0

Mam nadzieję, że Cancelo gra dziś na skrzydle.
Mam nadzieję, że zostanie i w razie czego pokryje pozycję Raphinhy.
Mam nadzieję, że Grimaldo dostanie od nas ofertę.
Mam nadzieję, że Balde odejdzie.

Moje nadzieję, nie zawsze się spełniają, ale zawsze mam nadzieję.

3

@Joopiter oby Cancelo na skrzydle

1

@blakkudium mam nadzieję, że nie

1

Cancelo z przodu, będzie ogień

1

@blakkudium Cancelo z przodu, nieźle

1

W lato sprowadzamy za darmoszke na promce z Lidla :
- Ibrahmima Konate
- Bernardo Silva
- Marcos Senesi
- Inigo Martinez
- Paulo Dybala

Kupujemy:
+ Cancelo
+ Grimaldo
+ Oshimen
+ Yeremay Hernadez

Pozbywamy się : Araujo, Casado, Balde, Ferran, Lewandowski, Christensen, Rashford, Ter Stegen + zawodnicy z wypożyczalni.

Wszystkie pozycje pokryte i wzmocnione.

1

@Sysia11 jego pozycja to środkowy napastnik ?

1

@gumaz nie ma jednego winnego, biorą w tym udział rodzice, dzieci i Ci co zarządzają krajem, a właściwie finansami

0

@pt9 dlatego istnieją biedni ludzie lub biedniejsi, z wieloma wieloma problemami, a dlaczego ? dlatego, żeby właśnie tacy bogaci mieli kontrast, nie narzekali i mogli zobaczyć jak inni mają gorzej - wszystko po to, by mogli się cieszyć i okazywać wdzięczność wobec życia

1

@gumaz życzę mu żeby przestał się bać, uleczył swoje traumy z dzieciństwa i nawrócił się póki ma czas jeszcze

0

@Gall no cóż, nie mam ani tyle czasu, ani pewnie miejsca na ilość słów, które chciałbym Ci przytoczyć, żebyś mógł to wszystko zrozumieć. Napisałem to trochę tak ze smutkiem, bo wiem, że wszystko przemija i naszej Barcelony wiecznie oglądać nie będziemy. Wielka szkoda, a to wszystko generalnie przez chciwość ludzi, którzy mają w sobie bardzo dużo strachu, skrajnie mało pokory. Napędzani są przez ego, chcą kontroli i władzy, jeszcze więcej bogactwa niż mają. Nam zwykłym ludziom, którymi "oni" też są, zostaje tzw. podstawowy dochód gwarantowany. Możesz to wszystko znaleźć oficjalnie, to nie są teorie spiskowe, zresztą wystarczy jednej rzeczy, żeby to wszystko okazało się prawdą - czasu.

14

Mam nadzieję, że nie zostanie, że do tego nie dojdzie przez względy finansowe.

0

Ciekawe jak długo będziemy oglądać naszą Barcelonę, świat idzie w złą stronę niestety...


1

@stepkovski jak zawodnik chce odejść, to tak, ale tylko wtedy.

2

Najlepszy byłby Stuttgart, w Niemczech łatwo się wypromować ofensywnym zawodnikom.

0

@malicinho Konate w tej chwili jest dostępny za free, z Lipska to jeszcze Gvardiol, ale to wszystko obrońcy.

4

Trochę zaczyna się robić jak zza czasów Bartomeu - po jednym sezonie odnowa kontraktu - Umtiti, Lenglet i reszta śmietanki.

4

Zróbmy mu na złość

5

My też tego chcemy !

"Myślę, że mamy fantastyczny zespół także na kolejne lata. I jak zawsze mówię, musimy podejmować właściwe decyzje w okresach transferowych - to jest bardzo ważne. Nie możemy robić rzeczy, jak to mówię, głupich." - pstryczek w nos, Hansi chce transferów!

Nie dziwie się. Valverde dostał ponad 400 mln na transfery, Enrique i Xavi ponad 200, a Hansi ? 25 mln.

0

@gumaz jak on tak będzie jeść, to ja mu dobrej i długiej kariery nie wróżę

0

@Wizz777 to zależy od sprzedaży - jeśli uda się pożegnać : Ter Stegena, Balde, Ferrana, Christensena, Araujo i ludzi wypożyczonych, to może mamy szanse na Bastoni + jakiś inny transfer.

11

Nam by się przydał Grimaldo. Na prawej mógłby grać Cancelo. I to powinny być 2 transfery na bok obrony. Balde na sprzedaż.

1

@RoberDzik to super miejsce, życzę bardzo udanego meczu :)

0

@RoberDzik ile wyszło za bilety ?

0

Wolałbym tego Yeremaya Hernandeza z Deportivo, taniej i żadna peseudogwiazda,

2

W takiej sytuacji wydaje się, że lepszym pomysłem będzie nowy kontrakt Lewego na rok i sprzedaż Ferrana, ponieważ odwrotnie ciężko byłoby pozbyć się Ferrana. A za rok Lewy już sam odejdzie i kupimy nowego napastnika.

0

@totalcrack wiecznie grać nie będzie, a młody za 4-5 lat może być jego następcą

0

@RezerwowyWojtus chyba żartujesz, Szczęsny miał jeden dobry mecz z Baneficą, niestety Wojtka nie ma co bronić, on wpuszczał prawie wszystko co w niego leciało

14

Rok temu zabrakło nam Yoana w LM.

0

Brać go, Barcelona musi mieć swojego brazylijczyka gwiazdę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?