3

Odpadliśmy przez niewykorzystane szanse, to prawda, nawet bez Raphinhy i topowych obrońców mogliśmy awansować i to do finału.

0

@tbas to by był bardzo dobry transfer

1

Dla nas to dobra wiadomość

2

@HypeR ten Van de Ven to jakieś nieporozumienie, oglądałem gościa i on jest przereklamowany, na boisku sprawia wrażenie, że nie wie co się dzieje

6

@heniusss to tylko potwierdzenie wielkiej pychy jaką mają zawodnicy, zero pokory, szacunku i wielkie ego... A pycha kroczy przed upadkiem.

0

Mourinho to lepsza opcja niż Ancelotti czy Zidane

6

@kocuur mógłby ktoś utemperować w końcu Rudigera

2

Aktualizacja : Valverde tak naprawdę dostał od Magdy Gessler patelnią, bo zbyt słona była zupa.

5

To powinien być priorytet. Jak Tottenham spadnie do 2 ligi tym bardziej.

2

@draxidox mam nadzieję, że ich będą uczyć o Wołyniu

0

Miał być Bastoni, a skończy się na Ake

13

@lucca87 Barcola bez dwóch zdań

42

Za publikowanie takich rzeczy to będzie rzut karny dla realu madryt

0

Oni tak specjalnie przed meczem żeby była wymówka dlaczego dostali baty, no i oczywiście za faul na Valverde należy się rzut karny dla realu. Stół był kupiony za pieniądze Negriery.

0

Prawdopodobnie to czuły czułameni rzucił stołem i ten przypadkowo trafił Valverde w czoło zgodnie z maksymą "weź koło i walnij się w czoło", dlatego możemy być pewni, że ten stół był okrągły. A tak w ogóle to w życiu jest bardzo mało przypadków. A tak poza tym to myślę, że za takie coś należy się rzut karny.

0

Kiedyś więcej drużyn awansowało do Ligi Europy, a teraz jedna, mogliby tak samo zrobić w przypadku LM.

2

@fotohobby a tam nie było faulu na Valverde ? Znowu sędzia nic nie widział, VAR nie działa, Negrieira liga

3

Nie stać nas niestety, my musimy szukać szansy w takich młodych diamentach, którzy za rok będą warci 50% więcej lub 100%. Mika Godts, Yermay Hernandez czy nawet nasz rodak Oskar, to powinny być cele na tu i teraz.

3

Z kapitałem jaki dysponuje nie ma potrzeby być na miejscu, może mieć od tego swoich ludzi. Nawet jak jej nie wypali biznes z siłownią, to będzie to jak dla was kupno nie tej butelki wina.

3

Nie chcemy Anglików, ani Gordona, ani za 75 mln...

14

"Dopiero kiedy komar usiądzie Ci na jaja, wtedy zdasz sobie sprawę, że nie wszystko da się rozwiązać przemocą"

1

@norbi77 ktoś wrzucił ten filmik z AI jak Perez leje wszystkich w szatni i poszło - materializacja :D

1

Tylko dlatego, że grają w czwartek :)

6

Hansi Flick kiedy patrzy na to co się odwala w ekipie rywala : "Dopiero kiedy komar usiądzie Ci na jaja, wtedy zdasz sobie sprawę, że nie wszystko da się rozwiązać przemocą"

1

@Kozinho. śmiech Waldka

2

@LAMC_10 z całego tego szamba to widziałbym tylko Endricka, który ładnie wygląda w Lyonie

0

Valverde kiedyś kogoś nie uderzył, kto trafił do szpitala ? Karma is back

4

6

Arbeloa w teleturnieju 1 z 10 : "Na siebie proszę"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?