Aequlibre
Dołączył/a: luty 2026
Mielno
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Toretto Jeśli nie będzie chciał się ruszyć, to trzeba mu oznajmić, że nie dostanie minut. Ja niestety tego nie widzę, raczej klepanie po plecach.
3
Ferran + 40 melonów + klopsiki z makaronem Laporty + stary aparat na zęby Yamala + paczka szlugów od Szczęśnego + nowa kolekcja ciuchów od Kounde + miód z uszu Martina + wycieczka po La Rambli
1
Teraz widzimy jak to wygląda od lat. Sędziowie boją się, są pod presją, albo dostają gorsze spotkania kiedy tylko nie gwiżdżą pod ten żałosny, obleśny i reżimowy klub, który jest pełen pychy.
0
@Krzyniu Lepsze pytanie czy ściągnięcie Alvareza jest możliwe w ogóle finansowo ? Jeśli tak, to raczej wszyscy woleliby Hochlanda. Guardiola może odejść po sezonie i okaże się, że dobre kontakty Laporty z agentem Norwega to będzie klucz. Ja bym spróbował Fermina na 9 lub Raphinhe zanim kogoś kupimy. A jeśli to nie wypali i nie będzie nas stać na duży transfer, to pozostaje np. Denis Undav.
2
@Browaldo wielu było takich "to nie jest poziom Barcelony" i grali w Barcelonie, jak i takich och ach, a później wyszło inaczej. Trzeba dać szansę, chłopak dobrze się sprawdza w Majorce.
0
@Luciano99 Raphinha
0
@AlexDark00 Ten z Osasuny ? Też ciekawa opcja, podobny do Virgila.
0
Yamal powinien być testowany do gry na 10 z takim Rayo. Fermin na 9. Rashford ? Jak odejdzie to nie ma problemu, jest paru zawodników, którzy go mogą taniej zastąpić.
3
Nie przejmowałbym się gdybyśmy go nie wykupili. Jan Virgili, Alberto Moleiro, Yeremay Hernández to tak na szybko jeśli chodzi o opcje z Hiszpanii. Marzenie : Kenan Yıldız.
2
@APTAPT właściwie to Martin powinien pojechać, Bernal i inni, a Pedri, Yamal itd. powinni zostać w domu.
0
@ifoa Daj spokój, przecież musieliśmy przestrzegać wielu rzeczy, ale od kiedy ogłoszono, że Ukraina do nas wjeżdża to nagle koniec z restrykcjami. Z dnia na dzień i wszyscy to pamiętają.
0
@Fog_W_1899 wojny mamy dalej, będą kolejne konflikty, jednak najbardziej zastanawiające jest idealne zakończenie "Pandemii" w dzień oficjalnej wojny na Ukrainie...
1
@Romario87 pomijając już sam najgorszy fakt, jak brak dyspozycji zawodnika...
0
@A4ron w moich oczach największy przegrany to po raz kolejny real madryt. Kolejny raz blamaże, odpadnięcie z pucharu króla, kontrowersje i pchanie na siłę przez sędziego, brutalne wejścia bez konsekwencji, pycha piłkarzy, zwolnienie Alonso i wiele innych. W moich oczach, to oni najwięcej stracili wśród oczach innych kibiców, nie tylko własnych, ale innych drużyn. Widzę to po wpisach, komentarzach za każdym razem są jechani i tylko jeden wielki wstyd. Wstyd to najlepsze określenie.
1
Doczekałem się. W końcu tylko ktoś tak mądry jak Hansi rozumie istotę przygotowania piłkarzy do długiego i trudnego sezonu pod względem fizycznym. Życzyłbym sobie, że każdego roku tak to wyglądało, a te wszystkie "tourne" po innych kontynentach zostało dla realu. Niech się zajeżdżają i łechtają ego dalej. Pamiętam jak Enrique pojechał na obóz do Anglii i jaki wtedy był sezon. To była duża zasługa przygotowania fizycznego. Im lepsza dyspozycja fizyczna, tym lepsze samopoczucie, a im lepsze samopoczucie, tym lepsza forma (pewność siebie). Kasa? Jak wygramy lige i ligę mistrzów to kasy nie będzie ? Będzie tylko większa niż to tourne.
21
Ojej to chyba najlepsza wiadomość i to nie tylko tego dnia. Jeśli to dojdzie do skutku, to w przyszłym roku trzeba spodziewać się sukcesów. Kasa nie jest najważniejsza, a nawet bym powiedział, że dobry obóz = sukcesy, a jak wiadomo sukcesy = kasa.
0
@FCB24 tak oczekujeMY, że odpoczną najważniejsi zawodnicy, którzy i tak będą mieli pierwszy skład i grać pierwsze skrzypce. Od ich formy zależy sukces, a każdy mecz to ryzyko kontuzji, kolejne zmęczenie, a w szczególności w grze o pietruszkę. Klub płaci, więc klub może robić co chce. Dla kadry to gra się tylko z serca, a więc kadra z serca i troski również powinna dbać o zawodników.
0
@RoberDzik przytomna uwaga, boki obrony stały się ważniejszą pozycją niż kiedyś. Teraz to tam się dzieje najwięcej i daje największą przewagę.
1
@mordini123 chodzi o uraz do Barcelony, że jest lepsza niż real madryt, co potwierdza to ostatnie 20 lat
1
@FCB24 Kiedy wy zrozumiecie, że wynik nie ma znaczenia, kiedy gra się o złote kalesony sołtysa ? To zwykłe mecze towarzyskie, w których powinno się sprawdzać taktykę czy nowych zawodników. Najlepiej to kadrze zajechać swoich najważniejszych zawodników, którzy są już zajechani, żeby po tym mogli się zajechać dalszym sezonem i na mundial pojechać również zajechanym.
0
Zdjęcia se zrobić i do domu, żadnego grania !!
0
@Rupert_Haubica poprawi to na pewno
1
@Marusek Brak pokory. Pycha matką wszystkich "grzechów"
19
W takiej sytuacji to sprawdza się jedynie zawodników, co do których nie jest się pewnym. Jeśli powoła Yamala, Pedriego, Olmo, Fermina czy Cubarsiego to ktoś powinien postawić granice i wyciągnąć konsekwencje wobec tego mało inteligentnego typa. Można byłoby jeszcze zrozumieć, że dana reprezentacja nie ma zbytnio kim grać, lub potrzebuje zgrywać zawodników, lub też nie grają na najwyższym poziomie z maksymalną ilością spotkań. Jednak kadra Hiszpanii na mundial to mogłaby conajmniej 3 dobre jedenastki wystawić. Powtarzam, sama powołania jedynie dla zawodników nowych, których trzeba sprawdzić i ostatecznie dopiąć decyzje co do powołań.
2
@FCBGrzesiiek wydaje mi się, że ze względu na to, że Arsenal był wyżej w tabeli, to osiągnie przywilej pierwszego meczu na wyjeździe. Choć moim zdaniem sytuacja się odwraca i to pierwszy mecz u siebie w tej chwili jest bardziej korzystny.
1
@tbas to wciąż szansa, jak to się mówi 1:13 983 816% szansy i 99% wiary
0
@Frimpong tylko dlatego, żebym wygrał więcej, w końcu nikt nie wygrał
7
Dzień dobry, dobra wiadomość, znów nie wygrałem w dużego lotka
3
@Kozinho. Tak myślałem po zdjęciu :)
1
Wyczuwam wtopę realu z Atletico. Mieli lepsze mecze, "sukcesy", czy po prostu dobre chwile, a po słoneczku przychodzi burza, deszcz i zimny prysznic. Atletico ich pyknie, tym bardziej, że nie mają swojego drugiego najlepszego zawodnika na bramce... Pierwszym wiadomo jest Pan w innym kolorze trykotu ;)