Aequlibre
Dołączył/a: luty 2026
Mielno
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Rafalloxfcb Pedri ostatnio nie jest sobą.
41
Nie ma co patrzeć na statystyki jakieś. Simeone też nigdy nie wygrał ma Camp Nou. Do wczoraj. Pomogła mu w tym czerwona kartka. Równie dobrze może ją dostać Atletico za tydzień. Skoro my przegraliśmy u siebie 2-0. To równie dobrze może być taki sam wynik za tydzień. To absolutnie możliwe.
1
@mekston Masz artykuł na głównej. Tam jest kolejny mecz, z podobną akcją i tam był karny. Tylko zobacz na reakcje tamtych piłkarzy, a na reakcje naszych, nasi powinni skakać, biegać, krzyczeć i strzelać rakietami.
2
@FCB24 Niestety mylisz się, Yamal wszedł w pole karne po tym jak bramkarz podał piłkę do obrońcy, obejrzyj raz jeszcze
9
Pedri od jakiegoś czasu nie jest sobą.
1
Moim zdaniem zbyt słabo zareagowali piłkarze, zarówno na sytuację z drugą żółtą kartką dla Koke, jak i z tym rzutem karnym. Później jeszcze była sytuacja gdzie reklamowana rękę w polu karnym i faul na Olmo w polu karnym, ale tam nawet nie było powtórki realizatora.
Uważam, że zawodnicy powinni ostro zareagować, przynajmniej tak samo jak Ci z pierwszego filmiku.
0
Ja myślę, że prawda leży gdzieś po środku. Sędzia mógł dać żółtą i się wytłumaczyć i tak samo czerwoną, o którą też wielu by nie miało pretensji.
2
Nie mam do niego żalu. On nie popełnił faulu, to po prostu takie przewinienie śmiechu warte, kiedy napastnik zostawia nogę, żeby obrońca mógł go przewrócić. Tak wygląda po powtórce na chłodno.
0
@robsesh tutaj kluczowe jest wystawienie tej nogi do tyłu, jakby wiedział, że obrońca w jego noge wbiegnie i go przewróci.
2
@directedbyfcb Jak pamiętam, to w każdym meczu jesteśmy od nich lepsi, z wyjątkiem 4-0. 4-4 to tam powinien być pogram. Przegrana 1-2 u siebie, to chyba jeden z najlepszych spotkań Flicka w Barcelonie.
0
Jestem zdania, że tak samo jak nas przekręcono w pucharze króla i zabrakło nam jednego gola do dogrywki, tak samo w LM zabraknie nam jednego gola, bo nas przekręcono.
3
@Aragorn33 ja mam dokładnie takie samo zdanie. Wyciąga te nogę jak antylopa, taki nienaturalny ruch, a zwykłe cwaniactwo po tacie. Ogólnie to powinno się coś zrobić z tym przepisem, gdzie zawodnik naciąga arbitra w podobnych sytuacjach.
0
@Zieliq Ty rozumiesz o czym ja pisze ? "Ekspert" tłumaczy, że jeśli popełnisz błąd to ważniejsze są intencje zawodnika niż sam przepis. Mój tekst to sarkazm.
1
@LeoMessiiBarcaPepa To był faul, ale też cwaniactwo Simeone
0
@LeoMessiiBarcaPepa o jakiej sytuacji mówisz ? Karny na 100%.
0
Kibice są sfrustrowani, ale obiektywnie patrząc to trzeba by było obejrzeć powtórkę z tej sytuacji raz jeszcze. Rozpędzony Simeone zostawia nogę z tyłu z nadzieją, że obrońca wbiegnie w to miejsce i spowoduje upadek. Jak dla mnie żółta kartka.
0
@mekston Ja uważam, że w meczu Bayernu z Arsenalem sędzia również popełnił błąd. Jakoś po meczu Aston Villi nikt nie mówił, co odwalił ten sędzia, tylko co odwalił ten obrońca. Przepisy są jasne i proste. Nie piszę tego, że to Barcelona i dlatego, że przegraliśmy, tylko obiektywnie oceniam sytuacje. W LM konsekwentnie nie pochodzą do tego, bo mieliśmy 2 takie sytuacje w ostatnim czasie i obie były różne.
0
@michalgajdek Ja w sumie też się tego spodziewałem, muszę przeprosić, to chyba po prostu frustracja z mojej strony.
1
@ousmanedembele10 Powinien uderzyć tak jak uderzył w ostatnim meczu gdzie zdobył bramkę.
0
@mekston i tam również wszyscy uważali, że to błąd sędziego, oczywista 11
1
@bartekvisca Martin gra, bo ma lewą nogę.
22
"Jednocześnie, trudno jest mieć pretensje do pozostałych ofensywnych zawodników Barcelony - każdy z nich zagrał bowiem w sumie tak, jak można się było spodziewać."
Ja niestety mam wiele zastrzeżeń do Rashforda, tego jak się zachowuje kiedy nie mamy piłki, a ma ją rywal. Tak samo gdy ma sytuacje do strzału, a on podaje do bramkarza, bo anemiczne podanie w sam środek bramki nie można nazwać strzałem. Później to cudowne podanie Yamala i zamiast strzelać to próbuje mijać bramkarza tak żeby sobie samemu utrudnić sytuacje. W LM brak skuteczności jest niewybaczalna. Brakowało Raphy i to jest konkretny wniosek.
0
@Bobo25 Oczywiście, że nie było faulu. To był katastrofalny błąd i taki sam błąd popełnił obrońca Aston Villi. To było niedawno i to była LM. Fc Brugge vs Aston Villa. Nie zgadniesz co zrobił sędzia...
0
@Toretto My już to wiemy, że będzie 2-1 dla nas lub 1-0 i zabraknie nam tego gola, którego nam sędzia powinien dać z rzutu karnego. Przerabialiśmy to w pucharze.
0
@RozowaPantera Taki sam, za Lewego Fermin.
0
Proponuję zabawę dla każdego kto się nudzi :
Obejrzyj nagranie nr 1 :
Obejrzyj nagranie nr 2 :
Znajdź różnice.
1
Pedri nie jest sobą od dłuższego czasu. Raphinha kontuzja. Lewy to już nie ten sam piłkarz co rok temu. W zasadzie to grę ciągnie tylko Yamal i Fermin. To za mało na LM>
6
Zawodnik nie miał złych intencji żeby zatrzymać piłkę ręką, dlatego sędzia puścił grę. Zgodnie z tą logiką, to Pau Cubarsi też nie miał złych intencje wobec Simeone, na pewno nie chciał go wywrócić, ani dostać czerwonej kartki. Jego intencja była dobra, więc nie powinno być nawet faulu. Przepisy zostały stworzone żeby ich przestrzegać. Popełnili błąd, dosyć oczywiste, że nie było tam intencji, ale kogo to obchodzi ? Powinien być rzut karny.
1
Bez skuteczności nie da się niczego wygrać. 20 strzałów i żadnego gola. W rewanżu wystarczy być skutecznym, bo sytuacje znowu będziemy mieli i tyle. Tylko nie może grać żaden Rashford, Ferran, a Lewy musi dostać firmową akcje CR7.
0
Atletico nie zagrało wielkiego meczu, ale zagrali lepiej piłką, wyprowadzali ją świetnie unikając pressingu. My natomiast przez brak Raphy nie mieliśmy skuteczności, a właściwie to Rashford jej nie miał.