2

Twarde warunki, albo niski kontrakt, albo cześć. Nie daje tego co kiedyś. Nie pasuje tu idealnie. Nie robi różnicy w pojedynkę. Nie ma 18 lat. Nie daje powodu, żeby zarabiać tyle samo co obecnie lub więcej od innych.

2

To byłaby piękna wiadomość, niestety tylko do kolejnej zimy, gdy okażę się, że znowu ich niszczymy, a real nie ma wyników. Później nowy trener i wyjdzie, że w drużynie jest przerost ego, za dużo gwiazd i 120% pychy i zero pokory.

0

@BORO_12 jakie 40 mln ? jego wartość rynkowa to 25 mln. Na pewno można obniżyć te cenę.

20

Liczę na to, że Leo będzie sprzedawał młode talenty do Barcelony za czapkę gruszek.

0

@sh4rQu jak sprzedamy jednego zawodnika, to jednego możemy sprowadzić

0

@Popitek12 w LM ma świetne momenty i statystyki, w lidze wręcz przeciwnie. Jeśli Argentyna znowu wygra i Alvarez zagra podobnie to może być głównym kandydatem. Ciężko jednak tak od razu o tym pisać. Możliwe, że MŚ wygra np. Hiszpania z Yamalem i co wtedy ? Albo LM wygra Bayern, a Anglia na MŚ może nie wygra turnieju, ale Kane będzie królem strzelców? Ciężki temat się zrobił od kiedy Messi przeniósł się do Miami.

0

@BORO_12 dla mnie Yeremay Hernandez z Deportivo

1

@Kaktusek ja bym kupił z Deportivo Yeremaya Hernandeza

0

@Popitek12 zapominasz o mistrzostwach świata

0

Cena przesadzona oczywiście.

8

"Uważam, że Barcelona wciąż jest wielką drużyną, wielkim klubem na świecie i oczywiście dla najmocniejszego najważniejsze jest wygrywanie. Przede wszystkim liga, bo wygranie ligi oznacza, że przez cały rok, przez całe rozgrywki byłeś lepszy od innych. Myślę, że to powinno być na pierwszym miejscu."

Mam wrażenie, że tylko Koeman coś tutaj "kuma". Liga jest najważniejsza. Bez dwóch zdań. Ligę mistrzów można wygrać, ale trzeba mieć :
- zdrowych zawodników w najważniejszej części sezonu
- dobrą formę fizyczną zawodników w najważniejszej części sezonu
- szczęście
- dobre losowanie
- przychylność sędziego
- szczęście raz jeszcze
- Bożą opatrzność lub podpisany pakt z diabłem

0

"- Uważam, że Barcelona wciąż jest wielką drużyną, wielkim klubem na świecie i oczywiście dla najmocniejszego najważniejsze jest wygrywanie. Przede wszystkim liga, bo wygranie ligi oznacza, że przez cały rok, przez całe rozgrywki byłeś lepszy od innych. Myślę, że to powinno być na pierwszym miejscu.



- Po drugie trofeum takie jak Liga Mistrzów, które jest niezwykle ważne, bo dziś - żeby się do niej zakwalifikować - dla drużyn z Anglii, Hiszpanii czy innych lig jest to łatwiejsze, bo wchodzą nie tylko mistrzowie, chyba nawet pięć zespołów. Dla mniejszych klubów samo zajęcie piątego miejsca to już ogromny sukces. Dlatego Liga Mistrzów z roku na rok ma coraz większe znaczenie i mam wrażenie, że liga jest trochę mniej doceniana, a przecież jej wygranie oznacza, że przez długi czas byłeś najlepszy wśród wszystkich zespołów w Hiszpanii."

W końcu ktoś ma podobne zdanie do mnie. To liga jest najważniejsza. Spełnia wszystkie wymogi obiektywnej oceny "kto jest najlepszy". Puchary rządzą się swoimi prawami. Można to zaobserwować nawet w pucharze Hiszpanii, gdzie często chodzi do niespodzianek. real został wywalony przez drużynę z 2 ligi, ale czy ta drużyna jest lepsza obiektywnie od realu ? wiadomo, że nie i pewnie w 1 lidze hiszpańskiej miałaby problem z utrzymaniem. Tak samo jak popatrzymy na lige mistrzów, to tam też nie zawsze grają najlepsi, często to jest przypadek, szczęście, błędy sędziego, wykluczenie zawodnika, kontuzje itd. To nie może być obiektywne wyróżnienie dla "najlepszej drużyny w Europie" - to nonsens. Czekam aż zostanie utworzona prawdziwa liga mistrzów, w formacie ligi i najlepiej z samymi mistrzami.

0

Jak dla mnie odejścia :
- Lewy
- Rashford
- Ferran
- Casado
- Christensen
- Araujo (za dobrą ofertę)
- Balde
- wszyscy z wypożyczalni, lub ewentualnie przedłużyć wypożyczenie

Do pierwszej drużyny :
- nowy napastnik (Undav)
- Cancelo
- nowy obrońca (Bastoni)
- nowy obrońca (Senesi)
- Grimaldo
- Yeremay Hernandez

0

Włączyć Forta, Araujo (skoro Flick i tak go nie wystawia) i dorzucić worek chorizo.

0

Flick mógł postawić na Balde lub Cancelo na lewej. Wtedy by zabezpieczył mocne skrzydło Atletico, z którego padł gol i oczywiście dołożyć dobry wariant do ofensywy. Fermin to nie jest skrzydłowy.
Kounde powinien mieć obniżoną ocenę, ponieważ to on nie pokrył Lookmana. Wydaje się jakby biegł, ale nie biegł na sprincie do niego, mimo tego, że z góry było wiadomo gdzie pójdzie piłka.

0

Mamy w pomocy obecnie - Pedri, De Jong, Bernal, Casado i Gavi. W obwodzie mamy Tommiego i nowe talenty w La Masia. Ja jestem na nie, wolę postawić na młodych.

0

Jeśli transfer okaże się za drogi, to powinniśmy sami sprzedać kogoś i za te kasę kupić Bastoniego. Jeśli to nie wystarczy, to wtedy główne nazwiska na liście to Solet i Muharemović.

0

@turhiay ej ja to pierwszy pisałem wczoraj !

2

@Azazel_Pazuzu oni myśleli, że to plasterek sera

1

@PeterMaro zgadzam się, real zapomniał jak pozbył się Makalele i wszystko siadło. Teraz znowu to robi. A Mbappe ? On powinien grać w drużynie gdzie nie ma gwiazd i są sami robole.

0

To był ten drugi kluczowy moment meczu, poza sytuacją Fermina. Tutaj Gavi powinien to wpakować do siatki, był naprawdę blisko jej i byłoby 3-1 dla nas. Niestety piłka trafiła do Ferrana, a gola anulowano, to podcieło nam skrzydła po raz drugi. Od tamtego momentu już zespół zniknął.

0

Bardzo szybko karma wróciła. Teraz to oni płaczą i w dodatku też dostali czerwo.

0

@Bykunn sędzia to psychol, co tutaj było?

3

Dlaczego mówimy o sędziach - no właśnie można to wykazać w każdym meczu. Tam jakiś faul po którym jest gol z wolnego, tam jakiś faul po którym pada gol dla realu, a wcześniej prawdopodobny karny, którego sędzia nie widzi i całe szczęście Bayern to i tak wbił.

1

Przecież cały czas to mówię - LM to nie jest nasze przekleństwo, to jest przekleństwo realu, który ma pakt z diabłem.

1

@Ilka ja mam wylane na te 16, 29 tytułów LM, dla mnie to jest tylko lepszy turniej od tego pucharu króla. Liga jest najważniejsza.

0

@michal1899 dlatego to nie jest najważniejsze co może być, wręcz przeciwnie

3

No przecież mówię cały czas, możesz grać straszne gówno, ale i tak awansujesz do finału LM lub wygrasz ten turniej.

0

@Qrek można wygrywać, ale nie szczycić się pucharami, a tym bardziej tymi, które były 70 lat temu

0

@Cobra303 Oczywiście można dowolną statystykę wykorzystać na swoje potrzeby. Dla przykładu obecny sezon 2-0 w pucharach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?