Aequlibre
Dołączył/a: luty 2026
Mielno
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bilon87 Tak, najlepiej to jak City w drugim meczu strzeli 3 bramki i będzie dogrywka. A później z Bayernem też będzie dogrywka i jeszcze rzuty karne, a z PSG w Półfinale porwą ich kosmicie w 95 minucie :D
0
@Zoker Mi kiedyś powiedziano, że jak nie mam pracy "to jedź do Angoli" i zamiast pojechać do Anglii, wylądowałem w Angoli
1
@Zoker Są teorie, że wszechświat jest hologramem, materia to zagęszczona forma energii (światła), a my żyjemy w symulacji :D
1
Dobra przyznawać się, który z was pojechał 550 km dalej na mecz? :D
1
Dobra przyznać się, który to z was ? :D
17
lepszy od Ferrana
2
Niech on się nie odzywa i nie tłumaczy głupio, dawał nowe umowy zbyt często, zbyt wielu zawodnikom i z takimi kwotami, że to wyglądało jak sabotaż. Kret Bartomeu. Kopiec kreta.
3
Widać zmęczenie, krótką ławkę i braki w doświadczeniu. Nowe okienko to powinni być starsi zawodnicy, żeby zachować balans między młodszymi. Oshimen, Sensi, Bernardo, Cancelo i Grimaldo to powinny być priorytety. Puchar Króla to powinni grać wyłącznie rezerwowi.
7
W tym meczu nie było tak tragicznie, był blisko zdobycia gola, parę razy ładnie podłączył nas do ataku, była oczywiście też sytuacja z Pedrim, ale generalnie lepiej jak w poprzednich meczach.
21
Z tego co pamiętam to wchodził w drybling i minął kogoś. Pytanie to co zaliczamy jako drybling, a co nie.
1
Najgorsze to przygotowanie fizyczne.
Najlepsze to po prostu fart ala madrid - karny w ostatniej minucie.
3
Zagraliśmy jak typowy real - straszny kibel + karny w ostatniej minucie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wysłać do Nepalu, niech Budda mu wytłumaczy, że musi odpuścić głupotę i lenistwo.
0
Zagraliśmy jak typowy real - straszny kibel + karny w ostatniej minucie. Może to jakiś znak, że wygramy Ligę Mistrzów ? :))
0
Zróbcie nam prezent na dzień faceta !
0
@Kgorecki2500 Mielonego jak nie zjesz to przegramy
2
@Messibestplayerintheworld Komitet przyznał, przyznał się, ale niczego nie przyznał... żadnej kary.
2
Araujo odbył bardzo długą podróż do Nepalu na samym szczycie himalajów, gdzie znajduje się klasztor Szaolin, a na końcu czekał na niego największy sekret życia, Ronald wbiega na sprincie, jest bliżej tajemniczej księgi niż mnich guru, nie ma spalonego, otwiera księgę... patrzy... a tam puste kartki... Cała wiedza jest w nim, odkrył największą tajemnice w sobie. Nie dostał czerwonej kartki od żadnego mnicha. To dobry znak na dzisiaj, klątwa zdjęta, głowa czysta. Jedziemy !!!
0
Liczę dzisiaj na Lewego. Raphinia i Robercik z brameczkami :)
1
@heniusss chyba nie wierzą w wygraną
2
@Messi1992 Huijsen grał tylko dlatego, że Sensi leczył kontuzje
0
Co się dzieję z tym Isakiem ? On tam w Liverpoolu w ogóle coś gra ?
4
@Krystiansigma2734 niby brał udział w akcji bo ruszył do piłki, a z drugiej strony był od niej daleko, udział w akcji żaden, ja bym to puścił
0
Liczę, że przez kontuzje Ericka szczęście nam dziś sprzyja !
0
Oby nikt z obrony się nie wysypał, bo nie mamy nikogo na ławce, kto mógłby wejść
2
Oshimen, Bernardo, Cancelo, Grimaldo, Sensi - to powinny być nasze transfery. 3 z nich ma koniec kontraktu. Grimaldo tanio, Oshimen to jedyny duży transfer.
1
@gumaz W Biedronie znalazłem nowe piwko PREM, polecajka, tanio i dobre ze Słowacji je
1
@Edoss to na pewno kwestia czasu jak zacznie grać. Piłkarz bardzo dobry technicznie.
1
@Edoss Miewa przebłyski, ale ogólnie to poniżej oczekiwań. To kolejny zawodnik, który potrzebuje być gwiazdą swojej drużyny, musi czuć się najlepszy wśród swoich kolegów z drużyny.