0

@July_6_BcN tak, w 100% przypadków to kobiety dążą do ślubu. Mężczyźni się oświadczają, ale nie dlatego nie chcą ślubu, zresztą robią to tylko dlatego, że chcą tego kobiety

0

@TR3YWAY 100% ślubów inicjują kobiety, mężczyźni nie planują ślubów, nie dążą do nich. 70% rozwodów inicjują kobiety, a pozostałe 30% to również ich zasługa

0

@RosjaninBut auta bez paliwa to niestety już jest coś zupełnie innego

0

@TR3YWAY ślubu i rozwodu chce zazwyczaj kobieta

3

@Chimera to prawda, ale Argentyna to również rewelacyjny kierunek, bardzo zbliżony do Brazylii. Wtedy Julian naprawdę się wyróżniał i życzyłem żeby do nas przyszedł, cena była śmieszna w porównaniu do kupna brazylijczyka.

1

@tomek8756 czekam aż prawda wyjdzie na jaw i się okaże, że oskarżyciel real kupował mecze, ten dzień kiedyś nadejdzie

23

Julian pasuje tutaj do układanki Flicka, ma technike, jest mobilny, ma dobry strzał i oczywiście bardzo dobrze nadaje się do gry z wysokim pressingiem. Jednak cena powyżej 120 mln to przesada, trzeba było myśleć wcześniej. Był do wyjęcia z River Plate, ale woleli Ferrana. Czasem mam wrażenie, że kibice wiedzą i widzą więcej niż sam zarząd.

2

@blakkudium super jakby przyszedł, ale nie za każdą cenę

6

Jest niedzielka, słoneczko świeci, a ja kocham Barcelone : )

0

@kaamil1910 już lepiej Fermin na 9 lub Raphinha i wtedy jakiś skrzydłowy - Yeremay Hernandez

2

@Luciano99 Senes jako zioło jest dobry na przeczyszczenie, to chyba znak, będzie czyścić

0

Zaczynamy telenowele 3,2,1...

0

@Tuc przykro mi, ale dzisiaj będzie wtopa

2

@MessiForeverTheBest przecież widać, że ciałem przyjmuje, a Twoja ręka ciałem się stała

0

@BezglutenowyPedri najlepiej to jak real się wyprowadzi

0

@draxidox nie chodzi o stawanie się bogatym, raczej to jakiś rodzaj bezpieczeństwa w postaci swojego lokum, a Ci co chcą robić kariery to rzeczywiście niech lepiej nie robią dziecka, zatrute ego

0

@Tasde takie sytuacje zdarzają się w każdym meczu po kilka razy i faulu nie ma, normalna walka o pozycję, już nie wspomnę co się dzieję w polu karnym przy rzucie rożnym czy wolnym...

0

@draxidox niżowi demograficznemu można dobrze i prosto zaradzić, pozbywając się wszystkich polityków, przez co zwiększy się majętność społeczeństwa oraz zmieniając system zdrowotny, który będzie sprzyjać budowaniu zdrowia, a nie leczeniu objawów.

0

@Bykunn Zdjęcie oczywiście nie pokazuje całego ruchu, Brahim wyraźnie chciał zatrzymać piłkę nieprzepisowo. W drugiej sytuacji piłka była bardziej ułożona naturalnie, choć też można zagwizdać. Po prostu karma szybko wróciła :)

3

Sędzia blisko zdarzenia, ale chyba boi się dać wyraźnego karnego przeciwko realowi na początku meczu. Jeszcze ta morda arbeloa śmie coś mówić o sędziach.

/photo/1

0

Od razu wiedziałem, że oni również złapią kontuzję, pewnie się śmiali gdy Yamal musiał zejść

16

Zakład psychiatryczny real madrid tv, białe kaftany już mają, tylko zawiązać sznurówki

2

Ręka Brahima była z pewnością, ponieważ wykonał ruch do piłki, by ją przyjąć.
Rodriguez miał naturalnie rękę ułożoną.
Karma wróciła.

Później była jeszcze sytuacja tego hujsena z Antonym i tam był z pewnością faul.
Brak faulu Amrabata na bellighamie.
Antony oczywiście wygrał pozycje z Mendym i nie ma mowy o faulu.

P.S. zastanawiające jest, że realizator nie pokazał ręki Brahima, ale pokazywał na siłę ostatnią sytuację

0

Proponuję zrobić wielką fetę sekunde po meczu z realem, skoro oni nie chcą oddać szacunku dla mistrza.

0

@Gaucho wtedy kolektyw grał na 1 lub 2 kontakty, każdy może tak grać.

1

Mam nadzieję, że Gavi nie zagra.

1

@blakkudium 50 mln to o wiele za dużo

2

@kubix05 wywiesił pranie

1

@dzefrej234 też tak czuje, w ogóle widzę więcej newsów o Barcelonie i transferach niż na stronie tutaj

7

Patrząc na te listę, to chyba możemy być pewni, że Deco mógł rozmawiać o środkowych obrońcach - Inacio, Hincapie, Kaulierakis, ale wątpię żeby leciał dogadywać się z innymi skoro priorytetem jest Bastoni. Może chodziło o Douvikasa z Como, dobry sezon, ale to jest dobry sezon całego Como, dzięki Fabregasowi. Sam napastnik jest nieco drewniany i nie pasuje do Barcelony.
Deco powinien złożyć ofertę za Grimaldo, Yeremaya Hernandeza i Oshimena.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?