Aequlibre
Dołączył/a: luty 2026
Mielno
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Profesorek tylko 100% arabica, na codzień w pracy (barista) Marizzi Marone, włoska, a w domu czasami Dalmayar Prodomo lub Kimbo włoska
1
Nie wiem na co mamy się zadłużać, dobrze wiemy, że tego typu transfery są dla nas bardzo wymagające o ile w ogóle możliwe. Trzeba myśleć nad wariantem C. Jeśli na rynku nie ma napastnika za dobrą cenę i dobrą jakość, to nie powinniśmy na siłę nikogo kupować. Świeża krew jest zawsze dobra, ale wariantem C powinien być nowy skrzydłowy, a nie nowa 9, a historia pokazuje wiele razy, że skrzydłowi mogą grać na 9 kiedy mają to coś w zdobywaniu bramek. To coś ma właśnie Raphinha, który młodszy nie będzie i może mu to pomóc ograniczyć możliwość kontuzji. W takiej sytuacji potrzebny będzie skrzydłowy, ale o Yildizie chyba nie mamy co marzyć, najlepsze opcje to Yeremay Hernandez lub Mika Godts - jeden i drugi ma te samą wartość rynkową 25 mln i jak nie chcemy znowu być frajerami na rynku transferowym to lepiej ich kupić już teraz, a nie czekać rok jak ta kwota będzie 3 razy wyższa.
11
Najlepsza opcja to sprzedać Balde za 50 mln do Anglii i kupić Grimaldo 3x lepszego za 15 mln.
0
@Guillegavira liczę, że Flich wrzuci Rafe na 9 i to uważam będzie bardzo dobra decyzja, niezależnie czy kogoś sprowadzimy czy nie. On się po prostu nadaje na 9.
1
@blakkudium szczerze ? to są bardzo dobre kierunki dla niego, a dla nas ? to wiadomość, że potrafimy robić scoutingu i nawet podstawowego. Gość zaraz awansuje do pierwszej ligi, raczej się utrzymają w niej i będzie dalej brylować, albo pójdzie do Portugalii i tam za rok będzie warty 5x tyle.
0
@mekjulele Kot w worku mówimy za każdym razem, a później płacimy 10 razy tyle
2
@MagdJanko w życiu, to byłby kolejny katastrofalny transfer
0
@mekjulele mam podobne zdanie, ale zamiast Barcoli kupiłbym tego skrzydłowego z Ajaxu.
1
Może Emery minął się z powołaniem nie kupując Davida Villi
4
Z biedy zostaje nam Dybala za darmo :) A tak na poważnie to wolałbym żeby przyszedł skrzydłowy, a napastnikiem był Raphinha.
0
@Guillegavira jeden będzie niewiadomo kim, a drugi z miejsca wskakuje do 1 składu. 25 mln wartość rynkowy.
1
My powinniśmy brać Grimaldo
3
Jeśli chodzi o Belgów, to troche nie rozumiem dlaczego nie lepiej sprowadzić Mika Godtsa z Ajaxu.
2
Niech go kupią i kupią skrzydłowego zamiast napastnika, ewentualnie sprowadzą Dybale za darmo.
0
Barcelonie i ogólnie potrzeba piłkarzy pokornych. To fakt.
3
Wszystko po to żeby się wzmocnił psychicznie i duchowo.
0
Vusković z Tottenhamu jak najbardziej.
10
"Każdy wie, że w Madrycie zawsze będą nam umniejszać albo odbierać zasługi temu, co wygrywamy i naszym tytułom."
Sama prawda, umniejsza się nam zawsze wygranie superpucharu Hiszpanii, Pucharu Ligi, czy Mistrzostwa (a może w szczególności), na rzecz LM. Tutaj idealnie pasują słowa Jezusa : "Każdy kto się wywyższa będzie poniżony, każdy kto się uniża, będzie wywyższony"
"Wracając do ligi i zdobytego tytułu. Trenerzy zawsze mówią, że liga to najważniejsze trofeum. Dla piłkarzy też?
Oczywiście dla mnie i moich kolegów zarówno liga, jak i Liga Mistrzów zawsze są dwoma najważniejszumi. Liga Mistrzów to mniej meczów i małe detale robią większą różnicę. W LaLidze wszystko jest bardziej regularne. Tam zawsze wygrywa najlepszy."
Sama prawda, w lidze zawsze wygrywa najlepszy, a bierze się ona z bycia najbardziej regularnym. Mówię to w kółko, ale chyba nawet naszym kibicom real wyprał mózg mówiąc, że LM jest najważniejsza.
1
Jak tu ma przyjść jakiś N. Jackson, to pierwsze z Jacksonów wolę Michaela, a po drugie, już lepiej jak zostanie Rashford i kupimy skrzydłowego - najlepiej Godtsa - a na 9 będzie grać - Ferran, Rashford, Raphinha czy Fermin.
0
Jeśli z tym Rodrim to prawda, to zazdroszczę im transferu i troche nie rozumiem typa
1
Hansi po prostu już wiedział, że Bastoni w półfinale LM dostanie czerwoną kartkę
0
@ImPolish_ co oddal ?
0
Anglia dojdzie do półfinału lub finału i Ryż dostanie ZP
17
Szkoda chłopaka, dobry chłopak jest
9
W takim razie widzę tylko jedną opcję - nie kupujemy środkowego napastnika, bierzemy skrzydłowego - Mika Godts, a na środku ataku gra :
- Rashford
- Raphinha
- Fermin
Oczywiście + Ferran
0
@FajfusLodowy Mats musi odejść, a Araujo dobrze by było sprzedać.
0
Wiedźmin - co będzie najlepsze ? gra, książka czy serial ?
0
City jak dzisiaj wygra i w następnej kolejce to musi liczyć na porażkę Arsenalu, czy wystarczy remis ?
0
@torondirn Hansi mu poukłada w głowie
0
@DonCarletto tak, dokładnie, a J. Pedro to myślisz ile będzie kosztować ?