0

@Profesorek tylko 100% arabica, na codzień w pracy (barista) Marizzi Marone, włoska, a w domu czasami Dalmayar Prodomo lub Kimbo włoska

1

Nie wiem na co mamy się zadłużać, dobrze wiemy, że tego typu transfery są dla nas bardzo wymagające o ile w ogóle możliwe. Trzeba myśleć nad wariantem C. Jeśli na rynku nie ma napastnika za dobrą cenę i dobrą jakość, to nie powinniśmy na siłę nikogo kupować. Świeża krew jest zawsze dobra, ale wariantem C powinien być nowy skrzydłowy, a nie nowa 9, a historia pokazuje wiele razy, że skrzydłowi mogą grać na 9 kiedy mają to coś w zdobywaniu bramek. To coś ma właśnie Raphinha, który młodszy nie będzie i może mu to pomóc ograniczyć możliwość kontuzji. W takiej sytuacji potrzebny będzie skrzydłowy, ale o Yildizie chyba nie mamy co marzyć, najlepsze opcje to Yeremay Hernandez lub Mika Godts - jeden i drugi ma te samą wartość rynkową 25 mln i jak nie chcemy znowu być frajerami na rynku transferowym to lepiej ich kupić już teraz, a nie czekać rok jak ta kwota będzie 3 razy wyższa.

11

Najlepsza opcja to sprzedać Balde za 50 mln do Anglii i kupić Grimaldo 3x lepszego za 15 mln.

0

@Guillegavira liczę, że Flich wrzuci Rafe na 9 i to uważam będzie bardzo dobra decyzja, niezależnie czy kogoś sprowadzimy czy nie. On się po prostu nadaje na 9.

1

@blakkudium szczerze ? to są bardzo dobre kierunki dla niego, a dla nas ? to wiadomość, że potrafimy robić scoutingu i nawet podstawowego. Gość zaraz awansuje do pierwszej ligi, raczej się utrzymają w niej i będzie dalej brylować, albo pójdzie do Portugalii i tam za rok będzie warty 5x tyle.

0

@mekjulele Kot w worku mówimy za każdym razem, a później płacimy 10 razy tyle

2

@MagdJanko w życiu, to byłby kolejny katastrofalny transfer

0

@mekjulele mam podobne zdanie, ale zamiast Barcoli kupiłbym tego skrzydłowego z Ajaxu.

1

Może Emery minął się z powołaniem nie kupując Davida Villi

4

Z biedy zostaje nam Dybala za darmo :) A tak na poważnie to wolałbym żeby przyszedł skrzydłowy, a napastnikiem był Raphinha.

0

@Guillegavira jeden będzie niewiadomo kim, a drugi z miejsca wskakuje do 1 składu. 25 mln wartość rynkowy.

1

My powinniśmy brać Grimaldo

3

Jeśli chodzi o Belgów, to troche nie rozumiem dlaczego nie lepiej sprowadzić Mika Godtsa z Ajaxu.

2

Niech go kupią i kupią skrzydłowego zamiast napastnika, ewentualnie sprowadzą Dybale za darmo.

0

Barcelonie i ogólnie potrzeba piłkarzy pokornych. To fakt.

3

Wszystko po to żeby się wzmocnił psychicznie i duchowo.

0

Vusković z Tottenhamu jak najbardziej.

10

"Każdy wie, że w Madrycie zawsze będą nam umniejszać albo odbierać zasługi temu, co wygrywamy i naszym tytułom."

Sama prawda, umniejsza się nam zawsze wygranie superpucharu Hiszpanii, Pucharu Ligi, czy Mistrzostwa (a może w szczególności), na rzecz LM. Tutaj idealnie pasują słowa Jezusa : "Każdy kto się wywyższa będzie poniżony, każdy kto się uniża, będzie wywyższony"

"Wracając do ligi i zdobytego tytułu. Trenerzy zawsze mówią, że liga to najważniejsze trofeum. Dla piłkarzy też?

Oczywiście dla mnie i moich kolegów zarówno liga, jak i Liga Mistrzów zawsze są dwoma najważniejszumi. Liga Mistrzów to mniej meczów i małe detale robią większą różnicę. W LaLidze wszystko jest bardziej regularne. Tam zawsze wygrywa najlepszy."

Sama prawda, w lidze zawsze wygrywa najlepszy, a bierze się ona z bycia najbardziej regularnym. Mówię to w kółko, ale chyba nawet naszym kibicom real wyprał mózg mówiąc, że LM jest najważniejsza.

1

Jak tu ma przyjść jakiś N. Jackson, to pierwsze z Jacksonów wolę Michaela, a po drugie, już lepiej jak zostanie Rashford i kupimy skrzydłowego - najlepiej Godtsa - a na 9 będzie grać - Ferran, Rashford, Raphinha czy Fermin.

0

Jeśli z tym Rodrim to prawda, to zazdroszczę im transferu i troche nie rozumiem typa

1

Hansi po prostu już wiedział, że Bastoni w półfinale LM dostanie czerwoną kartkę

0

@ImPolish_ co oddal ?

0

Anglia dojdzie do półfinału lub finału i Ryż dostanie ZP

17

Szkoda chłopaka, dobry chłopak jest

9

W takim razie widzę tylko jedną opcję - nie kupujemy środkowego napastnika, bierzemy skrzydłowego - Mika Godts, a na środku ataku gra :
- Rashford
- Raphinha
- Fermin
Oczywiście + Ferran

0

@FajfusLodowy Mats musi odejść, a Araujo dobrze by było sprzedać.

0

Wiedźmin - co będzie najlepsze ? gra, książka czy serial ?

0

City jak dzisiaj wygra i w następnej kolejce to musi liczyć na porażkę Arsenalu, czy wystarczy remis ?

0

@torondirn Hansi mu poukłada w głowie

0

@DonCarletto tak, dokładnie, a J. Pedro to myślisz ile będzie kosztować ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?