5

To była najlepsza Polska jaką oglądałem od dawna. Drużynowo wszystko się zgadzało. W piłce jednak decydują często detale, w końcu to gra błędów. Pominę sędziego, który gwizdać może nawet gdy Szwed zagrywa do Polaka. Zalewski bohater i antybohater : dobry występ w ofensywie, więcej się działo po tej lewej stronie, ale od dawna mówię o tym, że on się nie nadaje na wahadło ze względu na gre w obronie. To co zrobił w tej akcji gdzie faulował to kryminał. Miał Elange obok siebie, a on niewiadomo dlaczego puszcza piłkę obok siebie, następnie do niej nie biegnie na gazie tak jak Elanga, ostatecznie ten go wyprzedza, a Zalewski się ratuje popchnięciem. Totalna nonszalancja. Nieodpowiedzialność i głupota. Zbyt duża pewność siebie. Przy wyniku 2-2 gdzie Szwedzi na koniec przydusili lekko, jego w ogóle tam nie było po swojej stronie. Trochę podobnie wyglądało to z Albanią, tylko tam grał Skóraś, który też się nie nadaje na wahadło. Ostatecznie Szwedzi wjechali lewą stroną (najgorszy na boisku Kiwior) został objechany jak junior. I tak oto Szwecja robią 3-4 akcje strzela 3 gole. Trzeba wyciągnąć wnioski.

2

@NeroTFP1 Chile już bez Alexisa Sancheza, bez Vidala. Tam nie ma kto ciągnąć drużyny. U nas zawalił eliminacje poprzedni trener i na koniec baraży sędzia. Włochy by awansowały gdyby nie Bastoni i czerwo. Nigeria, Kamerun, Serbia i Dania, rzeczywiście nieporozumienie.

0

@Faro Przygotowanie do mundialu robi się przed samym mundialem. Gdyby nie było tych baraży, to nie byłoby potrzeby tworzyć okienka na gre reprezentacji. Wszystko powinni grać po sezonie klubowym i należy rozdzielić sezon klubowy od kadrego. Choćby dla zachowania zdrowia zawodników (w tym zmęczenia), już nie mówiąc o tym, że lepiej się zgrywać przed samym turniejem, a nie co 5 miesięcy.

22

Messi tworzy relacje, rodzine, a to jest w życiu najważniejsze. Dla Ronaldo najważniejsza relacja, to relacja samym z sobą.

0

Jeden z piłkarzy na którym jesteśmy w stanie dobrze zarobić. Choć może go pokryć Araujo, Erick, Cancelo czy Espart, to warto poszukać kogoś na prawą obronę, kto w ofensywie też daje czadu. Paradoksalnie Kounde to środkowy obrońca, a my szukamy środkowego obrońcy i zbieramy na niego kase.

1

@kanver_ Barcelona gra o punkty, prestiż, grupą kasę itp. a o co wczoraj grała Hiszpania z Egiptem ? O piramidy czy papier toaletowy z mumii ?

0

No i my teraz mielibyśmy zapłacić 75 mln ? Jestem zdecydowanie na nie. Undav lepszy i taniej.

0

@alone49 Jestem na zwolnieniu od 3 miesięcy, właściwie cały czas, spędzamy czas razem, tylko kiedy jest w pracy to mamy przerwę, więc wiadomo jest, że jej "niespędzanie czasu razem" to farmazon. Trzeba ustawiać. Pytałem tylko z ciekawości, czy też tak macie w relacji :)

0

@Kozinho. Moja ogląda ze mną Barce i też lubi Raphinhe, ale jak gra Polska to już jest druga skrajność :D

0

@Katalończyk 99 w takim razie czas się zastanowić nad relacją :)

1

@majkiii organizm sam rozłoży porcje na raty :)

0

@alone49 otóż to, ale tak już jest bez leków

1

@Frimpong dziękuje za współczucie, radzę sobie :)

1

@July_6_BcN pierwszy raz

0

@Batys Może ją obchodzić to, że nie spędzasz z nią czasu :)

0

@Popitek12 mówisz poważnie ? Pytam z ciekawości dlaczego to robisz

0

Trudny temat. Czy wam też kobiety robią afery za oglądanie meczy ?

7

Mi dziewczyna też mówi, że mam coś z głową, ale o Barce nie ma pretensji... jak powiedziałem, że dzisiaj oglądam Szwecja-Polska to wyszła afera :)

0

Jeśli nikogo nie sprzedamy, to raczej będziemy mieć duży problem z jego sprowadzeniem. Mówię tu o sprzedaży kogoś, na kim można zarobić chociaż 40-50 mln. Takie pieniądze może wyłożyć jedynie liga angielska, PSG i arabia saudyjska.

7

To byłby bardzo dobry transfer, podobnie jak Grimaldo, tylko niestety nas nie stać.

0

To tylko nieobiektywna opiniia. To wszystko.

0

Sprawiedliwe byłoby podać liczby minut Daniego Olmo i na tej podstawie oceniać ile ma goli i asyst na jeden mecz.

0

Yeremay Hernandez z Deportivo.

1

To w takim razie trzeba kogoś sprzedać i znajdzie się zarówno kasa na transfer, jak i przestrzeń w budżecie płacowym.

2

Rozwiązaniem może być przejście na 4-3-3 i wtedy gra zarówno Bernalem jak i de Jongiem, bo Pedri to wiadomo. W takiej sytuacji Fermin musiałby grać fałszywą 9. Jeśli to jest nie do przyjęcia, to trzeba patrzeć na to inaczej. Bernal ma inny profil i De Jong też inny, grać może ten, w zależności od tego czego bardziej nam trzeba.

7

Inter zawdzięcza swoją grę defensywną odpowiednim ustawieniem. My gramy innym ustawieniem, u nas obrońca musi być genialny w łapaniu na spalone, szybki i dobrze wyprowadzać piłkę. Mam nadzieję, że klub wie co robi.

0

@Rifek mam taką świadomość

0

Koszulka mogłaby w końcu mieć granatowy kolor lub duży czerwony krzyż

1

@blakkudium pewnie nie chcą w zamian Ferrana

1

Pisałem o tym już dużo wcześniej. To naturalne wyście. Mamy dobrze obsadzoną pozycję 10. Może za jakiś czas nawet Yamal się tam przeniesie. Fermin to egzekutor. Dobrze presuje. Lewa i prawa noga. Głowę jak trzeba też wsadzi, ale my przecież nie gramy na dośrodkowania. Sam przyznał, że grał jako fałszywa 9.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?