Aequlibre
Dołączył/a: luty 2026
Mielno
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
To była najlepsza Polska jaką oglądałem od dawna. Drużynowo wszystko się zgadzało. W piłce jednak decydują często detale, w końcu to gra błędów. Pominę sędziego, który gwizdać może nawet gdy Szwed zagrywa do Polaka. Zalewski bohater i antybohater : dobry występ w ofensywie, więcej się działo po tej lewej stronie, ale od dawna mówię o tym, że on się nie nadaje na wahadło ze względu na gre w obronie. To co zrobił w tej akcji gdzie faulował to kryminał. Miał Elange obok siebie, a on niewiadomo dlaczego puszcza piłkę obok siebie, następnie do niej nie biegnie na gazie tak jak Elanga, ostatecznie ten go wyprzedza, a Zalewski się ratuje popchnięciem. Totalna nonszalancja. Nieodpowiedzialność i głupota. Zbyt duża pewność siebie. Przy wyniku 2-2 gdzie Szwedzi na koniec przydusili lekko, jego w ogóle tam nie było po swojej stronie. Trochę podobnie wyglądało to z Albanią, tylko tam grał Skóraś, który też się nie nadaje na wahadło. Ostatecznie Szwedzi wjechali lewą stroną (najgorszy na boisku Kiwior) został objechany jak junior. I tak oto Szwecja robią 3-4 akcje strzela 3 gole. Trzeba wyciągnąć wnioski.
2
@NeroTFP1 Chile już bez Alexisa Sancheza, bez Vidala. Tam nie ma kto ciągnąć drużyny. U nas zawalił eliminacje poprzedni trener i na koniec baraży sędzia. Włochy by awansowały gdyby nie Bastoni i czerwo. Nigeria, Kamerun, Serbia i Dania, rzeczywiście nieporozumienie.
0
@Faro Przygotowanie do mundialu robi się przed samym mundialem. Gdyby nie było tych baraży, to nie byłoby potrzeby tworzyć okienka na gre reprezentacji. Wszystko powinni grać po sezonie klubowym i należy rozdzielić sezon klubowy od kadrego. Choćby dla zachowania zdrowia zawodników (w tym zmęczenia), już nie mówiąc o tym, że lepiej się zgrywać przed samym turniejem, a nie co 5 miesięcy.
22
Messi tworzy relacje, rodzine, a to jest w życiu najważniejsze. Dla Ronaldo najważniejsza relacja, to relacja samym z sobą.
0
Jeden z piłkarzy na którym jesteśmy w stanie dobrze zarobić. Choć może go pokryć Araujo, Erick, Cancelo czy Espart, to warto poszukać kogoś na prawą obronę, kto w ofensywie też daje czadu. Paradoksalnie Kounde to środkowy obrońca, a my szukamy środkowego obrońcy i zbieramy na niego kase.
1
@kanver_ Barcelona gra o punkty, prestiż, grupą kasę itp. a o co wczoraj grała Hiszpania z Egiptem ? O piramidy czy papier toaletowy z mumii ?
0
No i my teraz mielibyśmy zapłacić 75 mln ? Jestem zdecydowanie na nie. Undav lepszy i taniej.
0
@alone49 Jestem na zwolnieniu od 3 miesięcy, właściwie cały czas, spędzamy czas razem, tylko kiedy jest w pracy to mamy przerwę, więc wiadomo jest, że jej "niespędzanie czasu razem" to farmazon. Trzeba ustawiać. Pytałem tylko z ciekawości, czy też tak macie w relacji :)
0
@Kozinho. Moja ogląda ze mną Barce i też lubi Raphinhe, ale jak gra Polska to już jest druga skrajność :D
0
@Katalończyk 99 w takim razie czas się zastanowić nad relacją :)
1
@majkiii organizm sam rozłoży porcje na raty :)
0
@alone49 otóż to, ale tak już jest bez leków
1
@Frimpong dziękuje za współczucie, radzę sobie :)
1
@July_6_BcN pierwszy raz
0
@Batys Może ją obchodzić to, że nie spędzasz z nią czasu :)
0
@Popitek12 mówisz poważnie ? Pytam z ciekawości dlaczego to robisz
0
Trudny temat. Czy wam też kobiety robią afery za oglądanie meczy ?
7
Mi dziewczyna też mówi, że mam coś z głową, ale o Barce nie ma pretensji... jak powiedziałem, że dzisiaj oglądam Szwecja-Polska to wyszła afera :)
0
Jeśli nikogo nie sprzedamy, to raczej będziemy mieć duży problem z jego sprowadzeniem. Mówię tu o sprzedaży kogoś, na kim można zarobić chociaż 40-50 mln. Takie pieniądze może wyłożyć jedynie liga angielska, PSG i arabia saudyjska.
7
To byłby bardzo dobry transfer, podobnie jak Grimaldo, tylko niestety nas nie stać.
0
To tylko nieobiektywna opiniia. To wszystko.
0
Sprawiedliwe byłoby podać liczby minut Daniego Olmo i na tej podstawie oceniać ile ma goli i asyst na jeden mecz.
0
Yeremay Hernandez z Deportivo.
1
To w takim razie trzeba kogoś sprzedać i znajdzie się zarówno kasa na transfer, jak i przestrzeń w budżecie płacowym.
2
Rozwiązaniem może być przejście na 4-3-3 i wtedy gra zarówno Bernalem jak i de Jongiem, bo Pedri to wiadomo. W takiej sytuacji Fermin musiałby grać fałszywą 9. Jeśli to jest nie do przyjęcia, to trzeba patrzeć na to inaczej. Bernal ma inny profil i De Jong też inny, grać może ten, w zależności od tego czego bardziej nam trzeba.
7
Inter zawdzięcza swoją grę defensywną odpowiednim ustawieniem. My gramy innym ustawieniem, u nas obrońca musi być genialny w łapaniu na spalone, szybki i dobrze wyprowadzać piłkę. Mam nadzieję, że klub wie co robi.
0
@Rifek mam taką świadomość
0
Koszulka mogłaby w końcu mieć granatowy kolor lub duży czerwony krzyż
1
@blakkudium pewnie nie chcą w zamian Ferrana
1
Pisałem o tym już dużo wcześniej. To naturalne wyście. Mamy dobrze obsadzoną pozycję 10. Może za jakiś czas nawet Yamal się tam przeniesie. Fermin to egzekutor. Dobrze presuje. Lewa i prawa noga. Głowę jak trzeba też wsadzi, ale my przecież nie gramy na dośrodkowania. Sam przyznał, że grał jako fałszywa 9.