Aequlibre
Dołączył/a: luty 2026
Mielno
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Oj tam gada tak, bo zdobyli majstra :D
A tak serio, to z jednej strony wiadomo, że nie powie o sprzedaży. A z drugiej strony będę bardzo zaskoczony, jak w ogóle złożymy ofertę, już nie mówiąc o samym transferze.
Za darmo jest Senesi i my właśnie takich transferów powinniśmy szukać - niskie koszta lub darmowe transfery.
17
Najlepiej gdybyśmy sprowadzili Grimaldo
1
@blakkudium warto się zainteresować kim się interesuje Inter w zamian za Bastoniego.
0
@Dankho94isback nie zawsze tak jest, niekiedy zmienisz zawodnikowi pozycję i okazuje się, że gra jeszcze lepiej. Nie musimy szukać daleko, Messi na 9, Kounde na prawej obronie, Erick nie ma w sumie żadnej słabej pozycji itd. Nie chodzi o to, że z Tobą się nie zgadzam, ale gdybym miał pozbyć jednego z tych dwóch zawodników, przy założeniu, że przychodzi B. Silva to wybieram Olmo.
0
Serio wciąż nic nie ma o cieszynce Viniciusa wczoraj ?
0
@Dankho94isback Raphinha gra na LS, ale grał też na pozycji nr 10, często tam schodzi w trakcie meczu, Yamal to samo, Gavi też.
0
@Dankho94isback Raphinha, Yamal, Gavi + szkołka + wspomniany B.Silva
0
piękny gest viniego do kibiców, z 5 meczy dyskwalifikacji
1
wchodzi mastodont
3
@Gaucho wolałbym Olmo, na jego pozycję jest naprawdę sporo opcji
1
@Who_you_mam jakby zawodnik bardziej płakał, to mogłoby tak być
0
wiadomo kto sędziuje klasyk ?
3
Największe osiągnięcie Esnanyolu, zapewnienie mistrzostwa Barcelonie
2
@PatrychoO tam najważniejszy puchar i osiągnięcie to 1000 goli Ronaldo
4
jeszcze niech tylko vinicius dostanie dziś czerwo i za tydzień będzie jeszcze piękniej, niż najpiękniej we wszechświecie
1
@derus taki placur, a nie kocur
3
real to przegrywa przez swoją pyche, oni już mieli potrójnego napleta przed sezonem jak nakupowali zawodników i z Mambeppe mieli zdominować wszechświat. Niech trzymają poziom tej niskiej pokory.
0
@derus dzisiaj tylko remis u siebie, słabiutko, jeszcze ten Vlahović trafił, oby jak najdalej od Barcelony
1
We Włoszech ciekawie na koniec, Como chyba paknie Juventus
1
@TR3YWAY Soto Grado Padano realu madrano
0
Manzano to chyba jakaś nowa nazwa trendowego alkoholu, ten sędzia nic nie widzi
0
@TR3YWAY w nocy robi się na babe, a jak gra mecz to jest sobą
3
Historia lubi się powtarzać. Barcelona znów dominuję nad realem, oni się kompromitują bardzo często 2x w tygodniu, moją swojego nowego Pepe (Rudigera) i swojego Ronaldo (Mbapeppe). Barcelona zgarnia kolejne puchary, wali ich na dziure kiedy tylko może i ma swojego następce Messiego (Yamal) oraz Iniesty (Pedri).
0
@Krzysztof1987 słabo i to jest pitarcz
2
@Elprofesorxx musisz być patriotą
0
@FcPortoFan1999 albo zamiast mówić do kogoś Ty Huiju, to byłoby Ty Huijsenie :D
1
Pamiętam jak ten Huijsen był łączony z Barceloną, wyobraźcie sobie jak on by biegał w naszej wysokiej lini obrony, przecież tutaj z tego sena nic by nie zostało :D
1
Ten prawy obrońca z 2 w Espanyolu dobrze dzisiaj śmiga
11
Ludzie powinni się zjednoczyć i coś zrobić w kierunku tego sędziowania.
0
@Arden oczywiście z Hiszpanii, dlatego, że język, styl i cena