Aequlibre
Dołączył/a: luty 2026
Mielno
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@escarabajo ja się pomodle i poczekam ;)
1
@escarabajo Panie Flick, ufam Tobie, ale przejrzyj cały rynek zanim podejmiesz decyzje. Mam nadzieję, że Gordon nie przyjdzie.
1
@Fog_W_1899 "Znajdź skrzydłowego, który jest dobry w grze 1 na 1, jest skuteczny i nie jest drogi." - Mika Godts, Yeremay Hernandez, ewentualnie Kenan Yildiz jeśli już chcemy wydać 75 mln, ale zdecydowanie postawiłbym na tego pierwszego. Wypada najlepiej ze wszystkich. Cena rynkowa 25 mln. Trzeba kupować, póki jest taki tani, a jest tani, ponieważ to liga holenderska. Yeremay z kolei awansował do La Ligi i jego wartość rynkowa to też 25 mln. Wszyscy z Holandii to koty w worku, ale poza Godts'em.
1
@Ignareks To prawda, Oshimen to w tej chwili najlepsza 9. Możliwie dostępna i cena = jakość.
0
@RosjaninBut Jeśli ma przyjść na LS, to gdzie będzie grać Raphinha ? Jeśli ma przyjść na 9, to mamy kiepski wybór - gość jest nieskuteczny w średnim Newcastle, nabił sporo goli z karnego i nie ma tego wzrostu, siły, a jego największy minus to gra w obronie.
1
@escarabajo Bardzo dobry zawodnik, taka lepsza i skuteczniejsza wersja Ferrana. Cena bardzo dobra. Tylko co z tego ? My jakieś Gordony mamy w głowie...
0
Alvarez 150 mln ? pas
Pedro ? Chelsea mówi nie
Mam nadzieję, że nie kupimy żadnego Gordona. Nam potrzeba skutecznego napastnika. Skrzydłowego, który dobrze gra 1 na 1 i nie jest drogi.
0
@Danny Gaucho Undav i Grimaldo to powinny być nasze transfery
0
@alone49 a co ma pasować do jego taktyki ? jego największym minusem jest właśnie gra w obronie
0
Nam potrzeba skrzydłowego, który wygrywa pojedynki 1 na 1.
Nam potrzeba napastnika, który strzela bardzo dużo bramek.
Nam potrzeba kogoś, kto nie obciąży budżetu...
...więc kupimy Gordona. Fuck logic.
1
@betonito chłyt małketingowy
0
@kch Deco do egzorcysty trzeba wysłać
0
@KibicBarcy84 zobacz ile z tego to rzuty karne - 9
0
@Guillegavira 10 goli i 5 z karnych, z czego 4 gole z Kazachstanem
1
@Kapitan9 ja również mam takie zdanie, a ilość i jakość Włochów czy Anglików w lidze hiszpańskiej mówi wszystko
2
@kkbarca ja pozostane przeciwnikiem tego transferu, tak samo jak byłem przeciwnikiem Ferrana, Griezamanna i innych.
0
@directedbyfcb ja również oglądam spotkania, to ty twierdzisz, że opieram się tylko na statystyce.
1
@Zoker około kilkunastu spotkań, w tym sezonie spotkań Newcastle widziałem najwięcej.
1
@alone49 Ja mam dużo dystansu od doniesień medialnych kiedy czytam kogo chce Barcelona i tego jakie są prywatne myśli trenera. Niezależnie od tego, jestem przeciwnikiem tego transferu i będę do samego końca.
0
@lucca87 Barcelona potrzebuje bramek, my nie potrzebujemy specjalisty od strzelania z karnych - tutaj 9 goli na 16 Gordona.
13
Takie ocenianie nigdy nie jest sprawiedliwe, ponieważ na karierę zawodnika ma tak wiele rzeczy wpływ, że ciężko jest pozostać obiektywnym. W innym klubie, przy innym trenerze zawodnik może eksplodować, a z jeszcze innym całkowicie rozwalić sobie karierę.
2
@kkbarca nam potrzeba bramek, a nie walczaków, ponieważ u nas skuteczność zawiodła, a nie lenistwo. Gordon to nieskuteczność.
2
Gordon strzela bramke z Barcelona i dostaje oferte za naprawdę gruby hajs. Nigdy nie zrozumiem naszej chorej polityki transferowej. Najlepiej wychodzimy gdy kupujemy kogoś tanio lub bierzemy za darmo ze szkółki. Najgorzej gdy nie robimy dobrego scoutingu, kupujemy kogoś jak baba pod wpływem chwili, emocji lub marketingu.
Fakty :
Gordon - 6 goli w lidze, 10 w LM, ale wszyscy zmyleni, ponieważ kluczowy czynnik to rzuty karne - 9 bramek.
5 bramek z karniaka w LM.
Strzelil 4 gole w jednym meczu z Karabachem i było o nim głośno, tylko dalej zapomina się ze to było w Kazachstanie i 2 gole strzelił z karnego. Serio mam wrażenie, ze nasz zarząd to wchodzi tylko na transfermarkt i według wartości rynkowych szuka napastnika. Oni chyba nawet Youtuba nie mają.
0
@Derean oglądałem mecze Newcastle, nie każdy, ale widziałem Gordona, widziałem Vlahovicia. Ten drugi jest jeszcze bardziej przereklamowany od tego pierwszego. Rozumiem, że widziałeś myśli Flicka i z pewnością przanalizował wszystkie jego mecze i masz pewność, że go uwielbia ?
0
Aktualizacja : Gordon strzela bramke z Barcelona i dostaje oferte. Serio nie ma argumentow dlaczego mamy go kupic. 6 goli w lidze, 10 w LM, ale wszyscy zmyleni, poniewaz sporo tego do rzuty karne - 9 bramek. 5 bramek z karniaka w LM. Strzelil 4 gole w jednym meczu i znowu byl hype, tylko dalej zapomina sie ze to bylo w Kazachstanie i 2 gole z karnego. Serio mam wrazenie, ze nasz zarzad to wchodzi tylko na transfermarkt i wedlug wartosci rynkowych szuka napastnika.
0
U nas scouting nie jest nawet na poziomie youtuba skoro my się interesujemy Gordonem czy Vlahoviciem. To naprawdę przerażające. Jak nie mają kasy na scouta to na pewno wielu by się tu znalazło, co by lepsze rekomendacje zaproponowało.
1
@Lionel_Messi10 To naprawdę nie jest śmieszne. Samo zainteresowanie rodzi naprawdę wiele pytań, szczególnych tych o sabotaż i samobójstwo jakościowe. Tego typu zawodnicy nigdy nie powinni być łączeni z takim klubem, zaniżamy sami sobie poziom reputacji. Jeśli nas nie stać, to możemy szukać w naszej lidze - Muriqi, Oyarzabal znacznie tańsi, można poszukać opcji na skrzydło - Godts czy Yeremay i Raphinhe przerzucić na 9.
0
@Danny Gaucho gdyby Raphinha był zdrowy, to miałby szanse też to ogarnąć. To tylko pokazuje, które drużyny grały najlepszą piłkę w Europie.
0
Próbowałbym ściągnąć innego skrzydłowego, a jego wypożyczyć.
1
Nie no to są jakieś jaja, gość strzela 5 bramek w jednym meczu, nabija sobie statystyki z karnych i nabija w butelke naszych scoutow. To dobry zawodnik, ale na Newcastle, a nie Barcelone.