Aequlibre
Dołączył/a: luty 2026
Mielno
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Klejnot_Nilu Pamiętaj, że to prezydent i on też ma presję na wygranie LM, budowanie klubu, zbierania pieniędzy. Piłkarze nie zagrali słabiej, zagrali bardzo dobrze, zabrakło im skuteczności. Sędzia nie pomaga, przeszkadzał, jednak to nie on jest głównym winnym. Sam też jest winny, nie kupił obrońcy, nie pozbył się szrotu (przepraszam za słownictwo).
0
@Dari0G Ja nie jestem autorytetem na pewno. To, że pracuje w gastronomii, mam szkolenia, kursy i praktykę każdego dnia czyni mnie kimś, kto ma więcej pojęcia o jedzeniu. Ja nie mówię o gustach, bo o gustach się nie dyskutuje, nie rozumiem tylko po co on idzie do restauracji gwiazdkowej skoro on nic z tego nie rozumie. Zamawia rybę, której nie lubi, a później mówi, że jest niedobra. Jak go nie oglądasz to raczej to Ty nie powinieneś się wypowiadać. Ja go nawet lubię, za swoją naturalność, ale niepotrzebnie chodzi do restauracji i nie ma pojęcią o niczym. On tylko patrzy czy mu smakuje czy nie i nic dziwnego, że ludzie później też tak podchodzą - wchodzą do knajpy, chcą jedzenie na już, najlepiej żeby było świeżo zrobione, przygotowane za 2 minuty i w ogóle wymagania z kosmosu. Nie ma tego rytuału całego jaki kiedyś był, spędzania kolacji przy winie, gdzie to posiłek dobiera się do wina, a nie na odwrót.
Chce powiedzieć, że powinien zostać przy tych kebabach czy fasfoodach i się nie wychylać.
3
@tarantino10 jeszcze później był moment, gdzie sytuację miał Ferran i przed przerwą mógł mieć 1 na 1, ale źle przyjął piłkę. W drugiej połowie była sytuacja Gaviego, gdzie piłka odbiła się od ręki i Ferran trafił, ale był spalony. Od tamtego momentu już nas nie było.
9
Bastoni za rok dostaje czerwo w ćwierćfinale i odpadamy z LM
0
@Dari0G ja na pewno znam się lepiej, w gastronomii pracuje już 18 lat, ale nawet ja siebie nie nagrywam, żeby móc się wypowiadać. Ja nie mu zabraniam mówić, ja nic do niego nie mam, ale stwierdzam, że dzisiaj ludzie nie idą za prawdziwymi autotyretami.
18
To dobrze, że gruby stoi za Barceloną, bo trzeba stawiać granice. Nie może być tak, że znowu sędziowie decydują o wynikach. UEFA niech nabierze pokory, ich odpowiedź na skargę, to jest skandal. Żadnej odpowiedzi, tylko odrzucenie skargi.
Laporta niestety trochę odjechał, bo o ile można się zgodzić w pewnych kwestiach, tak trochę przegina. Cubarsi czerwona zasłużona, jednak wcześniej powinien wylecieć Koke i o tym Joan zapomniał.
W drugim meczu Ferran strzelił ze spalonego i Fermin nieszczęśliwie trafił na but bramkarza. Z resztą można się zgodzić.
0
@zalo88 Czasami tak
1
@Konradowskyy bo gra w pucharach to przekleństwo, a real ma podpisany pakt z diabłem, są przekleństwem
18
@Aragorn33 kartek Atletico powinno mieć więcej, szczególnie wczoraj, ale tydzień temu Koke powinien wylecieć
0
@gumaz Oczywiście prawa strona. Lewa wydaje się, że Cie bardziej nasyci, ale nic mylnego.
1
@LOPEZ16 przy golu Sorlotha w pierwszym meczu mógł się dużo lepiej zachować.
1
@Gaz to nie chodzi o to, że dla nas puchary europejskie są przekleństwem, tylko ogólnie puchary są przekleństwem, wszędzie. Dlatego real ma najwięcej pucharów europy, bo to przeklęta firma, która ma podpisana pakt z diabłem.
0
@MichuZ44 tutaj myślałem, że sąsiad zaraz przyjdzie, bo darłem się na całego. Mam to samo zdanie, Yamal mu zagrywa tak żeby w ogóle nie musiał jej przyjmować, a on przyjęciem swoim zepsuł całą akcje, która mogła być 1na1
3
@Jakchcesz wszystko jest grane do boku i podawane wzdłuż bramki. Wnioski są proste.
0
@Litman W całym sezonie mieliśmy ponad 60 strzałow więcej od Atletico
0
@LOPEZ16 we wczorajszym meczu to realne zagrożenie kolejno, Yamal, Yamal (gol), Olmo, Fermim, Ferran, Ferran (gol), Gavi, Olmo, Araujo
0
Wielka szkoda, że Barca nie awansowała, bo mielibyśmy od bardzo dawna obiektywnie 4 najlepsze drużyny w Europie na chwilę obecną - Bayern, PSG, Barcelona i Arsenal. Świetnie by się to oglądało i od wielu lat moglibyśmy bliżej ocenić, która drużyna jest rzeczywiście tą najlepszą w Europie.
Jak popatrzymy na przeszłość to widzimy wyraźnie, że najcześciej w LM wygrywa lub daleko zachodzi drużyna, która wcale nie gra najlepszej piłki.
Ile to było tych niespodzianek, Tottenham w finale z Liverpoolem, BVB w finale niedawno, Chelsea wygrywa LM z City, czy z Bayernem po karnych, o Realu to nie będę pisać, nie ma sensu. Ten turniej to kupa szczęścia, okoliczności, a nie umiejętności czystych. Liga jest najważniejsza.
0
@mercurial2000 Yamal jaką miałby asyste... to byłoby wszędzie puszczane. A sam Yamal już by znowu był lepszy niż Olise.
2
@norbi77 Zgadzam się, jednak Flick też ma swoje wady. Powinien lepiej rotować, złapać balans między grą z kontry, a atakiem pozycyjnym, bo nie można cały mecz grać pressingiem i wysoką linią obrony.
1
@SkN Olmo miał jeszcze jedną sytuację i Ferran tak samo.
0
@damianex10 gość się słabo zna na jedzniu. Albo trafił w odpowiedni moment ze swoimi filmami, albo ktoś go wypromował.
20
Zagranie zewniakiem do Fermina, ładujemy ich kalafiora na 3-0. Co się dzieję po meczu? Jak mówią o Yamalu ? Wielkie szkoda, bo podejrzewam, że z Arsenalem mielibyśmy szanse na finał i znowu byśmy oglądali topową formę Lamine.
0
Różnica między realem a Barceloną jest taka, że gdy my mamy pretensje do sędziego, to my po meczu byliśmy lepsi. Natomiast gdy real ma pretensje do sędziego, to po meczu można stwierdzić, że grał padake.
10
Wyobraźcie sobie, że Fermin ładuje na 3-0 po cudownym zagraniu zewniakiem Yamala. Dziś to my byśmy się cieszyli z awansu. Tamta sytuacja zmieniła obraz gry.
3
Sędzia wczoraj wiele razy nie odgwizdywał popychania ze strony zawodników Atletico. Dopiero kiedy to my popchneliśmy, to wtedy sędzia przepchął Atletico dalej.
0
@y13 Na pewno mógłby lepiej porotować, np. Yamal na 10 i Roony na skrzydło. U Flicka minus jest taki, że kiepsko złych zmian dokonuje, w kontekście rotacji też.
0
Samą prawdę powiedział, tylko zapomniał o sytuacji kiedy on sam strzelał, piłka się odbija od ręki obrońcy i trafia do Ferrana, który strzela ze spalonego. Mogliśmy ich rozwalić bez patrzenia się na sędziego. Nie zawsze lepszy awansuje, dlatego LM nie jest najważniejsza, ponieważ traci obiektywną ocenę bycia najlepszym w przeciwieństwie do Ligi krajowej.
1
Nie ma to jak sprawdzać na Varze spalonego przy drugim golu Ferrana i jednocześnie nie widzieć, że po strzale Gaviego piłka odbija się od ręki...
0
@szymonekk Nie warto. Na real można jeszcze pojechać.
0
@kch możliwe, że byłaby nieco lepsza, ale jakie to ma znaczenie ?