1

@Marcelinho99 obie drużyny mogą odpaść. Wszystko jest możliwe.

0

Nagle mamy lepszego sędziego, przypadek ? Pkt nam nie oddadzą, obecnie w lidze to bardzo ważne, bo co innego jak masz przewagę punktówą i możesz z innym nastawieniem psychicznym podchodzić do spotkań.

0

@Tomek54321 Obronę mamy w porządku, gorsze są te rzeczy o których mówił Flick - straty, słaby pressing, złe ustawienie po stracie itp. Oczywiście zgadzam się, że nie zawsze i w każdej sytuacji musimy grać tak wysoko. Na niektóre drużyny lepiej ustawiać się niżej i dać im grać.

0

@Messibestplayerintheworld 50% to sporo. Nie znam finansów dokładnie czy coś by to zmieniło. Pytanie raczej czy musiał to Messi odchodzić, a nie inni ??

2

Nie ma lepszej motywacji, niż motywacja pieniężna ;)

0

To będzie bardzo ciężki dwumecz. Myślę, że przegramy pierwszy mecz i wygramy w rewanżu.

0

Newcastle będzie bardzo ciężko pokonać. Atletico możemy walnąć i już zaczynam rozumieć, czemu przegraliśmy w pucharze. Arsenal jak Liverpool rok temu spuchnie na sam koniec, w końcu to Arsenal. Mamy łatwą drabinkę, dobre losowanie i nie możemy tego zmarnować.

0

Z jednej strony Messi zasłużył, żeby tyle zarabiać, kto jak nie on. Z drugiej strony jakby chciał zostać, to mógł grać za najniższą krajową.

1

Teraz już rozumiem odpadnięcie z Atletico w pucharze. Będziemy się chcieli zrewanżować w LM.

1

@FcPortoFan1999 bez napastnika ciężko tym bardziej

0

@Bocheno1 Zaznacz, które padają najczęściej i najrzadziej. Spójrz na historie losowań jakie były układy i liczby. AI Ci pomoże. Nie każdy wygrany doświadcza zbawienia, dla wielu to przekleństwo.

0

@Kapitan_SW Czyli De Jonga wszystkie te spotkania omijają

0

Komentarz usunięty

1

@Maoao to już w ogóle nam szczęście sprzyja, adrenalina

0

Arsenal faworyt, ale znowu się wykruszy jak Liverpool w tamtym roku. Półfinał gramy z Bodzio ;)

Przejdziemy Newcastle, ale po ciężkim dwumeczu. Pierwszy mecz przegramy.
Atletico przejdzie Totki.
Bodzio awansuje.
Arsenal awansuje.
City awans.
Bayern łatwy awans.
Chelsea niespodziewanie pokona PSG.
Galatasaray paknie Liverpool.

6

Znowu mamy świetną drabinkę. Uważam, że Arsenal się zesra jak Liverpool rok temu. Pamiętacie ? Też wygrali faze ligową i w ogóle byli w formie, ale później przyszedł kryzys.

City oczywiście walnie Real.

1

Specjalnie narzekałem, że dostaniemy PSG, a real dostanie Sporting, po to żebyśmy dostali Newcastle ;)

0

@RafiVeB mogę pomóc

5

Inni wcale nie lepsi

0

Przecież wiadomo, że my dostaniemy PSG, a Real dostanie Sporting. Można się rozejść.

5

I bardzo dobrze. Potrzebujemy tak naprawdę dwóch "9" i najlepiej to gdyby Ferran też odszedł. Ja bym postawił na jednego wysokiego i silnego napastnika, który dobrze gra głową i jednego bardziej technicznego, mobilnego. Panichelli i Lautaro.

2

De Jong kontuzjowany to niech go powoła na treningi

0

Trzeba spróbować gry z Cubarsim na defensywnym pomocniku

0

7 goli to chyba w jednym meczu

5

@FanCoutinho też jestem tego zdania. real często miał łatwą drogę w lm i nikt o tym dziś nie pamięta

4

Pavlidis dzisiaj dobija real i jutro Negreira będzie znowu żywy. A bym zapomniał - kupujemy Pavlidisa po tym meczu.

0

@kaamil1910 Wolałbym zagrać kimś kogo już mamy w drużynie - Raphinia czy Fermin. Messi też nie był 9 klasyczną, a rypał 91 goli w roku. Jak nie ma na rynku dobrego zawodnika na miarę Barcelony to wolałbym nikogo nie kupować.

0

@Kapitan9 On ma 29 lat i strzela dużo karnych

2

Dużo lepsza opcja to Rashford na 9 i na skrzydło wtedy Kenan Yıldız lub Alberto Moleiro. Uważam, że na rynku nie ma dobrych 9 i lepiej próbować innego wariantu - z innego zawodnika zrobić 9. Jak mamy napastnika kupić koniecznie to żaden Alvarez, Vlahović czy Marmusze, tylko skupić się na max 2 napastnikach - Oshimen lub Lautaro Martínez.

0

Szkoda. Bardziej nam brakuje topowego obrońcy niż napastnika. Niewiadomo jak Bastoni by grał w systemie z 2 obrońcami. Prędzej kogoś w szkółce znajdziemy niż kupimy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?