0

@RoberDzik Ja myślę, że po Hansim to będziemy wpierw tęsknić, a później przyjdzie do nas Fabregas.

2

Mnie to się już nawet nie chce zbytnio oglądać tej LM. Gdyby Barcelona awansowało to co innego - 4 najmocniejsze drużyny e Europie się spotykają w półfinałach. W końcu jakaś obiektywna rywalizacja, choć też naciągana przez system pucharowy. A tak to co my mamy ? Obsrane Atletico z Arsenalem czyli emocje jak na rybach, w rewanżu jak na grzybach + dobry poziom PSG i Bayernu - awansuje ten kto ma więcej szczęścia i swój dzień.

2

@grzechu1999 tym bardziej jak spojrzysz na ich ostatnie 10 spotkań, to jest jakaś kara Boża, aż ciężko to wytłumaczyć.

7

Grad goli, obie drużyny strzelą. Widowisko i dobry poziom. Jutro totalna skrajność, emocje jak na rybach, Atletico broniące się przed Arsenalem z rzutu rożnego. Brak Barcelony w półfinale to jest błąd w matrixie.

19

Oczywiście, tęsknimy za Mourinho, jego żalem do Barcelony. Tęsknimy za 5-0, dominacją, najpiękniej grającą drużyną w historii. Tęsknimy za trypletem, napletem realu i Tito Vilanovą świętej pamięci - pamiętamy Mourinho jak mu wsadziłeś palca w oko, obyś przyszedł do realu, a karma do Ciebie wróciła, zapraszamy.

0

@DamianBarcaCule bardzo mnie cieszy jego powrót, historia lubi się powtarzać

0

Dzisiaj grad goli. Jutro skromne 0-0 i emocje jak na grzybach

1

@Zbyszard miasto jakie ?

1

Niech go Hansi w koncu sprawdzi na 9

0

@ProMILs nie zapominam o tym, wiemy jednak ile potrafi Flick wyciągnąć z piłkarza

0

@Aragorn33 to nie pierwsze tego typu zachowanie, on pasuje do tego realu

0

już trochę przesadza z tymi żartami

3

Raphinha na 9, Godts lub Yeremay Hernandez na skrzydełko.

12

Młodszy, tańszy i bardziej przyszłościowy od Rashforda. W sumie to ma 13 asyst w tym sezonie. Jak go nie kupimy, to będzie jak z Alvarezem i innymi - będziemy go chcieli za parę lat za 10 razy tyle. Raphinha na 9 i jedziemy z tematem.

1

@Fabik87 Dla mnie gość jest idealnym uzupełnieniem kadry - 16 goli i 13 asyst w słabej lidze holenderskiej wiadomo, ale tu nie chodzi o liczby, oceń sam jak gra :

2

@Giwera życzę mu awansu do LM już w tym sezonie

0

Jutro PSG czy Bayern ?

1

Mam nadzieję, że tym razem problemy finansowe nam pomogą

1

@Arden On nie jest wart więcej jak 20 mln i nawet nie powinniśmy się nim interesować.

2

Kounde w poprzednim sezonie dobrze bronił, bo cały zespół dobrze bronił. Miał większą pewność siebie. Przy dobrej ofercie za niego, powinniśmy rozważyć sprzedaż.

5

Wynik mógłby być jeszcze lepszy, gdyby nas nie kręcili...

1

Beznadziejny transfer, od ręki wymienie 5 lepszych

0

@Messibestplayerintheworld on ma żal, że nie jest postacią z pierwszego planu, ale samemu również nie sprawił, żeby tak go postrzegać.

1

@BulaKG bierzemy Alexisa na ławkę

0

@Bykunn Ciężko wcale nie jest, ciężko jest za to zrozumieć, że po wpisaniu w google dostajemy objawione informacje, samą prawdę, obiektywną ocenę rzeczywistości i wszelkie możliwe dane.

Kiedyś to nie było tylu nowotworów co dziś, a dziś stały się zaraz po zawale problemem nr 2 na świecie. Dlaczego ? Niestety, ale chemioterapia jako jedyna metoda pozwala wyleczyć ok. 5–8% wszystkich nowotworów złośliwych.
Problemem dalej jest profilaktyka, doszukiwanie się przyczyny, współpracowanie z dietetykami, fizjoterapeutami i innymi terapeutami, którzy realnie wpływają na zdrowie.

0

@Arden mam nadzieję, że Ferran też

1

@Adran360 dawać go do nas

0

@Bykunn jakich nowotworów, jak leczymy, jaka skuteczność i ile to kosztuje ?

5

@Kapitan hawk ja jestem za tym, żeby temat polityki zniknął z La Rambli i sceny publicznej. Zakazać w gazetach, radiach, telewizjach, internetach itd. To by zbawiło ten kraj. Model bliżej Szwajcarskiego. Weto, Inicjatywa, Referendum.

1

@OBSERWATOR2021 w końcu ktoś to napisał. Jednak poza politycznymi (słusznymi uwagami) decyzjami, które wyraźnie są antypolskie, zastanawiające jest jeszcze to, dlaczego w ogóle w 2026 roku wciąż niewiele wiadomo na temat raka, dlaczego pomimo sztucznej inteligencji nie radzimy sobie z czymś co jest z nami od zarania dziejów. No i najważniejsze pytanie to dlaczego mamy zbierać aż tyle pieniędzy i na co konkretnie ? Dlaczego to aż tyle kosztuje ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?