Aequlibre
Dołączył/a: luty 2026
Mielno
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lionel_Messi10 tragedia....
0
@Destroyer_of_Worlds no właśnie o tym mówię cały czas, są lepsi skrzydłowi, choćby Yildiz - 75 mln.
0
@kacperFCB_ Oczywiście, masz rację :D
0
Powinien być również artykuł "Dlaczego nie Gordon ?"
8
Gdyby tylko poprawił pressing, co wcale nie jest trudne biegać, to byłby to lepszy transfer niż Gordon. Lepiej kiwa, jest szybszy, ma lepszy strzał i stały fragment gry i kosztuje tylko 30 mln.
0
@heniusss jak Rashforda nie będzie to super, liczę na lepszego skrzydłowego od niego, choć on swoje plusy ma - jest szybszy od Gordona, lepiej kiwa, ma bardzo dobre stałe fragmenty gry i jest skuteczniejszy. Gorzej broni i to tyle. Raphinha powinien grać na 9 i mówiłem o tym dawno temu, ale skrzydłowego trzeba mieć lepszego niż Gordon. Yildiz, Yeremay, Godts.
0
@novy1899 Raphinha może grać na każdej pozycji z przodu. Za 30 kupisz w lidze Hiszpańskiej Moleiro, Yeremaya lub Godtsa z Ajaxu.
4
@Donnie_Darko dlaczego mam śledzić ostatnie 3 sezony ? rozmawiamy o tym sezonie, a Ty podajesz błędne dane, tylko nie wiem po co to robisz. Ferran też wnosi szaloną intensywność, pressing i gre bez piłki. Też jest uniwersalny. Niepotrzebujemy drugiego takiego zawodnika. Nam brakuje skuteczności.
0
@marcin62 rozumiem ten argument, jest on jak najbardziej zasadny. Zgadzam się, że Rashford jest kiepski w pressingi, dlatego go tutaj nie widzę, ale Gordona również tutaj nie widzę, ponieważ notuje słabe liczby, słabo gra w ataku pozycyjnym, wcale nie ma dobrego dryblingu, a Rashford ? u niego to trochę lepiej wygląda, jest wyższy, lepiej uderza stałe fragmenty i lepiej drybluje, a kosztuje 50 mln mniej. W dodatku już jest bardziej zgrany w Barcelonie. Zdecydowanie więcej jest argumentów przeciw Gordonowi. Biegać każdy może, nawet Ferran zasuwa jak dziki kasztan.
0
@Purus to już niekoniecznie musi się wydarzyć, po prostu oceniajmy obiektywnie same umiejętności, on tutaj nie pasuje. Moim zdaniem nie wypali.
1
@nekker pooglądaj wpierw trochę Newcastle, czy w ogóle jak on gra, on żyje grą z kontry. Jak na skrzydłowego to bardzo słaby wynik.
6
@addept i za pressing musisz dopłacić 50 mln. W dodatku mniej strzela.
0
@Dejvo Zły argument, totalnie nic nie mówiący, można powiedzieć nie znam się ufam Flickowi. To już brzmi lepiej.
0
@Witekk10 Oczywiście, ja też ufam Flickowi, ale niekoniecznie w kwestii transferów jak widać.
2
@AlphaNumeric 6 goli w lidze i w tym 3 z karnego
1
Nie widzę innej opcji, jak graniem tym Gordonem na 9. Raphinha i Yamal mają pewne miejsce. Na 10 jest Olmo i Fermin. W takim razie nasza 9 to Gordon, czyli Anglik co w lidze strzelił 3 gole z gry. 80 to chora cena. Nie kupiłbym go nawet za 30.
0
@Kibicodlat5 tak, całe 3 gole w lidze z gry
1
"Ufam Flickowi" "Jak Flick go chce, to ja też" - to najpoważniejsze argumenty za Gordonem.
0
@heniusss dlatego krytuje ten transfer, ponieważ na skrzydle mamy Raphinhe, jest Rashford na podobnym poziomie co Gordon za 30 mln, choć wolałbym kompletnie kogoś innego. Priorytetem jest pozycja nr 9 i za 80 można kupić lepszych piłkarzy.
0
Chyba nikt nie wierzy, że kupimy topową 9 teraz. Nie stać nas na takie rzeczy. Za te 80 mln mogliśmy kupić Yildiza, czy Oshimena czy Undava, czy Moleiro, czy innych piłkarzy, tańszych i jeszcze by zostało. Gordon to bardzo kiepski transfer, ale o tym sami się przekonacie, to tylko moje zdanie.
0
@heniusss świat się nie kończy na jednym graczu, rynek jest pełny dobrych zawodników
0
@kacperFCB_ w takim razie na stronie są sami głupcy, wszyscy jesteśmy jeszcze większymi głupcami ponieważ oceniamy, oczywiście zgadzam się.
Kiedyś była taka historia, jak to uczeń poleciał do Tybetu dowiedzieć się od mistrza jaki jest sekret szczęścia. Mistrz odpowiedział, żeby przede wszystkim nie kłócić się z głupcami. Uczeń odparł, że nie może się z nim zgodzić, a mistrz odpowiedział, że ma rację. Także masz rację :)
5
@Agrafka no dlatego nie widzę miejsca ani dla jednego, ani dla drugiego, po prostu piszę, które mniejsze zło bym wybrał - pamiętając, że zło zawsze jest złem :)
0
@heniusss Ty to byś pewnie kupił samych biegaczy i byście tylko biegali, najlepiej tanio samych kenijczyków co mają rekordy świata na 1000 metrów, bo ich lew gonił całe życie :D
0
@Peciak Zdecydowanie Rashford jest lepszym wyborem. Taniej. Ograny już w Barcelonie. Chodź mimo wszystko Anglik i dalej nie pasuje do końca tutaj. W Barcelonie to najlepiej by wyglądał taki Moleiro, Yeremay dynamiczniejszy, z lepszym dryblingiem lub kompletnie w inną stronę pójść i kupić Godtsa - 25 mln za takiego piłkarza to jak promocja.
0
@Votrox7 chyba raczej dawno nie było, dlatego ja też mam takie odczucia, my co jakiś czas wtapiamy.
6
Jak miałbym wybierać czy Gordon czy Pedro, to wybieram tego drugiego. Brazylijczyk, a nie Anglik. Strzela bramki. Prawdziwa 9. Lepiej sobie radzi w ataku pozycyjnym.
0
@Donnie_Darko powtarzasz się i to niedokładnie. Gordon ma 9 goli z karnych, gorsze staty od Raphy, więcej kosztuje, jest Anglikiem. Słabo gra w ataku pozycyjnym. Jest przereklamowany.
0
@heniusss Tak, musiałem mieć statystyki bez EFL Cup, rzeczywiście pomylono mnie o jednego gola, cóż za strzelece ! Nie no chyba zmienie zdanie normalnie !
0
@Donnie_Darko 9 goli z karnych, a nie 7. Raphinha miał 7 goli z gry, a Gordon tylko 3 gole z gry w lidze - Raphinha miał lepsze liczby i mniej za niego zapłacono. W piłce nożnej chodzi głownie o strzelanie bramek, musimy mieć kogoś kto ładuje bramki - Gordon to nie jest strzelec wyborowy. W pressingu każdy może grać dobrze, ponadto zależy od całej drużyny, sam jeden zawodnik nie odbierze piłki. Gordon świetnie atakuje wolne przestrzenie, a ich w naszym stylu gry i ataku pozycyjnym jest bardzo mało. Tak samo w lidze hiszpańskiej. Gordon sam mówił, że lepiej mu się gra w LM, bo więcej przestrzeni zostawiają drużyny.
Hansi wie lepiej ode mnie, ale jak każdy człowiek może się pomylić. Ja pozostane przy swoim zdaniu i dla mnie ten transfer to jest wtopa i to straszna wtopa.