Aequlibre
Dołączył/a: luty 2026
Mielno
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RoberDzik Ja myślę, że po Hansim to będziemy wpierw tęsknić, a później przyjdzie do nas Fabregas.
2
Mnie to się już nawet nie chce zbytnio oglądać tej LM. Gdyby Barcelona awansowało to co innego - 4 najmocniejsze drużyny e Europie się spotykają w półfinałach. W końcu jakaś obiektywna rywalizacja, choć też naciągana przez system pucharowy. A tak to co my mamy ? Obsrane Atletico z Arsenalem czyli emocje jak na rybach, w rewanżu jak na grzybach + dobry poziom PSG i Bayernu - awansuje ten kto ma więcej szczęścia i swój dzień.
2
@grzechu1999 tym bardziej jak spojrzysz na ich ostatnie 10 spotkań, to jest jakaś kara Boża, aż ciężko to wytłumaczyć.
7
Grad goli, obie drużyny strzelą. Widowisko i dobry poziom. Jutro totalna skrajność, emocje jak na rybach, Atletico broniące się przed Arsenalem z rzutu rożnego. Brak Barcelony w półfinale to jest błąd w matrixie.
19
Oczywiście, tęsknimy za Mourinho, jego żalem do Barcelony. Tęsknimy za 5-0, dominacją, najpiękniej grającą drużyną w historii. Tęsknimy za trypletem, napletem realu i Tito Vilanovą świętej pamięci - pamiętamy Mourinho jak mu wsadziłeś palca w oko, obyś przyszedł do realu, a karma do Ciebie wróciła, zapraszamy.
0
@DamianBarcaCule bardzo mnie cieszy jego powrót, historia lubi się powtarzać
0
Dzisiaj grad goli. Jutro skromne 0-0 i emocje jak na grzybach
1
@Zbyszard miasto jakie ?
1
Niech go Hansi w koncu sprawdzi na 9
0
@ProMILs nie zapominam o tym, wiemy jednak ile potrafi Flick wyciągnąć z piłkarza
0
@Aragorn33 to nie pierwsze tego typu zachowanie, on pasuje do tego realu
0
już trochę przesadza z tymi żartami
3
Raphinha na 9, Godts lub Yeremay Hernandez na skrzydełko.
12
Młodszy, tańszy i bardziej przyszłościowy od Rashforda. W sumie to ma 13 asyst w tym sezonie. Jak go nie kupimy, to będzie jak z Alvarezem i innymi - będziemy go chcieli za parę lat za 10 razy tyle. Raphinha na 9 i jedziemy z tematem.
1
@Fabik87 Dla mnie gość jest idealnym uzupełnieniem kadry - 16 goli i 13 asyst w słabej lidze holenderskiej wiadomo, ale tu nie chodzi o liczby, oceń sam jak gra :
2
@Giwera życzę mu awansu do LM już w tym sezonie
0
Jutro PSG czy Bayern ?
1
Mam nadzieję, że tym razem problemy finansowe nam pomogą
1
@Arden On nie jest wart więcej jak 20 mln i nawet nie powinniśmy się nim interesować.
2
Kounde w poprzednim sezonie dobrze bronił, bo cały zespół dobrze bronił. Miał większą pewność siebie. Przy dobrej ofercie za niego, powinniśmy rozważyć sprzedaż.
5
Wynik mógłby być jeszcze lepszy, gdyby nas nie kręcili...
1
Beznadziejny transfer, od ręki wymienie 5 lepszych
0
@Messibestplayerintheworld on ma żal, że nie jest postacią z pierwszego planu, ale samemu również nie sprawił, żeby tak go postrzegać.
1
@BulaKG bierzemy Alexisa na ławkę
0
@Bykunn Ciężko wcale nie jest, ciężko jest za to zrozumieć, że po wpisaniu w google dostajemy objawione informacje, samą prawdę, obiektywną ocenę rzeczywistości i wszelkie możliwe dane.
Kiedyś to nie było tylu nowotworów co dziś, a dziś stały się zaraz po zawale problemem nr 2 na świecie. Dlaczego ? Niestety, ale chemioterapia jako jedyna metoda pozwala wyleczyć ok. 5–8% wszystkich nowotworów złośliwych.
Problemem dalej jest profilaktyka, doszukiwanie się przyczyny, współpracowanie z dietetykami, fizjoterapeutami i innymi terapeutami, którzy realnie wpływają na zdrowie.
0
@Arden mam nadzieję, że Ferran też
1
@Adran360 dawać go do nas
0
@Bykunn jakich nowotworów, jak leczymy, jaka skuteczność i ile to kosztuje ?
5
@Kapitan hawk ja jestem za tym, żeby temat polityki zniknął z La Rambli i sceny publicznej. Zakazać w gazetach, radiach, telewizjach, internetach itd. To by zbawiło ten kraj. Model bliżej Szwajcarskiego. Weto, Inicjatywa, Referendum.
1
@OBSERWATOR2021 w końcu ktoś to napisał. Jednak poza politycznymi (słusznymi uwagami) decyzjami, które wyraźnie są antypolskie, zastanawiające jest jeszcze to, dlaczego w ogóle w 2026 roku wciąż niewiele wiadomo na temat raka, dlaczego pomimo sztucznej inteligencji nie radzimy sobie z czymś co jest z nami od zarania dziejów. No i najważniejsze pytanie to dlaczego mamy zbierać aż tyle pieniędzy i na co konkretnie ? Dlaczego to aż tyle kosztuje ?