Aequlibre
Dołączył/a: luty 2026
Mielno
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widzieliście co w Pradze odwalili kibice ? co za gamonie :D
https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/absolutne-szalenstwo-w-czechach-kibice-przerwali-mecz-pilkarze-ucierpieli-wideo/301821
3
Odpadliśmy przez niewykorzystane szanse, to prawda, nawet bez Raphinhy i topowych obrońców mogliśmy awansować i to do finału.
0
@tbas to by był bardzo dobry transfer
1
Dla nas to dobra wiadomość
2
@HypeR ten Van de Ven to jakieś nieporozumienie, oglądałem gościa i on jest przereklamowany, na boisku sprawia wrażenie, że nie wie co się dzieje
6
@heniusss to tylko potwierdzenie wielkiej pychy jaką mają zawodnicy, zero pokory, szacunku i wielkie ego... A pycha kroczy przed upadkiem.
0
Mourinho to lepsza opcja niż Ancelotti czy Zidane
6
@kocuur mógłby ktoś utemperować w końcu Rudigera
2
Aktualizacja : Valverde tak naprawdę dostał od Magdy Gessler patelnią, bo zbyt słona była zupa.
5
To powinien być priorytet. Jak Tottenham spadnie do 2 ligi tym bardziej.
2
@draxidox mam nadzieję, że ich będą uczyć o Wołyniu
0
Miał być Bastoni, a skończy się na Ake
13
@lucca87 Barcola bez dwóch zdań
42
Za publikowanie takich rzeczy to będzie rzut karny dla realu madryt
0
Oni tak specjalnie przed meczem żeby była wymówka dlaczego dostali baty, no i oczywiście za faul na Valverde należy się rzut karny dla realu. Stół był kupiony za pieniądze Negriery.
0
Prawdopodobnie to czuły czułameni rzucił stołem i ten przypadkowo trafił Valverde w czoło zgodnie z maksymą "weź koło i walnij się w czoło", dlatego możemy być pewni, że ten stół był okrągły. A tak w ogóle to w życiu jest bardzo mało przypadków. A tak poza tym to myślę, że za takie coś należy się rzut karny.
0
Kiedyś więcej drużyn awansowało do Ligi Europy, a teraz jedna, mogliby tak samo zrobić w przypadku LM.
2
@fotohobby a tam nie było faulu na Valverde ? Znowu sędzia nic nie widział, VAR nie działa, Negrieira liga
3
Nie stać nas niestety, my musimy szukać szansy w takich młodych diamentach, którzy za rok będą warci 50% więcej lub 100%. Mika Godts, Yermay Hernandez czy nawet nasz rodak Oskar, to powinny być cele na tu i teraz.
3
Z kapitałem jaki dysponuje nie ma potrzeby być na miejscu, może mieć od tego swoich ludzi. Nawet jak jej nie wypali biznes z siłownią, to będzie to jak dla was kupno nie tej butelki wina.
3
Nie chcemy Anglików, ani Gordona, ani za 75 mln...
14
"Dopiero kiedy komar usiądzie Ci na jaja, wtedy zdasz sobie sprawę, że nie wszystko da się rozwiązać przemocą"
1
@norbi77 ktoś wrzucił ten filmik z AI jak Perez leje wszystkich w szatni i poszło - materializacja :D
1
Tylko dlatego, że grają w czwartek :)
6
Hansi Flick kiedy patrzy na to co się odwala w ekipie rywala : "Dopiero kiedy komar usiądzie Ci na jaja, wtedy zdasz sobie sprawę, że nie wszystko da się rozwiązać przemocą"
1
@Kozinho. śmiech Waldka
2
@LAMC_10 z całego tego szamba to widziałbym tylko Endricka, który ładnie wygląda w Lyonie
0
Valverde kiedyś kogoś nie uderzył, kto trafił do szpitala ? Karma is back
4
6
Arbeloa w teleturnieju 1 z 10 : "Na siebie proszę"