Aequlibre
Dołączył/a: luty 2026
Mielno
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Życzę powrotu do zdrowia, żeby później nie było wymówek, że czegoś nie wygrali przez brak żółwia.
0
@esem91 zaraz urodziny, to napisz 6 o prezent :D
0
@macio_944 Nie wiem o jakiej rosyjskiej propagandzie mowa, ale chętnie posłucham konkretów poza zwykłymi teorami spiskowymi i próbą manipulacji, że wszystko co przeciwne Ukrainie to już ruska propaganda. Jak takich konkretów nie masz, to nie masz co pisać, bo to zwykły ściek. Imigranci właśnie zdewastowali całą Europę, nikt się z tego nie obroni. Nawet Ty. Odcinanie się o dzikusów, którzy nie chcą się wdrożyć w kulturę obcego państwa, a narzucać własną i tworzyć własne prawa to czyn zdroworozsądkowy. Odcięcie od Unii, która dewastuje rolnictwo, deprawuje dzieci i gospodarkę to również czyn zdroworozsądkowy. Co innego obiecywano, co innego było na początku, co innego widzimy dziś. Wandalizm to oczywiście wyolbrzymione słowo, które ma oczerniać innych, żeby być obiektywnym to oczywiście niszczenie flag czy wystaw nie jest najlepszym sposobem na zwrócenie uwagi o pewnych kwestiach - jednak jest skutecznym sposobem. Mówienie, że komory to fejk, jest teorią, którą należy sprawdzić i zweryfikować, stworzyć debatę i dopiero można komuś coś zarzucać.
0
@shinthps z daty urodzenia mogę zrobić analizę zarówno astrologia wedyjska jak i astrologia medyczna
0
@macio_944 Zgadzam się co do Nawrockiego, ale niekoniecznie, że inni patrioci sprzedaliby ten kraj za worek szynki czy czapkę gruszek. Zdecydowanie można sobie mówić i myśleć co się chce o partii Konfederacji Korony Polskiej, ale nie można im odmówić patriotyzmu i tego, że słowa = czyny.
0
@MichuZ44 Życzę powrotu do zdrowia.
1
Jest tutaj ktoś, kto się interesuje astrologią ? A może chciałby się dowiedzieć czegoś więcej o sobie ? :)
0
Liczę, że zagramy w ataku Ferminem, Olmo, czy Raphinią, no i oczywiście licze, że nie zagra Ferran. Kiedy nie testować jak w takim meczu ? Nie mamy nic do stracenia.
1
Piszę od tygodni, żę trzeba dokonać zmian na pozycji 9. Nie ma się co nabierać na to, że Ferran strzeli gola i nagle dalej będziemy w niego wierzyć. Czas na zmiany i na 9 do gry nadaje się najbardziej Raphinia lub Fermin. Oboje są świetni w pressingu. Mogą się wymieniać pozycjami w ciągu meczu z 9 na 10. Oboje mają świetne wykończenie. Raphinia mało tego na skrzydło się nadaje średnio, nie ma dryblingu i super szybkości. Flick musi to ogarnąć.
0
Piszę o tym od tygodni. Nie ma się co nabierać na to, że Ferran strzeli gola i nagle dalej będziemy w niego wierzyć. Czas na zmiany i na 9 do gry nadaje się najbardziej Raphinia lub Fermin. Oboje są świetni w pressingu. Mogą się wymieniać pozycjami w ciągu meczu z 9 na 10. Oboje mają świetne wykończenie. Raphinia mało tego na skrzydło się nadaje średnio, nie ma dryblingu i super szybkości. Flick musi to ogarnąć.
3
Gorsze jest kiedy taki Ferran strzeli bramkę i znowu wszyscy się nabiorą, że on jest dobry. Czas na zmiany i na 9 widzę kogokolwiek innego - mój typ to Raphinia lub Fermin. Olmo jest za słaby w pressingu i średnio wykańcza. Rashford ma drybling i szybkość, szkrzydło to jego pozycja.
0
Barrios wcale nie jest jakimś kluczowym zawodnikiem
0
@ZuczekFCB1899 w jaki sposób je zobaczyć ?
3
Na początku gdy zaczynał, to miał inny mental, był niesamowicie przekonujący. Teraz nie odnoszę takiego wrażenia, biega bardzo ociężale i nie ma tej dynamiki co wtedy. Obym się mylił.
1
Przypomina mi się sytuacja z Dembele... Mogliśmy go kupić za kilkanaście mln, więc kupił go kto inny i teraz zapłacimy 10x tyle, a w efekcie ten transfer się nie spłaci. Alvarez jest przesiąknięty sukcesami, nie ma głodu, bardzo byłem za nim, ale lata temu.
0
@FcPortoFan1999 w jaki sposób?
0
@Starrk to nie boty, tylko ludzie, którzy się obudzili i przejrzeli na oczy, kto tutaj jest wcielonym złem - Unia, USA, Ukraina i wszyscy jej sojusznicy. Dlatego im kibicują. To tak jakby nie lubić realu, będąć Polakiem.
0
@FcPortoFan1999 Czy coś zrobiłeś w tym kierunku ? Teoria lub praktyka ?
1
Jaki według was jest sens życia ? Oczywiście opórcz utrudniania życia niepokornym z madrytu i kibicowaniu Fc Barcelonismo :)
1
@FCB24 Powinien dostać umowę, w której jest zawarta spełniona liczba spotkań, a nawet nie spotkań lecz minut.
20
Dzisiaj Mefju by z Wojtkiem sobie kiepasy podwędzali :D
0
@Filipem przecież wiemy, że mu nie przedłużą kontraktu. I słusznie. Pewnie Anka chce zostać, a on gdzieś się przenieść.
4
Podatek - Haracz.
2
Real oczywiście płacze, narzeka i tupa nóżką jak mały brajanek, że dostał City, a nie cukierka. City nie narzeka, bierze życie jakie jest, przyjmuje losowanie na klate. Jeden manipuluje, żeby było na niego, ma wybujałe ego, arogancje.
Drugi to akceptuje, ma pokorę i skromność.
Niech dobro wygra ze złem.
Amen.
2
Yamal niech się lepiej trzyma bardziej Mamy
0
Moleiro to wartościowy piłkarz, którym warto się zainteresować.
17
LM rządzi się swoimi prawami. Trzeba mieć farta w losowaniu, ułożeniu drabinki, kalendarzu ligowym, formie zawodników, kontuzjach, sędziach i pewnie wielu innych. Ogólnie rzecz mówiąc trzeba mieć farta. Drużyna o największym farcie jest wszystkim znana, gdyby mieć 1% tego farta co oni, to pewnie człowiek by narobił w gacie ze szczęścia. Liczmy, że chociaż nam wystarczy sił.
0
@Rifek a ogólnie w 2 dni to będzie 5 meczy w całej Anglii
1
@Sergio_Devils teraz do końca sezonu już tylko ciężkie mecze są
0
@AmigoBlancos kibice realu to troche jak ich zawodnicy - niepokorni