0

@Bobo25 Nie zgodnie z moją logiką, tylko z logiką "eksperta" ze studia LM. Tłumaczy sytuację jakimiś intencjami, tak jakby przepisy obowiązywały tylko intencjonalne faule.

3

Jak Flick mówi o tym, to z pewnością ma wiele racji. Oglądałem wczoraj skróty LM na C+ i jakiś tam "ekspert" tłumaczył, że przy tej sytuacji z piątką, zawodnik nie miał złych intencji żeby zatrzymać piłkę ręką, dlatego sędzia puścił grę. Zgodnie z tą logiką, to Pau Cubarsi też nie miał złych intencje wobec Simeone, na pewno nie chciał go wywrócić, ani dostać czerwonej kartki. Jego intencja była dobra, więc nie powinno być nawet faulu.

0

Oglądałem wczoraj skróty LM na C+ i jakiś tam "ekspert" tłumaczył, że przy tej sytuacji z piątką, zawodnik nie miał złych intencji żeby zatrzymać piłkę ręką, dlatego sędzia puścił grę. Zgodnie z tą logiką, to Pau Cubarsi też nie miał złych intencje wobec Simeone, na pewno nie chciał go wywrócić, ani dostać czerwonej kartki. Jego intencja była dobra, więc nie powinno być nawet faulu.

3

Wnioski na chłodno:
1. Rashford niech wraca do Anglii. Na tym poziomie decydują detale i te sytuacje co miał na początku meczu, musi zamienić na gola.
2. Brak Raphy - dzisiaj każdy widział. Patrzy wyżej. Yamal sam grał dzisiaj, bo nie miał z kim.
3. Atletico lepiej wychodziło z pod pressingu, który nie był doskonały. To również zadecydowało.
4. Kiepskie zmiany Flicka. Właściwie nie było argumentów, żeby tutaj coś ugrać. Sam Yamal to za mało.
5. Sędzia mógł się bardziej wykazać. Wątpliwa ręka w polu karnym. Koke z czerwoną kartką.

0

@seicel Totalnie ? przecież mieli zwarcie, był przy nim i na pewno nie doszedłby do sytuacji 1 na 1 z bramkarzem

0

@Miszcz Textu FCB moim zdaniem nie szedł sam na sam, szedł na wolne pole

1

Nie powinien dostać czerwonej. Żółta kartka. Simeone wbiega w tor biegu obrońcy. Nie biegnie sam na sam. Obrońca jest przy nim. Doszedłby do piłki, ale nie miał kontroli nad nią. Wałek.

0

Jakie oceniacie te sytuację z czerwoną kartką ? Jak dla mnie żółta kartka bezwzględnie. Simeone wcale nie szedł sam na sam, obrońca był przy nim.

0

Atletico wyraźnie dzisiaj gra lepiej niż w poprzednim meczu, mają posiadanie piłki, dobrze ją wyprowadzają od tyłu. Oczywiście straty też mają, ale nie potrafimy ich wykorzystać. Rashford miał przynajmniej dwie dogodne sytuacje i oba strzały w środek bramki, anemiczne strzały, tak być nie może na tym poziomie. Yamal gra kapitalnie i coś dzisiaj jeszcze wyczaruje. My musimy zastosować strategie Atletico i spróbować na drugą żółtą kartkę naciągnąć sędziego. Wtedy mamy szanse to odkręcić grając 10 na 10.

0

Walić to lecimy na prawdziwy obóz

1

@LeoMessiiBarcaPepa Zdecydowanie można osiągnąć taki rezultat, a nawet lepszy. Niektórzy zalecają oddychać w ten sposób nawet będąc w komorze. To technika nr 1 ze wszystkich jakie istnieją, choćby przez sam fakt, że powietrze jest najważniejsze - bez niego po 2 minutach śmierć. Wpisz sobie techniki oddechowe, głebokie oddychanie przeponowe, metoda Wim Hofa, Metoda Buteyko, Pranayama i inne.

2

@MOLESTA Pitach mógł mieć asyste przy golu jak podał do Gnabriego. To plus 30 mln

2

@fcbarcafan19 ja bym tam nagrał ankara Messi ankara Messi anka lewandowski ankara Messi golgolgolgolgolgolgolgolgol

1

@Kgorecki2500 USA w takim razie już jest podwójnym bankrutem

5

Czego można się spodziewać po Simeone ? Na pewno ruszą od początku mocno, wysokim pressingiem, w końcu oszczędzali siły na ten mecz. Będą grać skrzydłami i starać się wrzucać piłki za wysoką linię obrony. W obronie wiadomo bardzo twarda gra, blisko siebie wszyscy i próbowanie złapać na kartki (szczególnie Yamala).

Po Flicku wiadomo czego się spodziewać, ale życzyłbym sobie, żeby więcej strzelali z dystansu, kiedy Ci się będą murować. Ferran w budzie do końca sezonu. Zadecyduje tak czy inaczej nasze nastawienie - jeśli będzie identyczne jak w rewanżowym meczu na Camp Nou z Atletico (puchar króla), to powinniśmy wygrać wysoko i mieć dobrą zaliczkę przed rewanżem.

0

@LeoMessiiBarcaPepa ok, więc komora głównie służy do dostarczenia większej ilości tlenu. Takie rzeczy możesz ogarnąć za pomocą prostych technik oddechowych. Sen nr 2 - krótka drzemka po treningu. 3 nawodnienie - woda źródlana lub woda redox. 4 dostarczenie białka - polecam żółtka jaj na surowo (można zblendować). 5. Rozciąganie po treningu. Jak chcesz więcej metod, tańszych i lepszych to napisz.

0

@Masp w piłkę grałem dobre 20 lat. Oglądam od dobrych 30 lat. Jak dla mnie powinien grać lepszy. Lewy już jest rezerwowym. Tylko fatalny Ferran sprawia, że Lewy dalej nie grzeje.

0

@LeoMessiiBarcaPepa robi robotę, ale w dłuższej perspektywie i wcale nie jakoś spektakularnie. Są lepsze i tańsze metody. Na czym Ci zależy ?

11

@Greg1991 Klub już się wypowiedział, prawdopodobnie będą chcieli Lewego jeszcze na jeden rok. On sam pewnie będzie chciał zostać. Tylko muszą się dogadać na kase. Jak dla mnie to dobra decyzja, bo potrzebujemy kogoś na ławkę i nowego napastnika, który od Lewego czegoś się nauczy.

0

@shaun u siebie wygrana i w rewanżu remis biorę w ciemno

13

Co tu negocjować, trzeba obniżyć kontrakt najbardziej jak to możliwe. Lewy nie ma się co dąsać i oceniać siebie na podstawie umowy. Ma swój wiek. Klub ma swoje plany na przyszłość i jest w trudnej sytuacji finansowej. LL ma swoje wymagania co do płac. Tutaj może być tylko jedna propozycja. Tak czy inaczej potrzeba nam napastnika.

0

@MesQueUnClub_87 Jak przejdziemy Atletico bez niego, to wszystkim chyba kamień spadnie z serca. Zawsze w brazylijczykiem w Barcelonie mamy dobre wyniki i sukcesy.

0

@MesQueUnClub_87 No to fakt, ale ostatnio się w tym elemencie poprawiliśmy.

1

Dobra Panowie, siadamy na nich od pierwszej minuty, strzały strzały i jeszcze raz strzały, nie będę miał pretensji jak będą niecelne, blisko siebie w obronie i szeroko jak atakujemy. Zagrajcie to dla Raphy !

0

@ranger3120 Jak się patrzy na ławkę, to naprawdę ciężko uwierzyć, że wtedy były sukcesy

7

Trzeba strzelać z dystansu więcej jak Atletico muruje.

5

Dałem na real, że strzeli karnego 6 zł. Miałem do wyboru piwo, albo wygrana w buka. Jutro mam 2 piwa na mecz.

2

@Messibestplayerintheworld i mistrzostwo z ostatniej kolejki, weźmiemy puchar za tydzień będziemy w Madrycie

0

Zagramy z Bayernem finał

0

PSG wygra obie strzelą
Bayern wygra obie strzelą
Barcelona (-1,5) handicap
Arsenal wygra

Wchodzi jak w masło, czy wychodzi żyła na czole ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?