6

Czuję remis 1-1

0

@MichuZ44 Poczekamy zobaczymy ocenimy

1

@BORO_12 W takim razie można Lewemu przedłużyć kontrakt o rok na niskich warunkach, ale sprzedać Ferrana za dobrą kase. Dopłacimy do kogoś dobrego i młodego, co się będzie uczyć od Lewego.

0

Pewnie Laporta czeka, aż się skończy kontrakt Lewemu i wtedy dostanie opcje nowego kontraktu za minimalną krajową. Nie znam przepisów, ale słyszałem, że nie może zawodnik dostać mniejszego kontraktu niż 50%.

1

Tego typu piłkarzy powinniśmy szukać, a nie kogoś za grube miliony.

0

@th@les masz jakieś źródło tego artykuły lub innych artykułów ? Ciekawią mnie takie tematy.

1

Lepsze rozwiazanie to Gonçalo Inácio lub Castello Lukeba

0

Oglądałem go wiele razy, dobry obrońca, ale to nie jest topka. Nie przejmowałbym się, niech real go sobie podbiera.

2

@Bykunn a jego stary ma na imię Bojan

10

To jest niepojęte żeby na tym poziomie nie mieć najlepszych specjalistów na świecie. Przygotowanie fizyczne to już jest absolutny standard w dzisiejszej piłce - pełnej fizycznych spotkań i kontuzji. Nie ma co obwiniać Flicka, że gra tym co ma, skoro kasy brak i ławka średnia. Piłkarze decydując się na grę w piłkę, poza samą przyjemnością gry, powinni trenować perfekcyjnie, odżywiać się perfekcyjnie i mieć w małym palcu magistra z regeneracji. Unikać niebieskiego światła, doskonale spać, być nawodnionym jak mało kto, wspierać nieustanne system nerwowy i endokrynny, już nie mówiąc o odżywianiu i innych. Tak naprawdę każdy z nich powinien mieć swojego trenera, a nie agenta, co tylko kase doi.

0

Wiadomo kto jest na tym zdjęciu zamalowany na czarno biało ? Może oni też powinni grać, szczególnie ten wysoki :)

2

Cubarsi na pewno wyżej, zagrał znacznie lepiej od Cancelo.
Pedri miał sporo głupich i prostych strat, to niepasujące do niego, ale jest po kontuzji.

0

@Messibestplayerintheworld Poprzedni sezon był taki sam jak obecny, po prostu miał inny okres, w którym coś strzelił. W tym sezonie na początku mu się udało trochę wsadzić, przez kontuzję Lewandowskiego. Ogólnie to nie jest piłkarz na miarę Barcelony, nawet na ławkę. Potrzebujemy dwóch niezawodnych piłkarzy na każdą pozycję, ponieważ coraz więcej spotkań i kontuzji.

0

@Messibestplayerintheworld moim zdaniem nie, on się nie sprawdza nigdzie generalnie, nie ma żadnego atutu. Ostatnie mecze tylko to potwierdzają.

4

@Messibestplayerintheworld najgorsze jest to, że my potrzebujemy dwóch takich napadziorów, ale wybierać nie ma zbytnio w czym

9

Najgorsze : Zmęczenie przed ciężkim mecze z Bilbao.

1

@DJ6 a może tak woli, jak się go wymintoli, a może czeka na buziaka od dziewczyny Nikoli ? W swojej wolnej woli, niewiadomo jakby się odnalazł w takiej roli, prawodopodobnie go to boli, że nie strzela goli. Może jak się ogoli, to pokonamy w LM Angoli i wciąż będziemy oglądać swoich idoli. A w następnych rundach mamy kolejny fizoli, mniej gwiazd a bardziej roboli. Niech nasi piłkarze jedzą więcej granoli, ważne jest kiedy powoli się ją miętoli, wtedy lepiej strawić się to pozwoli. Yamal musi brać przykład z katoli, pościć tylko według wolnej woli, bo tylko to go z obecnej religii wyzwoli, a zarazem drużynę zespoli.

15

Słyszałem, że Xavi Espart jest dzisiaj na treningu. Także super wiadomość, oby kolejny wychowanek odpalił.

0

@PioteK Wow, super wiadomość, dzięki !

1

Liczę, że Hansi powoła Xaviego Esparta

0

@PioteK Zobaczyłbym Xaviego Esparta

1

@Azi Ja nie jestem ani fanem, ani antyfanem żadnego piłkarza, tylko kibicuje klubowi. Kibicować to też chcieć jak najlepiej, a jeśli można coś zrobić lepiej, to lepiej nie stawiać na zawodnika, który nie prezentuje odpowiedniego poziomu dla tego klubu. Ja też chce oglądać piękną grę i takiej nie doświadczamy wszyscy niestety, dlatego czas na zmiany. Kibice również mają prawo się wypowiedzieć, a nie jak to piszesz "płakać".

0

Prezydent Trump ogłosił, że zamierza zerwać wszystkie stosunki handlowe z Hiszpanią po tym jak rząd w Madrycie odmówił wykorzystania swoich baz do operacji przeciwko Iranowi. Stwierdził w ostrych słowach, że Hiszpania "nie ma niczego, czego USA potrzebują" i że Stany Zjednoczone nie chcą mieć z nią "nic wspolnego"

0

@Nieznajomy Może na prawą obronę ktoś się znajdzie, wtedy Canelo i Martin mogą grać na lewej.

2

@Azi Jak czytasz, że ktoś chce dobra dla klubu i jednocześnie kogoś nie widzi w drużynie od samego początku do samego końca, niezależnie czy gra lepiej czy gorzej, to od razu wiesz, że to nie są nastroje, a stałe i twarde zdanie, niezależne od nastroju, formy zawodnika itp. Jak tego nie ogarniasz, to na taki stan umysłu rzeczywiście nie ma co marnować czasu na rozmowę :)

0

Perfekcyjne to nie było, bo były mniejsze dziwne decyzje sędziego.

0

Może po wypadnięciu Balde i Żula mister Hansi postawi na kogoś ze szkółki i ten ktoś wypali. Balde się już raczej nie poprawi znacznie.

2

@Derean w obronie gra podobnie jak Balde, ale w ataku daje znacznie więcej - świetne dośrodkowania i ogólnie podania, no i oczywiście te rzuty wolne bardzo mocne.

2

@Azi No w zasadzie tyle, jak już komuś brakuje argumentów :)

1

@DJ6 a po zjedzeniu ravioli, przejdziemy do pokoju pełnego żyrandoli, no i pogramy na konsoli, a tam Ferranowi będziemy wystawiać piłki do woli. Następnie pójdziemy na boisko bez parasoli i tam mam nadzieję Ferran już niczego nie spartoli. W innym wypadku mój kuzyn go wymiętoli, a ten powie, że ma kibiców psycholi i wróci do Guardioli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?