2

Jeszcze brameczka Fermina i Raphy :)

0

Bardzo bym chciał, żeby Manchester zatrzymał Rashforda

0

@kamiVeB Yamal jutro już zdrowy

0

@Jakchcesz w ostatnich 20 latach mamy zdecydowanie więcej pucharów.

3

Muszę przyznać, że gramy rewelacyjnie bez piłki, zawsze jest ruch, zawsze jest do kogo dograć

2

Rashford powinien odejść, fajnie że mu siadła przy wolnym, ale on następych 20 sytuacji Ci zepsuje, co w LM nie przejdzie jak ten rok pokazał

2

Ferran wygląda jak pirania

2

Niech wygrają ten mecz dla Hansiego !

0

Hansi chyba chce ich zabiegać

0

@TR3YWAY dobrą kasę brać, koniec ze sprzedawaniem za worek szynki

0

Może z tym autokarem to jakaś operacja fałszywej flagi ? kibice realu się przebrali za kibiców Barcy

1

@Bernard777 weź mi czteropaka

1

Wygrywamy 4-1 róbcie screeny

0

Dobra chłopaki to co ponarzekamy na naszych przed meczem żeby na koniec przepraszać ? Zawsze jak na kogoś narzekamy to gra dobry mecz, więc dla dobra klubu może od razu pohejtujmy cały skład :D

2

@Barceloniarz987 on jest lepszy niż Saliba

0

@Encore standardowo myśli tylko o sobie

0

Myślicie, że Żółw wymiękł przed meczem i ze strachu schował się do skorupy ? chyba nie chce przechodzić porażki i cieszynki po meczu

0

@tbas skrajne podejście, nawet w Biblii było o alkoholu

0

@Borneo trzeba być pokornym na 1 miejscu, widzimy w realu co się dzieje gdy brakuje pokory, ale mam dobre przeczucia dzisiaj

0

@Cule1797 wiem, ja tak pisałem, ale zdanie nie zmienie

1

Pamiętam jak Messi nie mógł grać z realem i każdy robił w gacie był pesymistyczny, a wygraliśmy wysoko, dzisiaj uważam, że wygramy 4-1 - dawno nie było takiego wyniku.

0

@Borneo trzeba zachować pokorę i jednocześnie być pewnym siebie

3

Oby tylko nie Gavi, bo dostanie czerwo i zespuje nam zabawę

1

@Borneo Ja nie mówię, że będzie, ale to my mamy więcej powodów do tego, żeby to wygrać :
- Hansi
- Mecz u siebie - Camp Nou
- Mistrzostwo w wyjątkowym meczu
- real madryt
- konflikty w szatni
- chęć rewanżu na pierwszy mecz
- powrót Raphy

0

@mekston Teorytycznie jest roztrzygnięta, ale w praktyce ile razy zdarza się żeby Barcelona grała o mistrzostwo u siebie z realem bezpośrednio ? Ile razy w ogóle coś takiego się zdarza bezpośrednio w jakiejkolwiek lidze ? My możemy zagrać na luzie, co doda pewności siebie, a jednocześnie na ogromnej motywacji.

0

@Borneo My walczymy o zdobycie mistrzostwa i to u siebie podnieść puchar po meczu, to jak grać o LM w finale z realem i podnieść puchar po meczu. Dla mnie nie ma lepszej motywacji, Hansi finałów nie przegrywa.

2

@Borneo Biorąc pod uwagę formę realu to skończy się manitą la banditą

0

@agaFCB Człowiek żywy jest dynamiczny.

Jego serce nie bije idealnie równo.
Jego naczynia pulsują.
Jego płuca rozszerzają się i zapadają tysiące razy dziennie.
W jego komórkach nieustannie przemieszczają się elektrony, jony, białka i cząsteczki wody.
Miliardy mitochondriów produkują energię.
Układ odpornościowy patroluje tkanki.
Limfa krąży.
Mózg tworzy nowe połączenia.
Kolagen przebudowuje się pod wpływem ruchu.
Każda sekunda życia jest ruchem.

Nic w żywym organizmie nie pozostaje nieruchome.

A jednak większość współczesnych chorób wygląda jak różne formy biologicznej stagnacji.

Tkanki sztywnieją.
Naczynia tracą elastyczność.
Przepływ krwi pogarsza się.
Limfa zwalnia.
Pojawia się przewlekły stan zapalny.
Komórki tracą zdolność adaptacji.
Macierz zewnątrzkomórkowa włóknieje.
Mitochondria stają się mniej wydajne.
Organizm stopniowo traci dynamiczność.

Być może zdrowie nie jest wyłącznie brakiem choroby.

Być może zdrowie jest zdolnością organizmu do utrzymywania harmonijnego przepływu.

0

@Laminedependencia bardzo ciekawa koncówka

13

Kwestionowanie Carricka to jest jakiś żart, dzięki niemu MU zaczyna w końcu normalnie funkcjonować, mają bardzo dobre wyniki od lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?