1

@kacperFCB_ każdy człowiek może się mylić, tylko głupiec się nie myli.

0

@aldewir pooglądaj jego grę, ja oglądałem i najlepiej radził sobie w kontrach, ale my tak nie gramy. Poza tym szału i tak nie robił, z gry strzelił 3 gole w lidze. To naprawdę jest gruba pomyłka dla mnie.

0

@MroQ oby Bayern po niego poszedł.

2

@Roobo dobra wiadomość

1

@Bolton najlepsze to porównanie było na pocżątku z innymi zawodnikami - Pulisić i Munoz :D

0

@heniusss 16 goli, a nie 17 i 9 z karnego.

0

@Zoker Będę mu życzył oczywiście wszystkiego najlepszego. Pozostanę obiektywny jak zawsze. Jednak kiedy będzie grał lipe to będę wracał do Ciebie, tak samo jak Ty będziesz mógł wracać do mnie kiedy będzie grał dobrze. Jestem przeciwnikiem tego transferu. Mówię to teraz.

1

@Karzel oglądałem Newcastle i szczerze to nie robił wrażenia, nie radzi sobie z ataku pozycyjnym, nieskuteczny, potrafi znikać, dobry z kontry, energiczny. Jestem w szoku, że go chcemy tak bardzo i to za takie pieniądze.

0

@LukaszFan Zgadzam się w 100%, oglądałem Newcastle w tym sezonie dosyć często, w LM też, jego atuty widać przy grze z kontry, ale też nie jest jakimś wybitnym dryblerem. Jest dosyć szybki i energiczny, to tyle. W obronie wcale tak kolorowo nie jest. Nieskuteczny.

3

Jestem przeciwnikiem Gordona, będę nim również jeśli nie daj Bóg do nas dołączy, zdania nie zmienie.

0

@Nefir Twoje gadanie jest również bez sensu. Jestem przeciwnikiem tego transferu, mam nadzieję, że do niego nie dojdzie. Jeśli dojdzie to chce żeby pamiętano jak byłem przeciwko.

1

Będziemy żałować, że kupiliśmy za takie duże pieniądze Gordona.

14

Statysytki z ligi mistrzów fajne : 10 goli z czego 4 z Kazachstanem i ogólnie połowa goli z rzutu karnego. W lidze jeszcze gorzej, tylko 3 gole z gry znowu połowa z karnego. On jest przeciętny, przereklamowany, nie jest wart tych pieniędzy. Będziemy żałować tego.

0

@Nefir w lidze Niemieckiej jest niższy poziom, tam dominuje jedna drużyna. Nie ma co porównywać w ten sposób.

3

To, że go Flick może chcieć, bo tego nie wiemy na 100% nie oznacza, że Hansi się nie myli jak każdy człowiek. Uważam, że tutaj się bardzo myli, ale nie tylko on, ponieważ oglądam Newcastle, grają fajną piłkę, ale Gordon to bardziej pasuje do drużyny co gra z kontry. Liczby bardzo słabe - 3 gole z gry w lidze. Cena zdecydowanie za wysoka. Za 70 mln można kupić jednego lepszego zawodnika od niego lub 2-3 bardzo dobrych w bardzo dobrej cenie.

2

On nie jest wart tych pieniędzy. Szukajmy napastnika - Oshimen, Undav czy nawet Oyarzabal to już lepsze opcje. Skrzydłowy ? Średni 3 gole z gry w lidze, 9 karnych nabitych dla zmylenia nowego szefa. W pressingu każdy piłkarz może być dobry i cała drużyna musi go dobrze robić, a nie jeden zawodnik. W ataku pozycyjnym Gordon sobie nie radzi. Skrzydłowego jak szukamy, to można taniej i lepiej. Oby Bayern go kupił, a zarząd wytrzeźwiał. Nie poznaje Hansiego.

4

@Darek_Maruszczak Gordon 16 goli, a nie 17 i z tego 9 z rzutu karnego. Placek ziemniaczany

1

@Zbanowany w lidze strzelił 3 bramki z gry, reszta to rzuty karne

0

@Kwiatek1899 kiedy mówisz o mnie, mówisz tak naprawde o sobie

0

@lucca87 Jeśli szukamy kogoś z 15-20 to z pewnością to bardzo zły wybór. Gordon załadował 3 gole z gry w lidze, więc do tych liczb to mu bardzo daleko. Kiepsko radzi sobie w ataku pozycyjnym, lepiej w kontrach, co w naszym stylu średnio pasuje.

0

@RosjaninBut jak to ma być ogólne wzmocnienie ataku, to tylko pokazuje jak głupi jest to transfer, my potrzebujemy kogoś konkretnego na 9. Narzekamy na Ferrana, co przez parę miesięcy się zacina, a Gordon ładuje z gry 3 gole w lidze. To jest dramat, przereklamowany zawodnik. Tak jak mówisz, jego minusem jest to, że on sobie nie radzi w ataku pozycyjnym.

0

@gracianho7 jasne, może być Rashford, lepszy od Gordona i na pewno tańszy

0

@meg23 otóż to, my nie robimy dobrego researchu, dlatego podaje nazwiska, które nie są tak znane, ale jednak ich jakość i cena są mega atrakcyjne

0

@Fog_W_1899 ciekawe jest to czemu się nie interesujemy innymi, tylko jakimś plackiem Gordonem. Oglądałeś jak gra Godts czy Yeremay Hernandez skoro tak twierdzisz ? To są piłkarze, co za rok będą warci 3 lub 4 razy tyle w obecnym rynku.

0

@Nefir to jakiego profilu my szukamy ? zawodnika co w lidze strzela 3 gole z gry ? asyst mało, większość bramek z rzutu karnego, średnio kiwa. Koszta ogromne, to jest po prostu zły wybór. My potrzebujemy napastnika.

1

@Romario87 mam nadzieję, że nie złożymy, że to jakaś tylko gra z naszej strony, by wywołać presję na innych

1

@MG2023 na kompilacjach każdy wygląda dobrze, bo tam są tylko najlepsze momenty

0

@Purus prawda, a on nawet skrzydłowym jest średnim, nie robi liczb

2

@Messibestplayerintheworld oby te 10 mln różnicy zdecydowało, że go nie kupimy.

0

@RumbleDelivery Jak mamy wydać 70 mln to można kupić za te kase Oshimena albo Undava i jeszcze dostaniemy resztę albo kupimy Godt'sa i Grimaldo i jeszcze nam zostanie kasa. Opcji lepszych jest naprawdę więcej, kupowanie rezerwowego nie ma sensu za taką kasę, już nie wspomnę o kupowaniu Anglików do Hiszpanii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?