Aequlibre
Dołączył/a: luty 2026
Mielno
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Barcelona powinna od razu zainteresować się Yeremayem Hernadezem z Deportivo, zanim rzucą się na niego kluby z Anglii i finansowo nie będziemy w stanie rywalizować.
0
@ranger3120 to za kilogram bardzo dobra cena, ja za kilogram musiałbym zapłacić 249 zł. Fakt, że mam 5 różnych kakao i herbatkę z kakao, jednak różnica jest spora. W jakich dawkach pijesz, od jak dawna i czy masz jakieś efekty ?
12
Jeśli chodzi o formę Bardghji'ego, to trzeba sprawiedliwie powiedzieć, że gdy był w formie, to nie był wystawiany, a kiedy już zdążył zjechać z formą, to dostał szanse na grę.
2
Szkoda Jajorki, raczej Muriqi będzie w innym klubie, Torre i Virgil tez
0
Dzisiaj to powinien zagrać Cortes i Christensen
0
@ranger3120 Czyli masz już rozdrobnioną ? Ja kupuje w całości z manufaktury sopockiej - jest 3 razy droższa, ale spróbuje następnym razem tej co pijesz. A magiczny ogród znam, zamawiam zioła od nich :)
0
@lithotripter dobre było ?
0
@ranger3120 No to teraz pytanie jakie kakao ? Ja kupuje surowe kakao nieodtłuszczone w całości, musze je rozpuścić żeby można było je wypić, robię to w kokosowym mleku. A Ty jak ?
1
@Flyingbetoniarka na śniadanie zawsze jajka, ale bez węglowodanów, to bardzo istotne, a do picia kakao na pobudzenie zamiast kawy.
0
Nie ma to jak z rana wypić prawdziwe i gorące kakao z ameryki południowej :) Dobrego dnia wszystkim !
1
@LukaszFan to prawda, jestem pewien, że Suarez w Bayernie miałby jeszcze lepsze liczby niż Suarez z Barcelony, tam nawet Mandżukić ładował mnóstwo goli.
23
Tak czułem, że dojdzie do takiego porównania, ale porównywanie piłkarzy często jest niesprawiedliwe, a jeszcze częściej bezsensowne. Jednak gdy już mamy wydać werdykt, to z obu piłkarzy wybrałbym Luisa Suareza - lepsza technika, drybling, bardziej zadziorny, doskonale asystował (lepsza współpraca). Nie wiemy jak by wyglądał Lewandowski w Barcelonie gdyby był młodszy lub w wieku Suareza, ani nie wiemy jakby grał Suarez w Bayernie i czasach Lewandowskiego. Ani nie wiemy jakby Suarez wyglądał w Barcelonie w wieku Lewandowskiego, gdy ten dołączył do Barcelony, ani nie wiemy jakby wyglądała kariera Suareza gdyby miał innych piłkarzy w Barcelonie niż miał. To samo można powiedzieć o Lewym. Dlatego pytanie, kogo się lepiej oglądało i tutaj wybrałbym Suareza. Puchary to drużynowe trofea. Indywidualne trofea to często samolubne amibcje chorego ego.
3
Mój ulubiony piłkarz niegdyś, wielka szkoda, że tak potoczyła się jego kariera, to co on robił na boisku to była magia i dla takich zawodników chce się oglądać w ogóle piłkę.
2
Bardzo dobra wiadomość, trzeba wierzyć w niego, jak mu Hansi ufa, to ja też. Jeśli go sprzedadzą to też dobrze, przynajmniej nie odejdzie za free.
0
@blakkudium lepszy niż Kiwior
3
To są chyba jakieś jaja, zdecydowanie lepiej postawić na szkółkę Barcy
2
Lewis Hall nie jedzie ? serio ?
2
Jeśli ktoś chce wiedzieć czym jest spiskowa teorią tworzona przez polityków czy farmacje, a czym jest spiskowa teoria tworzona przez real i jego siepaczy, to spiskową teorią jest to drugie.
2
@gumaz idę na dwójkę, a oni mi za to płacą
7
Na jego miejscu wybrałbym Włochy i prowadzenie jakiegoś Milanu czy Napoli, a jeśli chce reprezentacje to poczekałbym aż skończą się MŚ i wtedy się wiele miejsc się zwolni
0
Ego zawsze jest niewinne i wina jest zawsze na zewnątrz
2
@Who_you_mam i do dziś pewnie żałuję
0
@dudek89 To ja również się nie zgodzę, PSG - Arsenal w finale LM, czyli pokazanie, że bez napastnika środkowego grasz najlepiej.
1
@Fabik87 hahaha
1
@blakkudium Wszyscy chcą zostać w Barcelonie, co zawsze ma dobrą i złą stronę.
0
Ci to mają życie :)
0
@dudek89 a dla mnie żadnego nie powinniśmy kupować, tylko postawić na Rafe
0
@Zoker a kto został powołany w ich miejsce ?
0
@Cule1797 No właśnie problem w tym, że często jakiś zawodnik dobrze się pokażę przeciwko nam lub innej drużynie i już jest zbyt duże zainteresowanie, a sezon jest przecież bardzo długi. Oczywiście to znakomity zawodnik, ale jednak jak się popatrzy na to jak gra Godts, a oglądam Ajax to za rok będzie to zawodnik za 100 mln. Dużo lepsza technika od Schjelderupa, ma ostatnie podanie i lepszy drybling. Realnie może odciążyć Yamala.
0
@Zoker może po prostu Tebas i spółka kradną kasę, ciężko wyjaśnić to skąd takie dysproporcje