Aequlibre
Dołączył/a: luty 2026
Mielno
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Niech zagrają w Barcelonie.
0
Poczekajmy do końca sezonu. Jak narazie ta druga część wypada gorzej.
3
Grimaldo kupić, jego sprzedać i jeszcze zostanie na browary
0
@VinDiesel Pamiętam, że graliśmy tak, ale nie tak skrajnie. Pamiętam jego rajdy za napastnikami, kasował ich jakby grał przeciwko dzieciakom.
9
Gość jest lewonożny, gra na pozycji Yamala, kosztuje 80 milionów lekko, ma długi kontrakt, a Chelsea ma kasy jak lodu. To nie ma sensu. My powinniśmy szukać kogoś prawonożnego, najlepiej z LaLigi, taniej - Alberto Moleiro
0
@norbi77 Przypomnę Ci, że podziały były od czasów Rzymian. Dziel i rządź (łac. divide et impera) to zasada polityczna polegająca na wzniecaniu wewnętrznych konfliktów wśród wrogów lub poddanych, aby osłabić ich jedność i utrzymać nad nimi kontrolę. Stosowana od starożytności (np. przez Rzymian) do manipulacji i rządzenia grupami poprzez ich skłócanie.
0
@maatiixx W głosowaniu jakiejś ustawy i innych rzeczy. Kłócą się, a później przychodzi głosowanie i okazuje się, że wszyscy są za.
0
@Frimpong ale w praktyce to nie takie proste... Ty zawsze znajdziesz zajęcia, masz pasje, hobby, zainteresowania, ale ona nie ma nawet jednej z tych rzeczy.
1
PIS mówi, że PO jest złe, ale PO mówi, że zły jest PIS. Jeden na drugie szczeka, drugi zarzuca pierwszemu co samemu zrobił. Oboje się kłócą. Ludzie się kłócą. Ludzie są podzieleni. Dziel i rządź. Tylko gdy przejdziemy ze słów do CZYNÓW, to widzimy to ZAWSZE, że co innego mówią, a co innego robią. Gdy przychodzi głosować (mam na myśli polityków) to nagle się okazuje, że WSZYSCY są zgodni. Dosłownie jakby przed kamerami się kłócili, a po wszystkim szli razem na grilla i piwo. Tylko kto wtedy jest stroną poszkodowaną, skoro oni się bawią? Odpowiedź jest wyzwalająca...
0
@Cryptolis Obecnie to powinno się wetować wszystko, dlatego, że ludzie podzieleni na dwie rasy - Pis i Po, tylko MÓWIĄ dwie różne rzeczy, ale ROBIĄ te same rzeczy. Wystarczy spojrzeć na głosowania, to mówi wszystko, a czyny > słowa.
37
Kurde gość był kocurem na samym początku, a później zjechał ostro w dół. To niemożliwe, żeby tak upaść, Flick musi go odbudować.
0
@LAMC_10 Tu nie ma co przepraszać, pytanie czy podołasz :D
1
@Batys i dlatego jestem za tym, żeby odebrać prawa wyborcze dla wszystkich. Stworzyć elitarną grupę, która będzie wybierać i brać odpowiedzialność. Alternatywnie stworzyć model szwajcarski. Weto, Inicjatywa, Referendum.
1
@LAMC_10 Chciałbym tylko nadmienić, że rozmawiasz właśnie z prawdziwym barmanem, staż 15 letni.
0
@LAMC_10 to co pijemy ?
0
@FcPortoFan1999 Bednarek kontuzja ?
0
@LAMC_10 A gdzie to się ogląda coo?
0
Człowiek ma canal plus i nie może obejrzeć meczu dzisiaj...
3
Prawda zawsze leży gdzieś po środku.
1
@Vegeta88 ja bym jej dał 3/10 i to zawyżone za brak makijażu. Hochland zostanie w City, nas stać jedynie na łososia z Norwegii.
5
Lepszy od Ferrana. Tańszy.
1
Oboje mają swoje za uszami. Oboje winni. Oboje kłamią i mówią prawdę. Prawda leży gdzieś po środku. My powinniśmy patrzeć w przyszłość.
0
Dzinniekarz wystawiał mu piłki, a grupy strzelał do pustej jak z karabinu dużymi klopsikami :D
0
Calma calma Yamal tylko odpoczywa
0
@Kgorecki2500 Bardzo dobra taktyka. Kiedyś miałem podobny moment z McDonaldem. Zamówiłem wszystkie największe kanapki i wrapa, mój znajomy zjadł to samo bez wrapa i zwymiotował zaraz po zjedzeniu. Ja się nie mogłem ruszać. Od tamtej pory McDonald dla mnie nie istnieje.
1
@Rastafarnianin dosyć oczywista sprawa, że to facet nie stawia granic, nie jest asertywny. Od samego początku powinien powiedzieć, że wychodzenie na imprezy czy gdziekolwiek gdzie wystawia się na atencję kobieta jest dyskwalifikujące. To samo się tyczy ubioru, mediów społecznościowych i innych podobnych zachowań.
3
Tak czy inaczej będzie zbyt drogi i lepiej za darmo ściągnąć Sensiego.
1
@Azi To trafisz na finał :D
1
@Bilon87 Tak, najlepiej to jak City w drugim meczu strzeli 3 bramki i będzie dogrywka. A później z Bayernem też będzie dogrywka i jeszcze rzuty karne, a z PSG w Półfinale porwą ich kosmicie w 95 minucie :D
0
@Zoker Mi kiedyś powiedziano, że jak nie mam pracy "to jedź do Angoli" i zamiast pojechać do Anglii, wylądowałem w Angoli