0

Dlatego on i Araujo powinni grać z tyłu, a Cubarsi w środku pola

1

@FCBMati10 Pique miał swoich najlepszych lat 3, a później go głównie jego błędy powodowały utraty bramek i groźne sytuacje pod bramką. Grał dalej ze względu na przeszłość i czasami strzelał też bramki. Bardzo dobrze pamiętam jego grę.

3

@AmigoBlancos jak ktoś kibicuje realowi, to wiedz, że pora na wizytę u egzorcysty....

0

@AduŚ07 był Romario, był Rivaldo, był Ronaldo, był Ronaldinho, był Neymar, jest Raphinia !

0

To by było coś pięknego jakby Bodzio Glimit wyeliminował Real. Wtedy na każdej stronie, na każdej klatce, na każdym osiedlu, na wszystkich przystankach, na kiblach, na piersiach kobiet pisałbym drukowanymi literami ? REAL MADYT ? HAHAHAHAHHAA

2

Cubarsi to taki Pique, masa błędów, ale i tak będzie grać, bo ze szkółki

0

@Cules69 pamiętaj, że real też nie stracił jeszcze większej ilości bramek od nas, dzięki bramkarzowi

3

On powinien grać przed stoperami. Grał tak w młodzieżowej piłce. Dobrze podaje i do obrony wysoko ustawionej się nie nadaje. Wolno biega, więc to zawodnik do środka pola. Fakt, że drużyny po roku czasu nauczyły się naszej taktyki i teraz należałoby to zmieniać. Inigo by wiele nie pomógł. Rozgryziono nas.

0

najlepiej to jak real przejdzie Benfice po kolejnych kontrowersjach. Pycha kroczy przed upadkiem.

0

@PoGGi jeszcze wiele musisz zrozumiec

0

@Arekvip dobry dryblassso

4

"Kiedy jesteśmy w dołku, próbuje się miażdżyć. I kiedy inni są w dołku, dostają pomoc." - Sama prawda, jak real gra kibel (a zazwyczaj gra kibel obsrany), to sędziowie dają pomoc. Jak Barca gra słabo, to jeszcze im się podcina skrzydła. Nie wiem czy to korupcja, czy tylko psychologia, czy wątki polityczno-historyczne (patrz konflikt Katalonia vs Hiszpania), a może to każdy po trochu. Wiem jednak, że to prawda i fakt, Barcelonie przeszkadzają nie tylko sędzowie. Stąd też wiem, że my kibice stoimy po właściwej stronie mocy - tej jasne. Niech będzie pochwaly Jezus Chrystus.

1

@PoGGi po prostu zrozum czym jest post. W każdej religii, w dziedzinie zdrowia, w naturze (jak zwierzęta to robią) i wtedy absurd stanie się dla Ciebie objawieniem.

2

@normasubiektywna dobra przekonałeś mnie.

10

Sprzedajmy im Balde i weźmy Grimaldo. Ma tylko rok kontraktu.

21

Niech on się nawróci i skieruje do Jezusa. Jeszcze ma czas. Rybka w piątek i wstajemy kiedy chcemy

0

My bez Pedriego to jak real bez mpabbe

0

Ja cały czas poluje na Maserati Granturismo lub Quatroporte 4.7 silnik ferrari, rok 2008-2012

0

@draxidox ludzie tego tyle kupują, bo są zabiegani, wszystko potrzebują na szybko, żabki są otwarte w niedziele.

1

@yzyr nie gra w realu od kiedy powstał klub, ale szczyci się pucharami, których nie zdobył, czego nie rozumiesz ?

5

i słusznie, młody nie jest głupi, trzeba leżeć, bo tylko tak sędzia zwróci uwagę, że popełnił błąd

2

Kupmy Grimaldo i go sprzedajmy, jestem za

1

My to mamy co tydzień lub co 3 dni

1

Prowokator, wiecznie zaczyna pierwszy i się szczyci pucharami ligi mistrzów, ale zapomina oczywiście, że w ostatnich 20 latach Barcelona ma znacznie więcej pucharów ogólnie rzecz biorąc

1

Joaquin Panichelli - 30 milionów

0

Niech ich Benfica po prostu jak najbardziej zmęczy

5

Podoba mi się ta Benfica. Kiedy trzeba to presuja, a kiedy trzeba to się cofają.

2

@Roobo to teraz niech jakiś sędzia zabierze Realowi pkt i sobie go wsadzą do pieczary

1

@turhiay oni również i sprzedać Ferrana

0

Kenan Yildiz lub Alberto Moleiro to powinien być kolejny transfer do Barcelony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?