Aequlibre
Dołączył/a: luty 2026
Mielno
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BillyButcher Nie porównuj proszę Polski do Ukrainy, bo to obrzydliwe i odpychające. My mamy ponad 1000 lat tradycji, Ukraina to każdy wie czym jest i kiedy powstała, już nie mówiąc "czego dokonała" na Polakach. Cała Ukraina nie polegnie i też nie o to chodzi Rosjanom. Jak się nie zna kontekstu i pra przyczyny tego konfiktu to tylko mówi "co się wie z telewizji". Odradzam. Zbadaj wszystkie środowiska, zbierz informacji z różnych źródeł. A najlepiej to wysłuchaj obu obozów, często gęsto prawda leży gdzieś po środku. Jak ślepo wierzysz we wszystko co mówią media głównego nurtu, to jesteś mało inteligenty delikatnie mówiąc, można Cie manipulować dowolnie.
Dla mnie Ukraina jest obojętna. Powód do zadowolenia będzie kiedy przestaniemy ich finansować za darmo. U naszych granic nie ma obecnie żadnego zagrożenia. Największe zagrożenie jest wewnątrz kraju, w jego sercu, tam jest potworne zagrożenie.
0
@Gall Obecnie to mamy problemy z Ukrainą, jej obywatelami w naszym kraju, z finansami. Prowokacje ? No mieliśmy prowokacje, ale tylko telewizyjne, jak się później okazało to nie ruskie drony, ale Ukraińskie. Kto nam podpala hale i magazyny ? A może inaczej zapytam, czy niejaka Panczenko nie groziła podpaleniami ? Czy to też mity ?
0
@Karol145 Już pisałem, że nie jestem za żadną partią. Model Szwajcarski.
0
@BillyButcher Mitem jest, że Ukraina jest jakimś buforem dla nas i że Rosja chca na nas napaść. Wieczne strasznie w mediach i podżeganie do działań wojennych. Przypominam, że graniczymy z Rosją. Gdyby to było ich celem już byśmy mieli problemy. Działanie militarne nie są nawet blisko naszej granicy, więc Polska nie jest na żadnej pierwszej linii. Odmawiam ze względu na prawdziwe przyczyny wojny na Ukrainie, a właściwie jej wschodniej części, którym nie będę tłumaczyć komuś, kto i tak ma swoje przekonania. Ja nie mam czasu na takich ludzi. Ani na kłótnie, ani spory, ani wyjaśnienia jakbym to ja coś mówił nie tak. Wręcz przeciwnie.
1
@Pawlak1992 w poprzednich latach mieli średnią kadrę jak na Włochów, w tym roku mieli naprawdę niezłą kadrę, a i tak się nie udało. To musi być jakaś klątwa.
2
"Problemem jest ten kalendarz, bardzo napięty i przypadający na moment rozgrywek, w którym walczymy o wszystko. To oburzające, ale zarazem bardzo trudno to rozwiązać. To jest dyskusja historyczna. Pamiętam, że już w mojej pierwszej kadencji stworzyliśmy G-14 i jednym z tematów był właśnie kalendarz rozgrywek. Kluby chciały mieć prawo uczestniczenia w ustalaniu międzynarodowego kalendarza reprezentacji. Nigdy nie da się znaleźć... to skomplikowane. Tym bardziej kiedy pojawiają się głosy domagające się jeszcze większej liczby rozgrywek... Teraz to hiszpańska federacja musi rozmawiać z FIFA... Kluby mają tu naprawdę niewielką siłę."
Ja szczerze tego nie rozumiem jak to możliwe, że kluby nie mogą nic zrobić w temacie tego zafajdanego kalendarza. To już nie chodzi o Raphinhe czy innych zawodników i te kontuzje. Po prostu te przerwy nie są dla nikogo dobre, ani dla klubu - kontuzje, zmęczenie, podróże, wybicie z rytmu itp., ani dla reprezentacji - zgrywanie zawodników, wybór kadry, strata czasu itp.
Jeśli sezon klubowy się zakończy wcześniej, to reprezentacja ma więcej czasu na przygotowanie się do eliminacji czy wielkiego turnieju, ponieważ odpadają jej podróże zawodników do swoich klubów w dwie strony. W efekcie kadra narodowa ma więcej czasu na zgrywanie, powołania bazują na podstawie całego sezonu, a nie chwilowej formy. Nie wierzę w to, że hiszpańska federacja, czy jakakolwiek wpadnie na to, żeby to zmienić.
0
@BillyButcher 1. Nikomu nie kibicuje. 2. Każda wojna jest zła, to interes. 3. Oboje się mordują. 4. Nie mogę słuchać farmazonu, że gdyby nie Ukraina to Rosja już by na nas najechała. 5. Ja nie oglądam telewizji.
1
@Irmscher10 on nie musi dostawać pozdrowień, żeby znowu się okazało, że ma racje. Ja nikomu z polityków nie kibicuje.
1
@Danny Gaucho Tak, odnosiłem się do statystyki Ronaldo i Messiego.
2
@norbi77 to super wiadomość jak Ukraina nie dostanie broni, może w końcu upadnie mit, że Rosja na nas najedzie, jak tylko Ukraina polegnie
0
@Danny Gaucho W europie jest więcej drużyn, co przekłada się na te statystykę.
1
@barcanawieki Fałszywy prorok, antychryst, pytanie tylko kto zbuduje świątynie, bo właśnie to on ma w niej zasiąść i się oznajmić jako król.
0
I żadnego dowcipu, że Bastoni oficjalnie w Barcelonie ze strony redakcji ? :))
1
@FcPortoFan1999 Zdecydowanie, zgadzam się, mecze powinny być na neutralnym terenie.
0
@maroon może jak się uda to tak
2
@Kapitan9 to zależy za ile i czy mamy odpowiednie zastępstwo
3
@blakkudium Niech złapie jeszcze jedno czerwo w lidze
0
@Jakchcesz to już jej mówię co parę dni :D
0
@Batys nie uwierzy :D
0
Dobra trzeba wykorzystać dzisiejszą datę i chciałbym mocno wkręcić kobietę. Macie jakieś pomysły ? Ona w pracy ja w domu :)
8
Zgadzam się z Yamalem.
0
Przyjmując, że Rashford zagra bardzo dobrze do końca sezonu i godnie zastąpi Raphe, to jego cena na pewno będzie wysoka. Jeśli będzie odwrotnie, to jego cena będzie nieadekwatna, a my i tak będziemy bez super wyników. Po prostu trzeba poszukać innej opcji, marzeniem byłby Kenan Yildiz, ale nas stać jedynie na Yermay Hernadeza i uważam, że to własnie jego należałoby sprowadzić.
5
@zbyglu za 15 mln taki piłkarz w dzisiejszych czasach to promocja. Na 2 lata gry mamy spokój. W końcu ktoś będzie strzelać z wolnych.
1
@urbipl No tak, ogólnie kasę ma tylko Anglia, PSG i Arabia
1
Czyli musimy szukać zastępstwa. Grimaldo.
0
@lucca87 Z Holendrami graliśmy dobrze jak na wszystkie mecze z Holendrami, ale to nie był tak dobry mecz jak wczoraj, nawet w połowie. W drugiej połowie była okazja po rzucie rożnym, powinien być rzut karny. Były strzały, ale niecelne lub zablokowane. W tej trzeciej bramce brał udział zawodnik, który powinien wylecieć, ale sędzia wyraźnie nie chciał dać gospodarzowi czerwonej kartki, czy jakkolwiek skrzywdzić.
2
Pytanie kto się nabierze na Ferrana i zechce go wykupić ? Cene rynkową ma wysoką.
1
@FCB_dimiC Karta dzika za Iran
1
@lucca87 pamiętasz lepszy mecz ? Jaki to był i kiedy ? Ja pamięci dobrej nie mam.
1 gol to dobra akcja Szwecji trzeba przyznać, oczywiście obrona była zbyt daleko od Szwedów, ale ten gol był najtrudniejszy do powstrzymania. 2 główka z 5 metrów, to tak jak opisałem nonszalancja Zalewskiego, a kto zawinił przy kryciu tego nie pamiętam. Nie można mówić, że było krycie i nic się nie dało zrobić, bo to takie "krycie", ale werbalne i to zawodników. Najpierw to lewą stroną Szwecja jechała jak po autostradzie bo nie było tam nikogo - Zalewskiego, Pietuszewskiego, nikogo z pomocy (do nich można mieć najmniej uwag). Dlatego zwróciłem uwagę na to jak Kiwior dał się ograć, stąd kaskada okazji dla Szwecji.
5
Warto by uściślić w końcu czy to była decyzja Raphy żeby zagrać, czy decyzja Carlo żeby go wystawić pomimo dolegliwości, bo była taka informacja.
Oczywiście pierwotna przyczyna takiej sytuacji to FIFA i jej zafajdany kalendarz nie mający sensu, logiki i odpowiedzialności. Można usunąć przerwy na kadrę, przenieść je na koniec sezonu klubowego. Jedna prosta i logiczna decyzja, która sprzyja wszystkim na wszystkich poziomach.