Aequlibre
Dołączył/a: luty 2026
Mielno
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62 mogła po prostu ubrać rękawiczkę albo przez folie sobie dotykać. Pominę już, że tyle bułek to szybka droga do lekarza, a następnie do dietetyka czy innego terapeuty, który ogarnia szkodliwość tego produktu
0
@BORO_12 Yeremay Hernández z Deportivo. Wartość rynkowa 25 mln.
1
No i dobrze wolę naszego Maldiniego
0
@Eklerek szczerze mówiąc to jest się czym jarać i na pewno można się bardziej jarać niż innymi zawodnikami.
0
Denis Undav - 23 gole i 11 asyst w jakimś Stuttgardzie, a my patrzymy się na Vlahovicia czy Marmusza...
0
@kaamil1910 To zależy od oferty, każdy ma swoją cenę. Jeśli mamy patrzeć na to kto powinien odejść tak po prostu to : Ferran, Christensen, Gavi. W dalszej kolejności Casado, Balde, Lewandowski.
0
@Ghandi W Hiszpanii każdy wyjazd jest trudny. Nam może zaszkodzić Getafe i Osasuna, z którymi ciężko nam się gra. Inna sprawa, że real w ogóle nie powinien mieć tyle punktów, ciągnie ich rząd.
0
@dzefrej234 ten skład + ławka to bardzo dobra ekipa
0
@Katalonik97 Bastoni, Grimaldo, Yeremay Hernández lub Virgili + Denis Undav
0
Mamy nieco lepszy terminarz od realu, w szczególności, że gramy z nimi u siebie. To będzie najważniejsze spotkanie w walce o mistrzostwo. Jak wygramy to mamy pewniaka.
1
Jestem ciekaw ile w tym prawdy. Jeśli klub planuje alternatywnie ściągnąć Vlahovica to mamy duży problem z oceną nie tyle co samych umiejętności, co zwykłej matematyki. Daleko by nie szukać Denis Undav przewyższa takiego Vlahovica pod każdym względem.
Pozycję skrzydłowego należałoby uzupełnić Virgilim, a najlepiej to gdyby dołączył Yeremay Hernández już teraz warty 25 mln. To z pewnością ktoś, kto potrafi coś z niczego zrobić, a tacy piłkarze są najcenniejsi.
Grimaldo to jest must have.
Bastoni to powinien być priorytet.
Ważne żeby się nie wpierdzielić w bagno z jakimiś Marmuszami i Vlahoviciami, albo z kimś kto na mundialu zaliczy 3 dobre mecze.
0
Niech ktoś wrzuci ofertę za Ferrana. Anglia bogata.
0
Yamal w porównaniu do pewnego gracza realu ma ego schowane do kieszeni i się nie obraża, bo musiał zejść z boiska.
2
Kret, kopiec kreta, wysłannik Pereza
1
@FcPortoFan1999 chyba po prostu zazdrości
0
@mekston W jego lidze będzie mu łatwiej, im starszy tym lepiej ułożona noga + MŚ
1
Róbcie więcej filmików, pycha kroczy przed upadkiem
0
@NeroTFP1 Messi to pobije
2
To było wejście jak jedno z wielu na czerwoną kartkę.
0
Messi 71 goli z rzutów wolnych ! Sztos.
Messi król rzutów wolnych.
Ronaldo król rzutów karnych.
0
Od kiedy Ferran się nie goli, nie może strzelać goli
2
To już dawno mogliśmy go za free ściągnąć. Nie rozumiem na co my czekamy.
0
Real ma karnego
0
@Pedri16Future sporo ciekawych rzeczy może się człowiek dowiedzieć z tych rozpraw
0
@Messibestplayerintheworld Najgorsze, że nikt nie chce odejść
0
@krefi10 Mnie irytuje, że w ogóle na takich zawodników zwracamy uwagę. Piłkarz jak każdy ma dwie nogi. Można o wiele taniej kupować inwestując w scauting.
1
@Laminedependencia Za Koude dobrą ofertę też bym rozważył.
0
@kanver_ Muller i Zlatan wysoko
1
Yeremay Hernandez to powinien być zawodnik na te pozycje. Żeby to kibice musieli robić za scouta...
1
@Popitek12 ja właśnie zrobiłem sobie dwa talerze patatas bravas z parmezanem i do tego piwko :)