4

Oj tam gada tak, bo zdobyli majstra :D

A tak serio, to z jednej strony wiadomo, że nie powie o sprzedaży. A z drugiej strony będę bardzo zaskoczony, jak w ogóle złożymy ofertę, już nie mówiąc o samym transferze.

Za darmo jest Senesi i my właśnie takich transferów powinniśmy szukać - niskie koszta lub darmowe transfery.

17

Najlepiej gdybyśmy sprowadzili Grimaldo

1

@blakkudium warto się zainteresować kim się interesuje Inter w zamian za Bastoniego.

0

@Dankho94isback nie zawsze tak jest, niekiedy zmienisz zawodnikowi pozycję i okazuje się, że gra jeszcze lepiej. Nie musimy szukać daleko, Messi na 9, Kounde na prawej obronie, Erick nie ma w sumie żadnej słabej pozycji itd. Nie chodzi o to, że z Tobą się nie zgadzam, ale gdybym miał pozbyć jednego z tych dwóch zawodników, przy założeniu, że przychodzi B. Silva to wybieram Olmo.

0

Serio wciąż nic nie ma o cieszynce Viniciusa wczoraj ?

0

@Dankho94isback Raphinha gra na LS, ale grał też na pozycji nr 10, często tam schodzi w trakcie meczu, Yamal to samo, Gavi też.

0

@Dankho94isback Raphinha, Yamal, Gavi + szkołka + wspomniany B.Silva

0

piękny gest viniego do kibiców, z 5 meczy dyskwalifikacji

1

wchodzi mastodont

3

@Gaucho wolałbym Olmo, na jego pozycję jest naprawdę sporo opcji

1

@Who_you_mam jakby zawodnik bardziej płakał, to mogłoby tak być

0

wiadomo kto sędziuje klasyk ?

3

Największe osiągnięcie Esnanyolu, zapewnienie mistrzostwa Barcelonie

2

@PatrychoO tam najważniejszy puchar i osiągnięcie to 1000 goli Ronaldo

4

jeszcze niech tylko vinicius dostanie dziś czerwo i za tydzień będzie jeszcze piękniej, niż najpiękniej we wszechświecie

1

@derus taki placur, a nie kocur

3

real to przegrywa przez swoją pyche, oni już mieli potrójnego napleta przed sezonem jak nakupowali zawodników i z Mambeppe mieli zdominować wszechświat. Niech trzymają poziom tej niskiej pokory.

0

@derus dzisiaj tylko remis u siebie, słabiutko, jeszcze ten Vlahović trafił, oby jak najdalej od Barcelony

1

We Włoszech ciekawie na koniec, Como chyba paknie Juventus

1

@TR3YWAY Soto Grado Padano realu madrano

0

Manzano to chyba jakaś nowa nazwa trendowego alkoholu, ten sędzia nic nie widzi

0

@TR3YWAY w nocy robi się na babe, a jak gra mecz to jest sobą

3

Historia lubi się powtarzać. Barcelona znów dominuję nad realem, oni się kompromitują bardzo często 2x w tygodniu, moją swojego nowego Pepe (Rudigera) i swojego Ronaldo (Mbapeppe). Barcelona zgarnia kolejne puchary, wali ich na dziure kiedy tylko może i ma swojego następce Messiego (Yamal) oraz Iniesty (Pedri).

0

@Krzysztof1987 słabo i to jest pitarcz

2

@Elprofesorxx musisz być patriotą

0

@FcPortoFan1999 albo zamiast mówić do kogoś Ty Huiju, to byłoby Ty Huijsenie :D

1

Pamiętam jak ten Huijsen był łączony z Barceloną, wyobraźcie sobie jak on by biegał w naszej wysokiej lini obrony, przecież tutaj z tego sena nic by nie zostało :D

1

Ten prawy obrońca z 2 w Espanyolu dobrze dzisiaj śmiga

11

Ludzie powinni się zjednoczyć i coś zrobić w kierunku tego sędziowania.

0

@Arden oczywiście z Hiszpanii, dlatego, że język, styl i cena

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?