Aequlibre
Dołączył/a: luty 2026
Mielno
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Wow super atmosfera, chciałbym tam być, a ta zapowiedź to conajmniej jak jakiś półfinał czy finał Ligi mistrzów :)
3
W takim razie trzeba go zawiesić, czemu nikt nic z tym nie robi ? Jechać z nim
0
@Wojtelele17 Niech zgadnę, Barcelona była pierwsza, więc real się też zainteresował, żeby podbić cenę lub ukraść zawodnika
0
@Piotrek1993 Ja postawiłem -2 handicap na Barcelone, pewniaczek
2
@PatrychoO Życzę mu, żeby zawsze stawiał Polskę na 1 miejscu, nie lizał jaj amerykańskim zbrodniarzom, wetował ustawy antypolskiego za(rządu)
2
Nie wiedziałem, że mieli spięcie wcześniej. Czyli wszystko jasne. Bardzo szkoda mi się zrobiło Rico, rzeczywiście mogło się stać coś dużo gorszego. Dziwie się, że Getafe nic nie robi w tym temacie. Zawieszenie do końca sezonu obowiązkowo.
1
Wygramy to wysoko, ale zabraknie nam tego jednego gola, którego nam odebrano
23
Var został wymyślony, żeby real kradł oficjalnie
0
Olmo za Ferrana koniecznie. Najbardziej obawiam się prawej strony Atletico - Guliano i Llorente to mocna flanka i tutaj Cancelo może mieć duże problemy. Balde zresztą też. Postawiłbym Martina na lewej i Araujo w środku obrony.
0
@cules100pro Na pewno będą chcieli kupić kogoś do pomocy i mam nadzieję, że nie kupią tej odpowiedniej osoby. Trener wiadomo, że będzie nowy, tylko nie wiadomo kto.
3
@europejczyk jedyne co mają najlepsze, to mniemanie o sobie
4
Zasłużyliście na więcej porażek, kartek, anulowania karnych, gwizdów kibiców...
0
@FCB24 Pepe biegał ze scyzorykiem i granatami po boisku, Rudiger ma meczete i zabija wzrokiem bazyliszka
0
@Kai0 Komentator był świetny. Wtedy też mieliśmy Raphinie....
1
Rudiger to współczesna reinkarnacja Pepe
0
@Who_you_mam aż mnie się smutno zrobiło, gość naprawdę cierpiał i tu powinna być analiza VAR
1
@RinooniR to takie zachowania, które mają na celu przypodobać się zawodnikom, jak odejdzie on dobrze wie, że będą o nim mówić dobrze, bo robił zawodnikom dobrze
0
Ojej, ale mi się przykro zrobiło, naprawdę źle to wyglądało :( Rudiger to mi się kojrzały z takim islamskim dzbanem co chce robić dżihad na boisku
2
@Krystiansigma2734 wystawia młodych zawodników, raz za razem, a później się okazuje, że nie dojeżdżają. Oni najlepsze co mają to mniemanie o sobie
0
@lithotripter ja też nie oglądam przy każdej okazji, ale nie zamierzam żyć w kłamstwie, że oglądam te ich słabe mecze tylko po to żeby zobaczyć jak tracą punkty
1
Wolałbym jutro nie awansować, ale w zamian w LM ich rozbić
1
@July_6_BcN jak się popatrzy ilu kibiców ogląda jedną i drugą drużynę to tak jest. Nie chodzi o kibicowanie, ale atencję. Oglądając real nabijamy im oglądalność, a oni nam. Nie mówię, że nie lubię oglądać sobie takiego realu jak traci punkty jak dziś ;)
0
@LOPEZ16 ja uważam, że należałoby jutro odpuścić sobie ten puchar i skupić się na najważniejszym
0
Każdy kibic Barcelony jest "troszkę" kibicem realu i każdy kibic realu jest "troszkę kibicem Wielkiej Barcelony
0
Arbeloa ma kompleks szkółki Barcelony
0
@macio_944 Statystycznie piszesz więcej komentarzy ode mnie i mało tego jesteś kontrowersyjny, odklejony no i od początku złośliwy ;)
Mnie twoja wiara nie obchodzi, ani na podstawie twoich teorii spiskowych nikt ci nie uwierzy, to tylko twoje domysły, które mają za zadanie próbę zdyskredytowania mnie. A skoro tak mało w tobie miłości, to przesyłam dla ciebie pozdrowienia i uściski, a oprócz tego życzę przyklejenia.
0
@macio_944 "dni w serwisie: 764"
"liczba komentarzy: 48 245"
Matematyka jest królową nauk.
Pięknie sam się zaorałeś.
To moje pierwsze konto. Tworzysz teorie spiskowe, że to po raz kolejny zakładam konto, a więc zgodnie z definicją trola, czyli "określenie osoby (użytkownika Internetu), która w publicznych dyskusjach celowo zamieszcza wypowiedzi kontrowersyjne, złośliwe, ośmieszające lub niemające związku z tematem rozmowy.", pokazujesz, że sam nim jesteś. Twoje wypowiedzi są kontrowersyjne, złośliwe i próbujące mnie ośmieszyć.
I tu całkowicie chodzi o to, że nie jesteś w stanie zaakceptować tego, że ktoś może mieć inne zdanie.
3
@macio_944 Po twoim komentarzu to ewidentnie widać, że starasz się obrażać innych, tylko dlatego, że ktoś może mieć inne zdanie od ciebie, twoich przekonań i poglądów politycznych. W zasadzie to sam sobie wystawiłeś opinie, ponieważ to co mówisz o innych, wiele mówi o tobie.
2
Ja osobiście wystawiłbym nieco rezerwowy skład na jutro i totalnie olał ten puchar. Wygranie 5-0 z Atletico to już nie te czasy co kiedyś. Gdyby nikt nas nie oszukał w pierwszym meczu, to byłaby szansa na ten puchar. W obecnej sytuacji przy obecnej kadrze, z obecną obsadą składu arbitrów i minus 4 bramkach uważam, że nie jesteśmy w stanie tego ugrać. Wysoce prawdopodobne, że stracimy choć jedną bramkę. Tak samo pewne jest, że zawodnicy stracą mnóstwo zdrowia, żeby odrobić te 4 bramki.
2
@BorzyKrzys Całe szczęście, że on przegrał