2

@Azi No w zasadzie tyle, jak już komuś brakuje argumentów :)

1

@DJ6 a po zjedzeniu ravioli, przejdziemy do pokoju pełnego żyrandoli, no i pogramy na konsoli, a tam Ferranowi będziemy wystawiać piłki do woli. Następnie pójdziemy na boisko bez parasoli i tam mam nadzieję Ferran już niczego nie spartoli. W innym wypadku mój kuzyn go wymiętoli, a ten powie, że ma kibiców psycholi i wróci do Guardioli.

3

@Azi Sam się ogarnij, ja nie mam dziecinnych opinii na podstawie chwilowego nastroju. Kibic chce najlepiej dla klubu, a przynajmniej powinien chcieć, bo również są sezonowcy i osoby, które kibicują jakiemuś piłkarzowi. Nie chciałem Ferrana zanim pojawił się temat, że w ogóle mógłby do nas dołączyć, a to było jeszcze zanim City go kupiło. Później byłem zdumiony, że Guardiola go kupił i to za taką kwotę, ale City lubi przepłacać. Nie potrafię jednak zrozumieć dlaczego my go kupiliśmy i to za takie pieniądze. Jestem przeciwnikiem tego transferu od samego początku, a nie tylko gdy gra źle, ale nawet jak gra dobrze. Dlaczego ? Dlatego, że pare dobrych spotkań nie zasłoni całego obrazu. W Barcelonie każdy może strzelać, tutaj okazji do zdobywania bramek jest mnóstwo. Ja po prostu nie widzę u Ferrana niczego charakterystycznego co by go wyróżniało. Raphinia - niemal perfekcyjne uderzenie piłki (siła + precyzja), mental, dynamika, Fermin - to samo, Yamal - drybling, technika, strzał, ostatnie podanie... Serio chciałbym usłyszeć co takiego ma Ferran, ale on nie ma niczego. To nie ja jestem trenerem, ale jestem kibicem, a piłka nożna jest dla kibiców.

2

@Azi Prawoskrzydłowy bez szybkości, bez dryblingu czy dobrego podania/dośrodkowania. Przy 442 jako drugi napastnik, czyli wychodzi, że to napastnik jednak. My nie gramy 442, więc co on u nas robi ? Jestem za tym, żeby pozbyć się Lewego i Torresa po sezonie.

1

Liczę, że Tottenham awansuje i w LM będziemy grać już tylko z angielskimi drużynami - Newcastle, Totki, Arsenal i City w finale. Pep się podłoży ;)

1

@RichardWinters W Iranie nie ma banku centralnego i to jest powód "wojny", a właściwie ataku ameryki. Kiedy już będą mieć zdominowany bank centralny w każdym państwie, będą mogli wprowadzić pieniądz cyfrowy i wszystko inne. To spiskowa praktyka.

6

@Azi W takim razie jaki on ma profil ? na jaką pozycję ? On nie ma profilu na żadną pozycję. Jako środkowy napastnik jeszcze potrafił zakryć brak swoich atutów.

1

@DJ6 tak tak koniecznie trzeba zadzwonić do pani Wioli, a ona zadzwoni do pani Joli ze swojej nowej motoroli, którą je za dużo gorgonzoli, bo ma za mało samokontroli. A Ferrana z samego rana weźmiemy do kontroli, sprawdzimy mu poziom estradioli, jak będzie zły to się mu dofasoli nieco tokoferoli, flawonoli i kanabinoli, wtedy organizm dostanie hiperboli. A jak to nie pomoże, to użyjemy fitosteroli, to podniesie testosteron powoli.

3

Ferran wygląda jak by miał depresję. Nie dba o siebie co widać. Flick dobrze robi, że graczy z dołka próbuje podnieść, ale tym razem uważam, że Ferran po prostu powinien poszukać nowego klubu. Nie ma żadnego przekonującego atrybutu - siła, szybkość, drybling itd. Dobro klubu i drużyny jest ważniejsze.

2

Sędziowie im pomogli. Gdybyśmy pierwszy mecz grali u siebie to inaczej by to wyglądało.

1

@DJ6 ...a to dzięki temu jak Hansi nas powoli szkoli, teraz niech nas z Ferrana wyzwoli, w jego miejscu kupmy Brazoli, najlepiej takich mądrych, a nie głupoli, dobrych technicznie a zarazem fizoli, nasza kuchnia ich nakarmi od fasoli rukoli aceroli i wszystko posoli z sosem alioli z pieczonego czosnku, w ten sposób ściągniemy na stadion więcej kiboli bez bejsboli, by na koniec sezonu świętować w obecności alkoholi, a impreza była totalnie bez kontroli, taka co absolutnie wszystkich zadowoli

5

@Hindus Vlahović to jest tragedia, Ferran 2.0. Jest sporo lepszych napastników.

8

@DJ6 real zaboli jak zawieszą zwyroli, pycha przed upadkiem kroczy powoli

0

@KashTan tak wygląda, nawet się nie goli

5

Dzisiaj zawodnicy biegali jak Pitbull za kurą, mocny pressing, to i obrona od razu lepiej wyglądała. W poprzednich meczach, gdzie się narzekało na obronę, po prostu brakowało tego pressingu, dokładności i zaangażowania.

9

@DJ6 napijmy się coca coli, może Hansi coś w końcu nowego od***oli

33

Od kiedy się nie goli, nie może strzelać goli

0

@VbamboeB W pierwszej połowie pierwszego spotkania. Zagraliśmy lepsze 3 połowy niż Atletico, które zagrało 1 dobrą połowę z 4 w tym całym dwumeczu

2

Może po tym meczu Flick przestanie próbować odbudować Ferrana, który jest kasztanem i dopóki się nie ogoli nic nie strzeli. Mógłby wystawić Fermina na 9 i to by chodziło jak maszynka do mięsa.

10

W poprzednim sezonie wygraliśmy ligę i puchar króla, ale odpadliśmy w kuriozalnych okolicznościach w półfinale LM. W tym roku odpadliśmy w kuriozalnych okolicznościach w półfinale pucharu króla, więc licze na to, że wygramy ligę i LM.

1

@VbamboeB W pierwszym meczu zdecydowanie. Byliśmy w transie i zdobyliśmy bramkę. Przerwa w grze i zabranie gola podcieła skrzydła lub miała podciąć. W tym meczu sędzia miał dużo małych błędów i dobre decyzje, choć wcale nie łatwe. Ogólnie znowu na minus.

0

@Fabik87 Zgadzam się, tak można grać, ale pod warunkiem, że się strzela bramki i można zluzować. Tutaj musieliśmy strzelić 4 bramki żeby w ogóle zremisować. Jak mówiłem zabrakło nam skradzionej bramki z pierwszego meczu i stracimy mnóstwo zdrowia na mecz, którego nie dało się już odkręcić.

0

Byłem oszołomiony po tym jaka atmosfera była przed meczem i później przed rozpoczęciem i w trakcie meczu. Zawodnicy także zdominowali mecz, zagrali w pressingu tak jak w każdym meczu powinni grać. Gdyby to był standard, to nikt by nie chciał na Camp Nou przyjeżdżać lub z góry by się poddawał.

1

Wiele się nie pomyliłem :
- Mecz wygraliśmy wysoko, ale odpadliśmy
- Straciliśmy mnóstwo sił na z góry przegrany dwumecz, przez sędziego
- Ferran znowu rozczaruje
- Kontuzje

Jedyne z czym się pomyliłem to, że Cancelo może sobie nie poradzić, ale Atletico wyraźnie grało defensywnie.

0

@Katalonik97 Jestem tego samego zdanie 3-0 lub 4-1

0

@Vincent0712 Nie ma blejda dzisiaj

0

Dzisiaj Barcelona handicap (-2) lekko. Piękny kurs. Dziękuje za wygraną

1

@VAMOS1899LaMasia To oczywiste, że trzeba strzelać, ale nie można zapominać o obronie.

2

@wariacik96 lepszym rozwiązaniem jest Martin na lewej i Araujo na środku.

0

Cancelo to nie jest dobry pomysł na Atletico, które ma mocną prawą stronę. Ferran do budy i Olmo na 9. Flick co Ty robisz mistrzu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?