1

@Kosmici Barceloneta plaża i port, obok zoo, magiczne fontanny, ogólnie centrum i uliczki, wejście na sam szczyt gdzie pomnik Jezusa

0

@AnalnaGrawitacja Tylko, że to my mamy częściej piłkę niż przeciwnik. Chodzi o to, że w momencie kontry mamy szybkiego zawodnika, do którego można zagrać. W ataku pozycyjnym można wykorzystać drybling.

0

@AnalnaGrawitacja To samo może robić skrzydłowy = większe zagrożenie.

0

Mam nadzieję, że to tylko fałszywa zagrywka ze strony Hansiego. Gavi to się nie nadaje na skrzydło całkowicie - brak dryblingu, szybkości czy otwierających podań. Rashford ewentualnie Roony lub Cancelo to jedyne opcje.

0

Liga ważniejsza niż LM, pamiętajcie i dajcie się wkręcić w narracje, że LM ważniejsza. Nie jest. To tylko turniej. Nie jest obiektywny jak Liga. No i najważniejsze - real jest słabszy i od 20 lat jesteśmy lepsi.

2

@Kgorecki2500 ja bym dalej chodził do pracy, którą lubię, ale nie wiem jak długo. Z pewnością pieniądze lubią cisze i wiadomo, że nie ma co pokazywać, że nagle ma się dużo kasy bez alibi. Najważniejsze to utrzymać chłodną głowę, bo kasa potrafi człowieka zmienić. Kupowanie działek, minerałów - srebro, platyna, miedź i inne, inwestowanie w zdrowie, wynajem garaży (lepsze od mieszkań) i inne inwestycje w dochód pasywny. To dużo lepsze wyjście niż rozwalenie kasy na przyjemności jakie świat nam oferuje.

0

@Eto'o9 R10 to bardzo ciekawe, możesz rozwinąć ?

0

@K1ngKong7 Każdy piłkarz może coś odwalić. To nie zasada. Bramkarz ma najłatwiej bo najmniej biega i się męczy. Ma najmniej kontaktów z piłką, więc prawdopodobieństwo zepsucia czegoś jest najniższe. Może grać nie tylko nogami. Najczęściej za utratę bramki ponosi obrona.

0

@Cule1234 gdzie miałby się przenieść ?

0

@marcin62 nikt jej nie dał gazetki, jakiejś Pani domu ? :D

0

@kanver_ Najłatwiejsza pozycja to bramkarz.

0

W dzisiejszej Barcelonie (chodzi mi o ustawienie) taki Griezmann odnalazłby się znacznie lepiej, niż kiedyś, choć nigdy nie byłem zwolennikiem jego transferu.
Simeone mówił, że im częściej się mierzysz z taką drużyną jak Barca tym lepiej, bo bardziej się oswaja i mniej się boi, tylko zapomniał dodać, że my również się lepiej uczymy z nimi grać.
W tych trzech spotkaniach wydaje mi się, że obrona będzie ważniejsza niż atak, bo z przodu zawsze nam coś wpadnie, ale kluczem będzie jak najmniej stracić.
Na koniec wiele się wyjaśni w kontekście potencjalnego transferu Alvareza. Jeśli z nimi wygramy w lidze i przejdziemy w LM, to na pewno Julian się zacznie zastanawiać nad przenosinami. Jeśli polegniemy, to transfer też polegnie. Jeśli ich zdominujemy, to szanse na transfer mogą być większe.

1

@MesQueUnClub_87 Nie jest po fakcie, jesteś mądrzejszy teraz, jak Polak po szkodzie. Każde przeciążanie to uszkadzanie tkanki łącznej. Sport to niezdrowie, ruch to zdrowie. A co do kamieni, to przyczyna siedzi w nadczynności przytarczyc. Epigenetyka > Genetyka. Zalecenia żałosne. Moc z Tobą.

1

@MesQueUnClub_87 Przepukliny robią się z osłabienia tkanki łącznej, pomyśl o odbudowie kolagenu. Kamienie na nerce, niedobór krzemu, są od tego zioła min. Ja mam uszkodzenie stożka rotatarów, czyli rok przerwy i rehalibitacji. Super ten rok potwierdzam.

0

@matirix20 Po prostu jest aż tak dobry, zobacz jak gra. Powinniśmy go kupić zamiast Rashforda.

9

Szczęsny to tam robi za stand-upera

1

@626 Virgili lub Yeremay Hernandez

1

@Laminedependencia dla mnie on jest podobny do Ferrana.

1

@Fog_W_1899 Panichelli chyba więzadła. Wszystko się zgadza. Na skrzydło Yeremay Hernadez.

0

Jak tylko był news, że jesteśmy nim zainteresowani, to za głowę się łapałem. Później było City, które dziwnym zbiegiem okoliczności szybko go nam sprzedało. Pytanie dlaczego ? Przypomnę tylko, że kupiono go, gdzie naprawdę był duży kryzys finansowy i w zasadzie kupowanie kogokolwiek wiązało się z zadłużaniem. Ja rozumiem kupić w kryzysie takiego Luisa Suareza, ale my kupiliśmy Ferrana - zawodnik bez specjalnego atutu.

5

Każdy się spodziewał, że powie, "tak, przyczyniliśmy się do zrujnowania klubu"

4

Ronaldo też strzelał na treningu 10 na 10, ale rzutów karnych

1

@Tasde Jedni i drudzy byli za szprycami. Jedni i drudzy bardzo często głosują tak samo w wielu sprawach, jednak jedni i drudzy zawsze mówią na siebie, że to ich wina. Patrzmy na działanie, a nie medialne gadania.

0

@NeroTFP1 Grałem z nim parę razy, dobry był, miał technika, ale grał na ataku w Pogoni wówczas. Z całą pewnością mógłbym jednak powiedzieć, że nie tylko w Pogoni, ale w innych drużynach byli zawodnicy na jego poziomie i w samej Pogoni kilku, którzy grali lepiej od niego. W piłce jednak jest tak, że nie zawsze grają najlepsi. Jemu się poszczęściło.

0

@addept Chcą mu przedłużyć kontrakt, domniemam, że to zagrywka, żeby nie odszedł za darmo. 20 mln można byłoby za niego wyłuskać lub oddać dla Interu w ramach rozliczenia (oni mają kase i obronce na zastępstwo). To tylko optymistyczne warianty, wątpię żeby odszedł ktokolwiek.

0

Christensen i Ferran to priorytetowo. I już powinna być kasa.

0

Udowodniłem, że nie muszę nic nikomu udowadniać, a w szczególności tobie. A historie znam, niezależnie co sobie napiszesz, w piłeczke dobrze gram. Ja po prostu nauczyłem się nie kłócić się z głupcami.
Uczeń: Mistrzu zdradź mi sekret na bycie szczęśliwym
Mistrz : Przede wszystkim to nie kłócić się z głupcami
Uczeń : Nie mogę z Tobą zgodzić
Mistrz : Ależ oczywiście, masz racje :)

0

@BillyButcher Nikt mi nie kręci korbą, ale mogę odbić piłeczkę i napisać, że Tobie kręci korbą jakiś pełen pychy Załeńsky, ćpun, Żyd, aktor, żaden prezydent. To nie jest kwestia wiary, tylko ja wiem, że Ukraina to zagrożenie dla Polski, widzę to na codzień, znamy to historii. A wyjaśniać to ty sobie możesz komendzie co ci sie podoba conajwyzej. Doskonale znam historie, przyjacielem nie jest nikt, kto w historii naszej nam zaszkodził.

Pusty to ty jesteś skoro dalej nie widzisz największego zagrożenia. Na konkrety nawet nie zasługujesz, a największy żart, że ja w ogóle jeszcze mam komukolwiek je przedstawiać, a tym bardziej tobie. Prawie cały naród to widzi, ale ktoś tu śpi z głową w nocniku.

2

@macio_944 Trump to raczej antychryst

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?