Aequlibre
Dołączył/a: luty 2026
Mielno
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Marcelinho99 obie drużyny mogą odpaść. Wszystko jest możliwe.
0
Nagle mamy lepszego sędziego, przypadek ? Pkt nam nie oddadzą, obecnie w lidze to bardzo ważne, bo co innego jak masz przewagę punktówą i możesz z innym nastawieniem psychicznym podchodzić do spotkań.
0
@Tomek54321 Obronę mamy w porządku, gorsze są te rzeczy o których mówił Flick - straty, słaby pressing, złe ustawienie po stracie itp. Oczywiście zgadzam się, że nie zawsze i w każdej sytuacji musimy grać tak wysoko. Na niektóre drużyny lepiej ustawiać się niżej i dać im grać.
0
@Messibestplayerintheworld 50% to sporo. Nie znam finansów dokładnie czy coś by to zmieniło. Pytanie raczej czy musiał to Messi odchodzić, a nie inni ??
2
Nie ma lepszej motywacji, niż motywacja pieniężna ;)
0
To będzie bardzo ciężki dwumecz. Myślę, że przegramy pierwszy mecz i wygramy w rewanżu.
0
Newcastle będzie bardzo ciężko pokonać. Atletico możemy walnąć i już zaczynam rozumieć, czemu przegraliśmy w pucharze. Arsenal jak Liverpool rok temu spuchnie na sam koniec, w końcu to Arsenal. Mamy łatwą drabinkę, dobre losowanie i nie możemy tego zmarnować.
0
Z jednej strony Messi zasłużył, żeby tyle zarabiać, kto jak nie on. Z drugiej strony jakby chciał zostać, to mógł grać za najniższą krajową.
1
Teraz już rozumiem odpadnięcie z Atletico w pucharze. Będziemy się chcieli zrewanżować w LM.
1
@FcPortoFan1999 bez napastnika ciężko tym bardziej
0
@Bocheno1 Zaznacz, które padają najczęściej i najrzadziej. Spójrz na historie losowań jakie były układy i liczby. AI Ci pomoże. Nie każdy wygrany doświadcza zbawienia, dla wielu to przekleństwo.
0
@Kapitan_SW Czyli De Jonga wszystkie te spotkania omijają
0
Komentarz usunięty
1
@Maoao to już w ogóle nam szczęście sprzyja, adrenalina
0
Arsenal faworyt, ale znowu się wykruszy jak Liverpool w tamtym roku. Półfinał gramy z Bodzio ;)
Przejdziemy Newcastle, ale po ciężkim dwumeczu. Pierwszy mecz przegramy.
Atletico przejdzie Totki.
Bodzio awansuje.
Arsenal awansuje.
City awans.
Bayern łatwy awans.
Chelsea niespodziewanie pokona PSG.
Galatasaray paknie Liverpool.
6
Znowu mamy świetną drabinkę. Uważam, że Arsenal się zesra jak Liverpool rok temu. Pamiętacie ? Też wygrali faze ligową i w ogóle byli w formie, ale później przyszedł kryzys.
City oczywiście walnie Real.
1
Specjalnie narzekałem, że dostaniemy PSG, a real dostanie Sporting, po to żebyśmy dostali Newcastle ;)
0
@RafiVeB mogę pomóc
5
Inni wcale nie lepsi
0
Przecież wiadomo, że my dostaniemy PSG, a Real dostanie Sporting. Można się rozejść.
5
I bardzo dobrze. Potrzebujemy tak naprawdę dwóch "9" i najlepiej to gdyby Ferran też odszedł. Ja bym postawił na jednego wysokiego i silnego napastnika, który dobrze gra głową i jednego bardziej technicznego, mobilnego. Panichelli i Lautaro.
2
De Jong kontuzjowany to niech go powoła na treningi
0
Trzeba spróbować gry z Cubarsim na defensywnym pomocniku
0
7 goli to chyba w jednym meczu
5
@FanCoutinho też jestem tego zdania. real często miał łatwą drogę w lm i nikt o tym dziś nie pamięta
4
Pavlidis dzisiaj dobija real i jutro Negreira będzie znowu żywy. A bym zapomniał - kupujemy Pavlidisa po tym meczu.
0
@kaamil1910 Wolałbym zagrać kimś kogo już mamy w drużynie - Raphinia czy Fermin. Messi też nie był 9 klasyczną, a rypał 91 goli w roku. Jak nie ma na rynku dobrego zawodnika na miarę Barcelony to wolałbym nikogo nie kupować.
0
@Kapitan9 On ma 29 lat i strzela dużo karnych
2
Dużo lepsza opcja to Rashford na 9 i na skrzydło wtedy Kenan Yıldız lub Alberto Moleiro. Uważam, że na rynku nie ma dobrych 9 i lepiej próbować innego wariantu - z innego zawodnika zrobić 9. Jak mamy napastnika kupić koniecznie to żaden Alvarez, Vlahović czy Marmusze, tylko skupić się na max 2 napastnikach - Oshimen lub Lautaro Martínez.
0
Szkoda. Bardziej nam brakuje topowego obrońcy niż napastnika. Niewiadomo jak Bastoni by grał w systemie z 2 obrońcami. Prędzej kogoś w szkółce znajdziemy niż kupimy.