0

PSG wygra obie strzelą
Bayern wygra obie strzelą
Barcelona (-1,5) handicap
Arsenal wygra

Wchodzi jak w masło, czy wychodzi żyła na czole ?

1

@Kozinho. za to należy się rzut karny dla realu

0

stoperzy realu dzisiaj coś odwalą

5

CTA powinna dostać czerwoną kartkę, zawiesić ich dodatkowo i w razie czego leki dla świrów.

0

@Szicek10 Przegrają 3-1

3

Pewnie będą chcieli grać wysokim pressingiem, skoro się oszczędzali, będą mieć chrapkę na atak

0

@barteq Polscy politycy ? Tylko, że oni nie są przy zdrowych zmysłach

5

Dożywocie dla sędziego, który nas okradł z mistrzostwa w ostatniej kolejce z Atletico.

0

@BORO_12 trzeba się z nim pożegnać. Zachowuje się jakby nie miał obowiązków w defensywie.

0

Dzisiaj karma wróci i Bayern zniszczy real.

3

Mogli zrobić mecz po meczu, a nie o tej samej porze, nie ma potrzeby grać teraz obligatoryjnie w tym samym czasie. Myślę, że awansuje Bayern, PSG, Arsenal i Barcelona - obecnie 4 najsilniejsze drużyny w Europie.

0

@Zoker No dobra zapomniałem dodać, że najbardziej obrzydliwy, pyszny i diabelski klub, to nie Manchester United, tylko real madryt.

0

Gdybym miał do wyboru Bayern czy real w finale, to wiadomo, że wybieram Bayern.

Bayern i Barcelona to najbardziej bramkostrzelne i widowiskowe drużyny w Europie.
Półfinały : Bayern - PSG i Barcelona - Arsenal to obiektywnie 4 najlepsze drużyny w Europie.

2

@Danny Gaucho Fermin i Olmo do końca sezonu to ogarną

0

@barteq jak dla mnie Oblak mocno zjechał, Atletico zaczeło inaczej grać, bardziej ofensywnie i już nie to samo. Tak czy inaczej zarobki bardzo wysokie. Pamiętaj, że to bramkarz.

1

@Aquaman znajdź lepszego, młodego i na podobnym poziomie

1

@Comentateiro 2-1 dla Bayernu

15

Bilbao podziwiane, że klub gra tylko Baskami, ale Barcelona to dopiero fenomen, że gra wychowankami od tylu lat.

1

Płaczą tak jak gdyby to mecz był w pucharze Króla i przez te decyzje odpadli. Podczas gdy to był mecz ligowy, w którym nie mają żadnych szans na 1 miejsce i raczej żadnych szans na to, że nie awansują do LM za rok. To nam zabrano prawidłową bramkę w PK i wydymano kiedyś w lidze.

0

2

@norbi77 jeszcze brakuje, żeby powiedział kto jest Antychrystem

0

@barteq Oblak zaskakująco

0

@NeroTFP1 od zawsze twierdziłem, że różnice w płacach są zbyt rozbieżne.

1

No cóż Lewendowski to bliżej do Cristiano niż Leo. Uważam, że ZP powinien dostać, skoro rozgrywano cały sezon pomimo plandemii. To, że się konkurs nie odbył, to nie znaczy, że nie można dać nagrody, sami się skompromitowali.

0

Wpierw dobrze określić kogo chce klub kupić.
Alvarez raczej nie wydostaniemy z Atletico i dobrze. Jeśli mamy zapłacić ponad 100 mln za napastnika to lepiej poczekać aż Guardiola odejdzie z City i rzucić się na Haalanda. Z napastnikami jest problem na rynku.
Grimaldo opcja obowiązkowa niezależnie od tego kto odejdzie. Gole, asysty, doświadczenie, stałe fragmenty gry.
Cancelo i Rashford - zobaczymy do końca sezonu i wtedy będzie można określić kto może zostać, a kto odejść. Cancelo to może spokojnie kilka pozycji obsadzić.
Bastoni to może być dobry stoper, ale nie wiadomo jak przy grze z dwoma stoperami.

4

@AmigoBlancos bardzo dobrze, że się otworzyłeś, trzeba wyrzucać z siebie emocje. Powiedziałeś prawdę, dlatego nie masz za co przepraszać, to raczej Gizela Mengele powinna przepraszać. Tylko ona nie czuje się wina, a system, który ją chroni również umywa ręce i robi wariata z kogoś, kto staje w obronie życia i ludzi.

5

Nie no jaki Ferran ???????! Jak Lewy nie może grać, to grajmy Ferminem wyżej i Olmo za nim.

0

@matirix20 nie wiem czy ktoś w drugiej lidze, w ogóle jest wart chociaż 15 mln

1

@matirix20 trochę przypomina mi Alexisa Sancheza

0

Wie ktoś w jaki sposób można ogarnąć testy dla młodego chłopaka ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?