Aequlibre
Dołączył/a: luty 2026
Mielno
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Comentateiro chyba dla wszystkich wyborców
0
Ah ta drewniana noga ze sklepu... lewa zawsze była tylko po to żeby wejść do tranwaju.
0
Virgil, Moleiro, Hernandez to tylko 3 nazwiska na te samą pozycję
2
@michaleu Mamy więcej pucharów zdobytych w ostatnich 20 latach niż real, też się tym nie chełpimy
10
Niezależnie czy go sprzedamy czy, Grimaldo powinien zostać sprawadzony
1
@lajcior często, dopóki nie skisną.
1
@July_6_BcN To biologia to wszystko tłumaczy. Panowie również używają różnych sztuczek, np. obecnie modna broda ma świadczyć o gęstych zaroście i lepszych genach. Jest nawet ciekawa lektura "Wojna plemników". A jak chcemy na skróty to kanał na yt : "Musisz wiedzieć" gdzie jest wyjaśniona natura relacji damsko-męskich.
Naturalnie ładna dziewczyna w wielu przypadkach niczego specjalnie nie ulepsza. Oczywiście nieco się podmaluje i chodzi na tych obcasach itp. Najgorsze jest kiedy naturalnie ładna dziewczyna wpada w kolosalny błąd porównywania się do innych. Od tego jest przecież instagram, żeby tworzyć podziały, iluzje i chęć rywalizacji. Wbrew pozorom to kobiety bardziej się starają wyglądać lepiej nie dla faceta, a dla innych kobiet.
Osobiście mam kobietę, która lepiej wygląda bez makijażu, niż z makijażem. Rzadkość :)
0
@July_6_BcN buzia napompowana ma sprawiać wrażenie, że jest jędrna, młodsza, a dla biologii nic innego nie jest ważniejsze jak reprodukcja.
1
@July_6_BcN kompleksów mogą się nabawić kiedy facet za takimi porobionymi się ogląda. Mężczyźni lubią plastik ponieważ ulegają biologii, a ona mówi wprost - większe piersi = bardziej płodna.
10
Turcja, Włochy, Polska, Dania
1
@Mow_mi_Douglas to nie makijaż zawyża samoocenę, choć w pewnym sensie też może, ale to głównie atencjusze, którzy się nabierają na to oszustwo.
Jej twarz nie wygląda tak naprawdę, jej włosy nie są prawdziwe, jej cycki nie są naturalne, jej nogi nie są takie długie, jej usta nie są takie duże i wiele więcej, to wszystko kłamstwa i jeszcze oczekują, że będziesz mówić do nich samą prawdę.
1
Najlepiej do 2059 roku.
0
@Arden referendum, kasować ten syf.
0
@LAMC_10 Wszyscy są siebie warci, nienażarci kasą i władzą, PIS jak i PO to jest jedno i to samo. Grają do jednej bramki. Konflikty tylko mają dzielić ludzi. Hipokryci.
0
@Laminedependencia To dosyć oczywiste, stracił forme, ponieważ stracił pewność siebie
1
@RanDiFCB jak narazie jestem zadowolony, brak podatku jest przekonujący
0
@RanDiFCB wtedy mało co było i mnie koledzy puszczali stacjonarnie kuponik za 2 zeta :D Teraz mamy wybór i STS jedzie na starej renomie, ale kręcą ludzi strasznie szczególnie na tym cashoucie. Zdecydowanie odradzam.
0
@RanDiFCB STS to najgorsze co może być. Najbardziej denerwujące jest blokowanie cashout. Najlepszy bukmacher jakiego próbowałem to był Bet365, ale to w Anglii niestety. Obecnie chyba Bet Click.
9
Oczywiście przesadza, jak Yamal będzie o 20% lepszy niż obecnie, to będzie to naprawdę dużo.
0
@Mow_mi_Douglas Sikorski, czyli Hitler reinkarnacja, tylko wąs zgolony
0
@Roobo na pewno nie z marketu. Problemy z histaminą. Kupiłbym makrele, ale nie wędzoną.
0
Może ktoś polecić jakiś dobry film ? Najlepiej komedie :)
1
@FcPortoFan1999 Pamiętam jak Xavi o tym wspominał i podsunął ten pomysł na granie reprezentacji po klubowym sezonie.
0
@FcPortoFan1999 a już nie wspomnę o tej lidze narodów. Rozjazdy na kadrę w trakcie sezonu, rozjeżdżają piłkarzy. Wszyscy na tym tracą, a szczególnie kibice, którzy są nawet dla UEFY absolutnie WSZYSTKIM. To kibice wszystko napędzają cały dorobek UEFY i FIFY.
0
@FcPortoFan1999 No są spoko, ale niech sobie grają po sezonie, w czym problem ? Żaden. Za to problemy się tworzą gdy grają podczas sezonu. Weź teraz wracaj z Brazylii i masz jeden dzień na regenerację.
4
Nie znoszę tej przerwy na reprezentacje. Powinni grać swoje mecze po sezonie. Tak by było lepiej dla każdej reprezentacji : lepsze zgranie, powołania na podstawie całego sezonu, mniej podróży = mniejsze zmęczenie. Dla klubu również : mniejsze zmęczenie zawodników, mniej kontuzji w trakcie sezonu itd.
2
@HypeR Vlahovic jeszcze gorszy od Ferrana
2
Przejdzie raczej do Atletico
2
Estevao - dziwi mnie, że tak mało gra. Chętnie bym go u nas widział.
Mastodont na 4 miejscu to rozumiem, że tylko na liście, a nie w rankingu.
Dowman to za tego gola w debiucie.
Vusković ciekawa alternatywa dla Bastoniego.
Rodrigo Mora bardzo ciekawy zawodnik.
Ogólnie z tej listy można by skleić nasze braki transferowe.
0
@KolDan no właśnie problem jest z dobrą 9 teraz, niestety trzeba wybierać z tego co jest i to w ograniczonym budżecie. Przydałoby się w LM dużo zarobić.