0

@KamilS689 Asllani
Minusy : bundesliga, dopiero pierwszy sezon, liczby średnie, cena wysoka
Plusy : wiek, wzrost
Muriqi :
Plusy : LaLiga, kolejny dobry sezon, dobre liczby, niższa cena
Minusy : wiek

Dla mnie lepsza opcja do Undav - kolejny dobry sezon, bardzo dobre liczny, cena bardzo dobra, wiek idealny, nie widzę minusów

14

O to chodzi, wypadli to super, nie wypali ? to można go sprzedać drożej.

2

@Adran360 ma rację, ale to dlatego, że real nie przemyślał tego wszystkiego. Zdecydowanie więcej by zyskali gdyby kupili typową 9 i pozbyli się Viniciusa.

1

@FcPortoFan1999 Ja mam takie samo zdanie, ale tak jak mówię, jego problem to jest kasa. Mógłby zostać w Barcelonie, mógłby grać we Włoszech czy Portugalii - super życie, ciepło, kasa też na pewno dobra i status. Może sam nie jestem bogaty, więc nie rozumiem jak można chcieć więcej kasy, ale z całą pewnościa Robert musi coś wybrać - w życiu nie można mieć wszystkiego.

1

Fermin zdecydowanie najgorzej wygląda w tej masce, ale szkoda tej sytuacji, niewiadomo czy to bardziej cudowna interwencja bramkarza czy nieskuteczność Fermina.

0

@FcPortoFan1999 Klub może idealny, życie w Porto tak samo, kto nie lubi pić Porto ? Tylko, że on chce dalej super zarabiać i niestety wyniesie się poza Europę, a szkoda.

0

Jego problemem jest jego ego, chciałby dalej grać w topowym klubie i zarabiać super hajs. Barcelona mu tego nie da, ani jednego, ani drugiego. Inne biedniejsze kluby mogą mu dać jego pożadany status, ale nie dadzą mu takiej kasy. On jest w błędzie i ten błąd polega na trzeźwej ocenie jego osoby, popadł niestety w pyche i myśli, że może być super graczem. Może być, ale musiałby zjechać ostro z kontraktu, a tak zostaje mu egzotyka - arabia lub ameryka.

Tak poza tym, zastanawiam się gdzie głowę ma Barcelona, że potrafi się interesować Vlahoviciem, który na pewno chciałby wysoki kontrakt, a sam Juventus już go u siebie nie chcę. Dlaczego my mielibyśmy go mieć u siebie ? To jest jakiś kiepski żarcik.

2

@FcPortoFan1999 jego problemem jest jego ego, chciałby dalej grać w topowym klubie i zarabiać super hajs. Barcelona mu tego nie da, ani jednego, ani drugiego. Inne biedniejsze kluby mogą mu dać jego pożadany status, ale nie dadzą mu takiej kasy. On jest w błędzie i ten błąd polega na trzeźwej ocenie jego osoby, popadł niestety w pyche i myśli, że może być super graczem. Może być, ale musiałby zjechać ostro z kontraktu, a tak zostaje mu egzotyka - arabia lub ameryka.

0

@APTAPT drugi sezon gra dobrze, przynajmniej ma liczby w tej słabej Celcie. Na rezerwie u nas na pewno by się przydał.

0

@19xavi93 on ma mocną kontuzje Achillesa chyba

0

@kanver_ dobije i zakończy kariere

0

Zestawienie najciekawszych zawodników, których umowy kończą się latem :
- Ibrahmima Konate
- Bernardo Silva
- Marcos Senesi
- Oscar Mingueza
- Malang Sarr
- John Stones
- Leon Goretzka
- Raphaël Guerreiro
- Mauro Icardi
- Niklas Süle
- Inigo Martinez
- Paulo Dybala

0

Alvarez zostaje w Atletico, kto przychodzi ? Jestem za tym, żeby odszedł Lewy i Ferran. Lewy duża pensja odpada. Ferran wartość rynkowa to 50 mln. PSG go nie kupi, ale jakiś klub z ligi angielskiej już może i to za dobrą kasę. Potrzeba dwóch napastników, kogo realnie widzicie lub chcielibyście widzieć ?

0

@BORO_12 lepszy jest choćby Undav

9

Niech Leo znów wygra mundial i zmierzy się w nim z Hiszpanią.

0

@comtedurgell tak, zdecydowanie najbardziej szkoda tej kontuzji Raphinhy

0

@Gaucho pisałem o tym w poprzednim komentarzu - z pucharu odpadamy na farcie z Atletico, przez błędy sędziego i nieskuteczność. W LM odpadamy na farcie z Interem, przez nieskuteczność i brak chłodnej głowy w końcówce. Z Atletico odpadamy przez nieskuteczność, okoliczności (czerwone kartki) i sędziego. W finałach Flick wszystkich wyjaśnia. Jednak nam mówi Kroos, że nigdy nic nie wygramy w LM.

0

@TR3YWAY idealne ujęcie, nieprzypadkowe, są tylko znaki :)

0

@axegrinder nawet jak się nie przebije, to będzie mieć lepszy kontrakt i reputacje. Próbować warto jak się w siebie wierzy.

0

@Barca_bwo Sporo tracimy goli, ale jeszcze więcej strzelamy.

3

Odpadnięcie z tym słabym Atletico na pewno musi boleć. Przegraliśmy przez nieskuteczność (1 miejsce), okoliczności (2 czerwone kartki) i poniekąd przez sędziego (ręka w pierwszy meczu i Koke + karny Olmo). Boli jednak to, że mieliśmy naprawdę dobre drabinki w LM w poprzedniej edycji i w ten edycji. W tym roku lepiej trafić na Arsenal, który w koncówce sezonu puchnie i gra defensywnie, niż na mocne ekipy PSG i Bayernu. A w finale to wiadomo, że Flick jest niepokonany. Puchar króla też mogliśmy ogarnąć w tym roku i też te same rzeczy nam przeszkodziły - nieskuteczność, okoliczności i sędzia. Patrząc jednak na to z dystansu, to właściwie maszynka Flicka jest naprawdę mega mocna, ponieważ wygrał wszystko co się dało, bez budżetu. Serio nie mamy co narzekać. Widzimy gdzie są mankamenty i w najbliższych latach możemy być tylko jeszcze bardziej zadowoleni. Oby podpisał kontrakt na dłużej.

8

Zdecydowanie lepiej grać w Interze niż Elche.

9

@Arden Jeszcze trzeba pamiętać o okolicznościach - odpadnięcie z Interem i Atletico w obu pucharach.

0

@Danny Gaucho nie zrobi tego

9

@Joopiter jest to jakaś opcja zawsze, ale raczej klub wolałby kogoś innego niz Fati i z pewnością wolałby się go pozbyć na stałe, ze względu na jego zarobki.

29

Sprawa wydaje się skomplikowana, a z drugiej strony prosta. Jeśli on sam chce grać gdziekolwiek, to musi zjechać z pensji. Nie zasługuje na nią obiektywnie. W Barcelonie grać nie będzie. Jak jest najemnikiem to nie odpuści. Jak jest zawodnikiem, to przyjmie niższy kontrakt.

4

Nigdy nie kojarzyłem go ze złej strony. Nawet jak rok temu wszedł na Inter, to miałem wrażenie, że powinien był grać od początku, może wtedy byśmy awansowali.

6

Dawać jego i Grimaldo i mamy boki obrony ogarnięte.

4

@Bykunn no właśnie, jeszcze się okaże, że ktoś przekazuje wartościowe treści i informacje, a "niezależni weryfikatorzy" lub "eksperci" będą mówić, że to złe. A patologia będzie się dalej miała dobrze.

0

@Wiking88 Nie czytasz co pisze. Balde, Cancelo zostaje. Grimaldo przychodzi. Obsada bocznych obrońców też. Za Araujo jak przyjdzie dobra oferta, to trzeba to rozważyć, bo można zyskać dobrą kasę, a gość i tak nie gra. Lewandowski i Ferran out i przychodzi dwóch nowych napastników. Napisałem, że oprócz tego skrzydłowy (Yeremay Hernandez), jeśli znowu Raphinha złapałbym kontuzje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?