5

@LeoMessiiBarcaPepa widziałeś może wynik dzisiejszego meczu ?

2

Flick przed meczem :

Yoan, dzisiaj masz moc super bohatera spidermana. Łapiesz wszystko, niczego nie wpuszczasz do sieci, bronisz swojej siatki jak pająk swojego domu.

Martin, dzisiaj ściśle pilnujesz Alvareza. Nie odpuszczasz na krok. Jeśli będzie potrzeba, odprowadzisz go do samego łóżka.

Yamal, lubisz dryblować, dlatego dzisiaj obrońców zabierasz na karuzele energylandii.

Lewy, obejrzyj przed meczem wszystkie filmy "Bez litości", a jak zostanie trochę czasu to zobacz "Snajpera". Dzisiaj masz ich rozstrzelać ich prawdziwy zabójca. Dostaniesz ode mnie karabin przed meczem w prezencie.

Fermin, przed meczem przeczytam Ci zaklęcie na szał Berserkera, oprócz tego dostaniesz magiczny napój od Panoramixa i sok z gumi jagód. Gryź trawę, aż będziesz miał zielone zęby. Jesteś Ferminatorem.

Pedri, Tobie dziś daje różdżkę Gandalfa, okulary Harrego Pottera i kapelusz Davida Copperfielda. Spraw aby ich środek pola zniknął.

Araujo, był u mnie słynny mnich Ajahn Brahm, pamiętaj - nie jesteś swoim ciałem, nie jesteś swoim umysłem, jesteś świadomością, która za tym wszystkim stoi. Stań się wolny od myśli, stań się wolny od strachu, stań się czystą świadomością.

0

@MagFCB czyli byłby za Polską

5

@EzioAuditoreDF tak czy inaczej będziesz smutny. Oczywiście rozczarowanie to uwolnienie od zaczarowania, czyli iluzji jaką się samemu stworzyło. Jednak lepiej jest wierzyć, że to możliwe, kiedy to możliwe. Wiara potrafi góry przenosić. Duchowo piłkarze czują, że kibice wierzą i to im pomaga.

0

Ja już nie mogę spać od godziny. Niby koszmary, niby niewygodna poduszka nowa, niby ortopedyczna... tylko co z tego ? matkę oszukasz, ojca oszukasz, ale mnie nie oszukasz... dawać już ten mecz !

0

Lewandowski nie był największą gwiazdą Barcelony. Może do momentu aż Pedri się nie rozwinął i później Yamal. Jak był największą gwiazdą, to tylko na początku.

0

Niech on o sędziach lepiej nic nie mówi.

8

Stara szkoła Xaviego ;)

19

W zasadzie to tylko przy tym 4-0 zagraliśmy kibel. Wszystkie inne mecze były naznaczeniem kto tu rządzi. Pamiętam przegrana 1-2 u siebie, ten mecz to był kosmos. Nam jedynie czego brakuje to skuteczności. 90 strzałów więcej od Atletico we wszystkich meczach. W lidze spory dystans. Grając w 10 tworzymy sytuacje, gramy lepiej niż oni w 11. Musimy ich rozwalić. Tu nie ma innej opcji. Musi grać dalej drużyna lepsza !

0

@Kapitan9 wolałbym Lautaro

3

Lamine pamiętaj, że jak grasz 3 na 1 to Ty wtedy pyk do kolegi wolnego podajesz

0

Będzie znowu 4-2 dla nas i awansujemy dalej

4

Hansi będzie grać na padzie Yamalem, on już wie jak robić triki nie z tej galaktyki :)

0

@bartekvisca Niech biorą Allegriego, bo to trener średni na którego mogą się nabrać.

3

Atletico jest poziom niżej od nas. Widać to po tabeli w lidze. Widać to po meczach. Mamy szanse im dopierdzielić. Byle szczęście i skuteczność była tym razem.

8

Dobrze jakby coś władował, a najlepiej to byłoby gdyby ściągał na siebie sporo uwagi i budował przewagę liczebną. Musi minąć jednego i dograć, tak żeby tworzyć przewagę. Tutaj takie szczegóły mogą być kluczowe. Pierwszy skrzypce może zagrać kto inny - np. Fermin.

0

@NeroTFP1 W serie A najfajniej ogląda się Como

5

Trzeba ich rozwalić jak najszybciej, tak żeby sędzia nie miał wpływu na wynik.

0

Limit pecha, nieskuteczności i dymania przez sędziego został wyczerpany. Czas rozwalić materace. Odegrać się za puchar króla. Pokazać, że jesteśmy lepszą drużyną i ten poprzedni mecz to wypadek przy pracy.

2

Najlepszy dowód na to, że statystyki to najgorszy dowód kto jakim jest piłkarzem

8

Bardzo dobre i obiektywne oceny.

2

@RC28 Wysoki i lewa noga

6

Weźmiemy Tarika Muharemovicia jak Bastoni będzie za drogi, dzięki Inter

1

@Lisuu07 Łapie głupio kartki, poza tym, że walczy to nie ma nic więcej do zaoferowania

3

1. Ferran dobrze, że strzelił, może ktoś się nabierze i go kupi za dobrą kasę.
2. Lamine ma forme, w najważniejszej części sezonu, korzystajmy z tego.
3. Gavi dalej nie przekonuje mnie, jego gra na lewym skrzydle, to dziwna decyzja.
4. Balde jest do sprzedania.
5. Jeśli przegramy z Atletico i wyjdzie to zmęczenie, wtedy będziemy mogli mieć pretensje do Flicka.

8

Z tym Cancelo to jakiś żart. Gość dał świetną zmianę. Balde to wrzucał piłki na trybuny. Jego stroną mało kto atakował. Ogólnie najgorszy na boisku. Cancelo zanotował parę świetnych odbiorów, za co dostał brawa, napędzał akcje ofensywne, mógł strzelić bramkę i ominął jednego zawodnika, który dotknął piłki ręką - to powinna być żółta kartka. Dwa razy źle podał, ale nie były to sytuacje na strate bramki, z czego raz złe podanie wynikało z braku opcji.

0

@heniusss widać z daleka, ja chce tak samo dokładną powtórkę jak przy tym całym śmiesznym spalonym

1

@heniusss Zawsze fajnie można wyrysować linie, w której jest spalony o pół paznokcia, tylko nikt nie patrzy nigdy na moment zagrania.

18

Hansi chce powiedzieć, że możemy ich rozwalić. Łatwo nie będzie. Najważniejsze jest nastawienie, mental, determinacja. Trzeba zagrać z takim samym nastawieniem jak graliśmy rewanż na Camp Nou + dorzucić skuteczność.

0

Na chłodno po meczu. Bardzo mi się podobało jak graliśmy piłką, na jeden i dwa kontakty częściej niż zwykle. Tak powinna grać Barcelona, a szczególnie z Atletico. Oprócz tego kontry, to również mogło się podobać.
Oprócz tego super zmiana Cancelo. Pokazał dlaczego Balde może siedzieć na ławce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?