2

To dobrze, że strzelił, może uda się go sprzedać za dobrą cenę

8

Wygramy 4-2 i w dogrywce ich zniszczymy

0

Jeśli chodzi o rotacje, to zobaczymy we wtorek, czy Hansi podjął dobre decyzje. Siły siłami, ale kontuzje można złapać.

0

@Bykunn No znowu, obiektywnie patrząc, mecz wysoko wygrany, ale ja nie z tych co widzą błędy sędziego tylko jak przegramy

1

Dzisiaj wszyscy zagrali dobrze, najsłabszy na boisku był Balde i sędzia

1

@Pablozeusz aż pocieknie śmietana

0

@TR3YWAY to nie ma znaczenia, oni będą pamiętać tylko o tym karnym, "który zadecydował o mistrzostwie" :D To tak jak w życiu zrobisz coś dla kogoś 99 razy i jeden raz źle, to będzie pamiętać tylko to złe.

10

Zostanie jako rezerwowy to ok, jak odejdzie to też ok. Dziękuje mu za wszystko.

6

Joan - Kounde, Araujo, Cubarsi, Balde - Erick, Gavi - Roony, Fermin, Rashford - Lewandowski

0

Zaraz będą memy - księżyc herb realu, albo zamiast wapna na 11 metrze to księżyc :D

2

Dzisiaj powinno być trochę rotacji. Flick mógłby lepiej zarządzać minutami. To uważam, że jest jego minus. Mamy ławkę szerszą, niż w ostatnich latach. Yamal i Pedri odpoczynek. Roony i Gavi w pierwszym.

1

@Toretto Nie znam dokładnie przepisów, ale chodzi o sam fakt wywarcia presji. Zgadzam się, że trzeba było pokazywać zagranie ręką. To samo było gdy była ręka w polu karnym, Yamal reklamował, a za chwilę Olmo był faulowany w polu karnym, tam w ogóle nie było reakcji. Tak samo jak nie było reakcji na 3 faule Koke.

1

W tym sezonie jak ktoś zrobi kompilacje wideo tych wszystkich wałków realu, to wyjdzie nie film, a serial i to taki z paroma sezonami :D

0

@FCB24 nie mam takiego wrażenia, widzę że komentarze są takie same - jechany jest sędzia i piłkarze :D

2

@MaFCB zgadzam się, ja oceniam tylko obiektywnie konkretną sytuacje. Lista oczywistych korzyści realu nie ma końca

1

@mercurial2000 zgadzam się, brakuje im balansu

3

@Toretto pisałem o tym, że reakcja piłkarzy była skandaliczna, powinni całą drużyną biec do sędziego.

3

W Barcelonie Hansi nazywa rzeczy po imieniu, kiedy gramy lipe, to mówi, że musimy się poprawić, że zagraliśmy słabo, a gdy sędzia nawali, to również o tym mówi, bo ile można milczeć? Każdy ma swoje granice, nawet tak spokojny i zrównoważony człowiek jak Flick. Kiedy jest jedno i drugie, to mówi o jednym i drugim. On mówi, że zagraliśmy słabo i musimy się poprawić, nawet gdy wygramy mecz. To jest ta różnica.

real zawsze płacze nieważne jaki wynik, jaki mecz, oni są zawsze pokrzywdzeni - współcześni ż*dzi, faryseusze, synowie pychy.

0

@FCB24 U nas Hansi nazywa rzeczy po imieniu, kiedy gramy lipe, to mówi, że musimy się poprawić, że zagraliśmy słabo, a gdy sędzia nawali, to również o tym mówi. Kiedy jest jedno i drugie, to mówi o jednym i drugim. On mówi, że zagraliśmy słabo i musimy się poprawić, nawet gdy wygramy mecz. To jest ta różnica.

1

@KamQiX ile razy nie dostali kolejnej żółtej kartki w efekcie czerwonej ? ile razy faulowali na czerwoną od razu, a nawet nikt faulu nie odgwizdał? gdzie ich zawieszenia ?

8

real jeszcze ostatnio po nas jechał, że płaczemy przez sędziego, a dziś już szybko karma wróciła. "Co zasiejesz, to zbierzesz" - Jezus Chrystus

1

@Ignareks Masz racje, zapomniałem o kimś, ale nie mogłem sobie przypomnieć kto to był.

0

@marcin62 obstaje przy tym, żeby zmienić ligę mistrzów na lige, a nie puchar.

9

Oczywiście, sprawa sądowa z udziałem Negreiry trwa, ale sędziowie mają dalej odwagę robić wałki. Przecież to nie ma logiki. Dlatego real pomimo fatalnej gry dostawał ułaskawienie na symulki, brak kartek, zawieszeń, no i dla żółwia ninja + 10 karnych, a mimo to nie dali rady nas dogoniet. Wstyd na cały świat. Ja się z nim mogę zgodzić, że tam był karny, ale czy Mbappe powinien w ogóle ten mecz kontynuować ? Jemu drugiej żółtej nie dadzą, Viniciusowi to samo, Rudigera nikt nie zawiesi, a jak czerwoną dostanie Valverde, to max 1 mecz. Hipokryzja najwyższy level. PYCHA. Brak pokory. To jest real.

0

@marcin62 powinien wyznaczać poziom, bo inne drużyny również w niej grają.

0

@ArcziArtt Szansę są 50 na 50

1

Casado, Christensen, Ferran to są 3 pewniaki do odejścia.
Nie płakałbym gdyby odszedł Ter Stegen, Lewandowski, Balde, Kounde, Fati.

0

@tbas Szacunek ma się również w Europie nawet jak masz 2 czy 3 miejsce w mocnej lidze - Hiszpania, Anglia szczególnie. Poza tym tu chodzi o obiektywne określenie najlepszej drużyny w Europie. Powtarzam turniej to loteria, losowania to loteria, tylko liga może być czymś obiektywnym. Dopóki nie będzie ligi, to nie ma mowy żeby mówić o najlepszej drużynie w Europie. Nie chce wracać do przeszłości i pokazywać na poszczególnych przykładach, że nie zawsze najlepszy wygrywa. Zresztą o czym my tu gadamy jak Atletico jest od nas słabsze, a jak narazie prowadzi 2-0 i ma większe szanse na awans.

0

@Bykunn w lidze grasz co roku z tymi samymi drużynami, które już Cie znają na wylot. Wcale nie jest łatwo co widać po wynikach, często na wyjazdach jest bardzo ciężko. Jeżeli w lidze mamy samych ogórków kiszonych, to tak czy inaczej widać różnice w poziomie drużyn na koniec sezonu - jesteśmy znacznie lepsi niż real i Atletico, ale LM może tego nie potwierdzić.

0

@tbas Możesz mieć swoje zdanie, luz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?