1

@draxidox za ten luz się uwielbia brazylijczyków. Brakuje w Barcelonie kogoś takiego

13

Lewy na 90% będzie chciał zostać w Barcelonie. To oznacza, że trzeba będzie zaoferować mu nowy kontrakt, ale musi to być bardzo niska umowa. Ferrana trzeba będzie spróbować sprzedać, w co nie wierzę i kupić nową 9 - Undav, Oshimen, Panicelli.

2

@Danny Gaucho Undav to ciekawa alternatywa dla napastnika dla nas 20 mln wartość rynkowa

0

@Karol145 To, że najbogatsi je wymyślają w taki sposób, żeby oni mogli je omijać, a my żebyśmy je płacili za nich i dla nich. To nie chodzi o to, że podatki są złe same w sobie - mogą być dobre, ale tylko w systemie dziesięciny, czyli każdy od każdego i wszystkie po 10%. Proste łatwe dla każdego, bez księgowych, bez haraczów i polityków.

1

@Baratheon Jak się okaże to prawdą, to będzie to prawda. Nie idę w zaparte, bo nie jestem fanatykiem Roberta, poza tym wolę się mylić niż w kółko uważać, że mam rację - wtedy niczego się nie uczę z życia.

5

@Karol145 Jeśli chodzi o podatki, to ostro lecą w ciula jego pomysłodawcy, przepraszam - czytaj haracz.

1

Zawsze należy podważać takie informacje szkodliwe, to się łatwo sprzedaje, ale to bardzo niszczące dla kogoś, ponieważ nawet jak się okaże, że to nie prawda, to ludzie dalej będą to mieli w głowach.

0

Wbrew pozorom może się okazać, że Arbeloa (którego nie znoszę) może się okazać zbawieniem dla realu. Wprowadza nowym młodych zawodników z akademii, być może z powodu Barcelony lub z powodu tego, że pracował z nimi - lub z obu. W każdym bądź razie bez wielu gwiazdek i młodymi głodnymi wilkami może paradoksalnie więcej osiągnąć niż z kupowaniem gwiazd. Młodzi będą biegać, będą pokorni (do czasu) i dadzą świeżą krew.

1

@GohanVeB Jasne, ja się z tym zgadzam, tylko najważniejsza rzecz w piłce to strzelanie goli i tutaj niestety mamy SOS

0

@NeroTFP1 Pulpety i klopsiki z makaronem dla wszystkich :D

21

Mimo wszystko Lewandowski to wciąż lepszy piłkarz niż Ferran i lepszy napastnik. Trudno jednak nie rozważać, czy ktoś z pozycji 10 nie powinien być wypróbowany na 9 - Fermin, Olmo lub ewentualnie Raphinia.

3

@VeB 1899 dobry mecz zagrał, pewny siebie, nie miał winy przy stracie bramek

1

Sędzia chyba chciał spłacić dług

0

Cancelo gra bardziej jako skrzydłowy. Śmiało mógłby grać na lewym skrzydle.

7

Lewandowski jest lepszy niż Ferran, nawet jak oboje są w tragicznej formie.

0

@Encore Bruno to nie jest jakiś kozak

0

@sebasarna My jak zagramy 2 mecze w kiepskim stylu, ale wygramy to jest dołek, wszyscy o tym mówią. Dla realu to norma.

0

@Beztroskii Olmo nie spodziewaj się na 9.

0

@Bartas1998 Po gorszym okresie mają lepszy, to naturalne, dlatego po lepszym okresie, znów przyjdzie ten gorszy. Jeszcze stracą punkty.

0

@Filipem ja też, ale na ostatnie pół godziny

1

Dawać mi Lewandowskiego dzisiaj

0

Ten powrót Alexisa mile widziany. Dlaczego Lewandowski na ławce ?

3

Alvarez za drogi jak na umiejętności, zbyt dużo wygrał, zbyt mało motywacji.
Kane już ma swój wiek, Bayern go nie puści.
Guirassy to nie jest napastnik na Barcelone, strzela dużo goli z karnych, stary.
Thuram mało strzela, dobrze podaje, ale w Interze jest lepszy Martinez.

Jak dla mnie to Oshimen pasuje doskonale.

1

Skoro dali tam popis, to przeciwko nam już go nie będzie

1

@blakkudium Powinien przegrać

0

Na Sancheza to bym wystawił kogoś bardziej doświadczonego.

0

@AduŚ07 Teraz wygląda jak podgrzybek kokosowy.

0

Na początku sezonu Rashford przekonywał, ale od jakiegoś czasu jest taki sam jak w Manchesterze. Jak zostanie to ok, jak odejdzie, to też ok. Osobiście wolałbym kupić Moleiro z Villareal i z wypożyczenia ściągnąć Virgila. Bastoni lub Sensi na obronę. Oshmien na atak. Grimaldo do obrony. Do sprzedania Ferrran i Balde.

4

@Messibestplayerintheworld Jak zostanie to dobrze, jak odejdzie, to też dobrze

7

A co ma powiedzieć trener, który w tej chwili nie może nikogo nabyć, ani nie ma na to środków finansowych ? Jedyne co mu zostaje to wierzyć w swoich zawodników.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?