0

@masik86 na luzie

0

Kounde, Araujo, Balde - za te trójkę może przyjść naprawdę dobra kasa. Cancelo + Grimaldo to już 30 mln. Wystarczy dokupić środkowego obrońcę i już jest naprawdę dobrze.

1

@RC28 Mika Godts 25 mln

0

Kurde mógłby Robert przedłużyć kontrakt i wtedy Arabia by go od nas kupiła za 50 mln :p

0

No i dobrze, że się nie nabraliśmy, Anglicy są tylko w Anglii na jakimś poziomie.

0

No i super ruszymy po Oshimena

0

U nas musi być ktoś to bardzo dobrze kończy akcje

1

Mika Godts z Ajaxu za 25

3

Perez ostatnio za dużo wachy wącha, jemu zabrali 20 pkt, ale na stacji BP

0

@The Game 10 120 pkt im zabrali i dla Evertonu - 20 pkt

5

Villareal 8 pkt mniej od realu... gdyby sędziowie nie ciągneli real to pewnie byliby na tym samym poziomie.

11

Niech gra do końca sezonu, tak samo Christensen i zobaczymy wypadnie

3

Dzisiaj widać, że zmienników i ławkę mamy przeciętną. Oczywiście nie każdy dobry rezerwowy gra w tym meczu, ale tym bardziej widzimy, że nie ma nikogo kto bierze piłkę i gre na siebie. Musimy kupić skrzydłowego, który robi coś z niczego, dobrego napastnika i obrońców.

5

W ostatnich 20 latach Barcelona zdobyła znacznie więcej pucharów niż real, który jak cały świat wie, zdobył je dzięki przychylności arbitrów. To ich "zdobywanie pucharów" raczej wyglądało jak płacenie sędziom, powinno być prześledzone, zweryfikowane i brutalnie ocenione na całym świecie. Okaże się, że ten "wielki" klub budował swoją pozycję i trofea na podstawie propagandy, manipulacji i korupcji.

0

@Peciak brakuje tylko wygranej Hiszpanii na MŚ i podwójnej mani wielkości

3

@Kgorecki2500 to będzie nasz transfer na obronę, mamy już 60 mln w kieszeni, Bastoni żegnaj

0

@Gary dobra zapomniałem, weź odpuść

0

@Rifek składzik dobry, ale dałbym więcej minut dla Raphinhy kosztem Rashforda

1

Kupić niezależnie od jego i klubu decyzji kogoś na skrzydło z tych dwóch grajków - Mika Godts lub Yeremay Hernandez. O takich piłkarzy coraz ciężej już.

0

Jak już tak mamy wystawiać rezerwy, to może przetestujemy więcej zawodników z rezerw ? Może by spróbować z Ferminem na 9 lub Raphinhą na 9 ?

0

Cortes > Bastoni

4

Zaraz się okaże, że będziemy mieć + 60-70 mln w kieszeni, bo Cortes się okaże mega talentem

7

real już się ośmieszył do reszty, a Perez zamiast z tego jakość wyjść z twarzą, to jeszcze dolał tylko oliwy do ognia.

0

To bardzo dobra wiadomość. Gość zawsze miał wysokie ego, pasuje to im, pasuje to nam. Dzięki Perez.

0

czułameni za co ? za to, że poda do najlbliższego kolegi ? Fermin do pierwszej 11.

6

Z wypowiedzi Pereza wynika, że real powinien co roku wygrywać ligę z liczbą 100pkt, co roku ich sędziowie okradali z mistrzostwa oraz Barcelona na nic nie zasłużyła. Oczywiście prawda jest taka, że oni jak wygrywali to właśnie dzięki pomocy arbitrów, że nie powinni zdobyć mistrzostwa w 90% przypadków w ostatnich latach.

2

@blakkudium dobrze, że chociaż pytaliśmy o Oshimena, a nie jakiegoś Vlahovicia czy innego pazia

0

Nie dla napastników jednego sezonu

1

Perezowi to musi powiedzieć Gavi "Zamknij się"

0

@Durzy to mord zasłonięty polityką

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?