1

@RozowaPantera musielibyśmy wygrać z Atletico 3 razy, wtedy Alvarez może by zrozumiał, że nic nie wygra w tym Atletico. Choć to i może niewiele zmienić, bo on już wygrał wszystko co się dało, dlatego kiepsko z motywacją. Cena na pewno będzie zaporowa dla nas, znająć relacje Alemany-Laporta. Musimy raczej poszukać kogoś innego.

0

@Encore Ekitike to akurat nie jest jakiś kocur. Kolo Muani to samo. Żeby go wykorzystać muszą grać 4-2-3-1. Nie zawsze najlepsza kadra wygrywa mundial. Turnieje rządzą się swoimi prawami. Liga to najlepszy wyznacznik bycia najlepszym. Dlatego jesteśmy lepsi od realu.

2

@Faro Oczywiście, że dla nas, dla nas samo pozbycie się Ferrana już jest bardzo dobrym transferem

2

@Faro Dobra propozycja, której Atletico i tak nie przyjmie.

0

@jumpelzg 30-stka to super wiek.

6

Powinien zmienić klub, a być może ligę np. włoska. Przekombinował z wieloma rzeczami, taki real powinien spokojnie co roku rozwalać.

1

Sprawa jest prosta opcja 2 lub 3. Jeśli Lewy ma zostać to za minimalną krajową, tak żeby nie blokować finansowo innych transferów. W innych wypadku powinni odejść obaj.

1

Tak powinny wyglądać transfery latem.
1. Grimaldo
2. Virgili
3. Bastoni
4. Oshimen, Lautaro, Undav, Panicelli, Salah.

Żegnamy Ferrana, Christensena, Balde i Rashforda.

0

Mam nadzieję, że to tylko plotki z tym Sesko i Vlahovic. Opcja C to powinien być Denis Undav, Joaquin Panicelli, Mohamed Salah.

3

40 mln + Christensen

0

W sumie mnie to nie dziwi, że Mambeppe tak został zdiagnozowany... znając lekarzy i ich poziom, a właściwie poziom ignoracji na wiele tematów to mnie to nie dziwi. Trzymaj się z dala od lekarzy, jeśli dobre zdrowie Ci się marzy.

8

Ja w niego wierze, ale bardziej go widzę, na tej prawej obronie i pełnienie takiego skrajnego defensora jak Kounde.

4

Gdyby miał przyjść to musiałby mocno obniżyć swoje oczekiwania finansowe. Byłaby też fajna opcja sprzedania go do Arabów i realny zarobek. To na pewno lepsza opcja niż Vlahović jego mać.

0

Pewnych rzeczy nie da się uratować jak choćby miejsca wyżej ustawione. Dla każdego kibica, który jeszcze nie był na meczu szczerze odradzam kupowanie słabego miejsca. Wyjątkiem jest oczywiście zwyczajne poczucie atmosfery meczu, zobaczenie Camp Nou na żywo i oczywiście finanse. Lepiej dołożyć do lepszego biletu - środek środka to najlepsze miejsce jakie dostałem.

6

Dosyć jasne jest, że Flick nie odda żadnego piłkarza, ani żaden piłkarz nie będzie chciał odejść. Tu jest pogoda, dobra liga i granie o wszystko każdego roku. Na ratunek można liczyć jedynie od zarządu i całe szczęście Hansi nie jest menagerem jak w Anglii.
Dosyć jasne jest, że jak sprowadzimy napastnika co jest konieczne już tego lata, to ktoś musi odejść z dwójki - Lewandowski lub Ferran. Osobiście jestem za sprzedażą Ferrana, oprócz ostatniego roku kontraktu jest możliwość sprzedania go za dobrą kasę jakiemuś naiwnemu klubowi (oby z Anglii $$$). To taki zawodnik bez wyrazu, żadnego mocnego atutu tak naprawdę, ani szybki, ani silny, ani dryblingu itd. Lewandowski mógłby zostać, pomóc nowemu młodszemu napastnikowi, wchodzić na ogony, ale musiałby mocno zjechać z umowy. Dlatego klub musi mieć drugiego napadziora i trzeciego jako opcje C. Vlahović to jest opcja T jak tragedia. Denis Undav to jeden z lepszych napastników, nie za dużą kwotę i nie jest to napastnik jednosezonowy. Do lata powinniśmy tak czy inaczej kogoś przetestować na 9.

0

A wy narzekaliście na naszych lekarzy :D

1

@Kgorecki2500 ok, rozumiem, 10 zł to i tak spoko cena za syty obiadek

0

@Kgorecki2500 rozumiem, że bez żadnego oleju i przypraw ?

11

To się nazywa fanatyzm, a fanatyzm to skrajność, a każda skrajność to choroba. Oni są chorzy psychicznie.

0

@BORO_12 Twój Fofana również nie zagrał ani jednego meczu w La Lidze

0

@Eto'o9 R10 ja bym go spróbował na środku ataku zważywszy, że ma świetne wykończenie, strzał z lewej i prawej oraz mocno naciska w pressingu. Rzeczywiście na 10 może grać u nas sporo osób i Yamal jeszcze mógłby tam się rozwinąć.

0

Mam nadzieję, że po przerwie na reprezentacje nikt się nie wysypie.

0

@BORO_12 przypominam, że Deportivo zajmuje obecnie 2 miejsce i prawdopodobnie awansuje wyżej. Jeśli chodzi o poziom to chyba w pucharze króla co roku widzimy jakie są różnice na poziomie rozgrywek nawet 3 ligi. Za rok jego cena może już wynosić dwa razy tyle. Ja bym się nie zastanawiał. Zamiast mówić "nie bo coś tam..." po prostu podaj lepszą alternatywę.

0

@Faro Klauzula i tyle

0

@BORO_12 Ja nie widzę nikogo lepszego w lepszej cenie, tym bardziej z językiem i obyciem w lidze Hiszpańskiej.

0

@LeoMessiiBarcaPepa Hansi by z tego coś zrobił. Gorszy skład mieliśmy jak przyszedł Xavi.

0

@BORO_12 Pedri też grał w drugiej lidze, a poza tym to chyba dobra wiadomość, mało kto tam się rozgląda. Grając w 2 lidze i mieć wartość rynkową na poziomie 25 mln to wyczyn. My nie szukamy zawodnika do pierwszej 11 przypominam.

1

@maroon jak ktoś nie zdąży to wciąż może zbierać liście, działają bardzo podobnie

1

Welcome to Barcelona :)

0

@marcin62 mogła po prostu ubrać rękawiczkę albo przez folie sobie dotykać. Pominę już, że tyle bułek to szybka droga do lekarza, a następnie do dietetyka czy innego terapeuty, który ogarnia szkodliwość tego produktu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?