnie_Walker Gordon grał również na środku ataku, oglądam Newcastle. Liczysz udział przy bramce, ale zapominasz, że 50% bramek to rzuty karne. Oboje mają słabe wyniki. Płacimy głównie za wysoki pressing, co może robić każdy.

0

@Guillegavira mogę poczekać, żeby potwierdzić tylko to co mówiłem wcześniej

0

@Johnnie_Walker Ty narzekasz na skuteczność, zobacz lepiej Gordona

2

Znowu wyszliśmy na frajerów, 80 mln za gościa co będzie rezerwowym i jego największy atut to gra w defensywie. Bayern wiedział co robi.

0

@mkl87 dokładnie, ja sam narzekałem na Rashforda czasami, szczególnie podczas LM z Atletico, ale dalej uważam, że jest lepszy od Gordona, lepsze przyspieszenie, strzał, stałe fragmenty bardzo dobre i drybling chyba też ma lepszy. Gorzej broni, dużo gorzej presuje, ale żeby dopłacać + 50 mln ? chory pomysł dla mnie. Rashford jest pierwszym wyborem w reprezentacji Anglii. Zgrany już i z tej dwójki bym wybrał Marcusa. Jednak dalej uważam, że klub potrzebuje kogoś kto w pojedynke wygrywa spotkania i ma bardzo dobry drybling.

1

@Roobo też bym powiedział, że to dobry chłopak i dzień dobry na klatce mówi, no i czy pomóc zakupy wnieść na 3 piętro

1

Lewy odszedł i od razu ruszyli na zakupy, jakby wygrali w totolotka :)

3

Lewy odszedł i zobaczcie co się dzieje, ten klub zawsze dostarcza wiele emocji :)

0

@mkl87 mnie również od wczoraj wałkuje ten temat, że jego firmowa akcja to rzut karny na 17 goli 9 z karnego wiele mówi o jego skuteczności. Dryblingu powalającego nie ma. Myślę, że to będzie transfer wtopa.

0

@kacperFCB_ oczywiście, możesz tak powiedzieć, możesz ubliżać innym, żeby budować siebie, swoje niskie poczucie wartości.

0

@Hindus 17 goli i 15 asyst to znacznie lepsze statystyki, ale nie chodzi o to gość jest game changerem. W pojedynke może wygrywać spotkania. Najmocniejszy ma drybling.

0

Mam kiepskie przeczucia niestety

0

@Hindus 1. Nie mieliśmy, ale przychodzi nowy zawodnik i mieć możemy. Zresztą na punkt 1 odpowiada punkt 3.
2. Trzeba rozważać priorytety, u nas to jest typowa 9 najlepiej o innym profilu niż Ferran i oczywiście obrona - tam chyba 3 pozycje można wymienić. A skrzydłowy ? w 25 mln byśmy mogli to rozwiązać.
3. Taki co ma choćby lepsze liczby goli z gry oraz asysty.
4. Dlatego dobre pytanie czy to najlepsza możliwa opcja ze wszystkich?
5. W pełni zrozumiałe.
6. Mika Godts

0

@Nazio_87 wcale nie, przez rok nie mógł strzelić w lidze, jak strzela to nie są to spektakularne gole, najczęsciej z karnego - firmowa akcja

0

@mekston 2 z karnego

0

@kryhaa bo przepłacają i my też

0

@Kozinho. jak dla mnie też, zabrakło z Atletico

0

@Kozinho. i zapomniałeś dodać, że jest cholernie skuteczny

0

@heniusss a kogo byś widział gdyby nie te wydane 80 mln ?

0

@kacperFCB_ mogę oceniać jego nawet przed kupnem, w trakcie sezonu i po sezonie. Chłopie, skończ waść i wstydu oszczędź

2

@Encore i ma rację, Bayern to jeden z najlepiej zarządzających klubów w Europie, zawsze ich podziwiałem za ich podejście.

1

@ShawnC on w filmie mówił o golach w lidze angielskiej

0

@arczis92 Mika Godts 25 mln, Yeremay Hernandez 25 mln, Kenan Yildiz 75 mln.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?