Aequlibre
Dołączył/a: luty 2026
Mielno
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Oyarzabal, Oshimen, Undav
0
@Bykunn przecież napisałem, że właśnie wstałem i się zesrałem. Wszyscy to bierą na serio :D
0
@VeB 1899 angielskie kluby tyle dadzą, np. Manchester City
0
@Arden gruby mówił ostatnio, że będziemy do lata w formule 1:1
1
@Arden Raphinha jest lepszy od Barcoli. Jak już to Yildiza, ale tak czy inaczej nie ma mowy żeby odszedł.
1
Jeśli to prawda z Casado, Kounde i Balde, to wcale nie będziemy w takiej złej sytuacji. Casado to jakieś 20 mln, Balde 50 mln i Kounde 80 mln. Wystarczy na Cancelo 15 mln, Grimaldo 15 mln i Bastoni 70 mln, jeszcze reszta zostanie - 50 mln. Na skrzydłowego rezerwowego - Yermay Hernandez lub Mika Godts to jakieś 25 mln. Lewandowski do Włoch i Ferran to też za 50 mln i zostaje 75 mln za napastnika - Oshimena.
Właśnie wstałem i się zesrałem.
3
Głosuje na Atletico Madryt - Barcelona 1:2 (Liga Mistrzów). Ten mecz powinniśmy wygrać wysoko, sędzia, nieskuteczność nas wykastrowały.
0
@Jarek797 Diomande, Barcola, Yildiz i prosperujący - Yeremay Hernandez, Godts
0
@quritto ja nie napisałem, że ciągle mam rację, tylko głupiec się nie myli.
0
@Lordzi Kloop chyba ten co jest zaparkowany w toalecie
1
Zagłosowałem na nie. Dlaczego ? Dlatego, że na skrzydle można go jeszcze zastąpić, w szczególności za dobrą kasę. Na rynku jest dobry wybór skrzydłowych. Gorzej jest ze środkowym napastnikiem i właśnie tam bym widział Raphe, zmianę pozycji na wysuniętego napastnika, mobilnego napadziora z doskonałym uderzeniem. Tak gra PSG i jak widać, można tak grać z sukcesami. Real też gra z Mbappe jako 9. Zaraz zleci się grono żałosnym dzieciaków, którzy będą się śmiać, a na koniec znowu będzie "a nie mówiłem".
2
@Kgorecki2500 ja przyznam, że rzadko daje napiwek za jedzenie z dowozem, ze względu na to, że płacę za sam dowóz. W knajpie zawsze. Jednak będąc w gastro opanowałem, że zawsze robię swoje bez oczekiwania, ponieważ tylko one są wrogiem szczęścia.
0
@Filipem mamy beznadziejny scouting
0
@Kgorecki2500 w gastro robisz ?
0
Bardzo podobnie popychany był Olmo i gdzie jest nasz karny ?????????????
2
Niezależnie czy to miało za zadanie zakończyć dyskusje czy podbić cenę, to i tak Alvarez zostanie w Atletico. Nie kupimy go. Mamy bardzo słaby zarząd - kupuje Ferrana za grubą kasę z City, a City kupuje sobie Alvareza za worek szynki. Ten transfer już wtedy przepadł. Trzeba się skupić na innych zawodnikach, napastnikach, a jeśli nie to chociaż dobrego skrzydłowego i grać podobnie do PSG.
9
@LAMC_10 Ty nie rozumiesz :D Tak się mówi jak się chce dla siebie, to zgania się na kolegę, żeby nie było na Ciebie :D
0
@LAMC_10 to się tak nie pisze, tylko zawsze "a masz może linka? kolega pyta"
10
@TR3YWAY pewnie ma facebooka, więc możesz napisać, najlepiej zebrać dowody - szkoda chłopaka
13
@TR3YWAY jak znasz męża to mu to powiedz, a jak będzie załamany, to kanał na youtube "musisz wiedzieć" ratuje życie
9
Wyczuwam emocje jak na grzybach, 0-0 i nieuznany gol Arsenalu z rzutu różnego
28
Czyli Rudiger powinien dostać wykluczenie na 13 meczy
0
@cules100pro tam najwięcej to powienien zarabiać Coutois, później Valverde, a Arda powinien dostać nowy kontrakt. Pożegnać 3/4 składu.
3
To dobrze, jeszcze nie daj Bóg by dobrze wypadł i zarząd chciał go sprowadzić
0
Coś pięknego :)
0
My w tym okienku transferowym to powinniśmy być jak rekiny biznesu - brać żołnierzy bez kontraktu, łowić okazje z takich spadkowiczów jak Totki, liczyć na jakieś konflikty w drużynie poszczególnych zawodników albo na degradacje Interu z powodu afery korupcyjnej. Jeszcze Guardiola, który odchodzi z City i nikt tam już nie chce grać bez niego :D
0
@Roobo akurat tutaj Gavi powinien to trafić
4
Jak o nim słyszę to wyobrażam sobie półfinał LM i Romero mówiącego do Cubarsiego : "pacz teraz i ucz się", po czym dostaje zasłużone czerwo
30
@Maker0 różnica jest taka, że my marnujemy swoje doskonałe sytuacje, a oni wykańczają prawie wszystko
2
Deco nie mógł sprzedać Sagrady Familia za Luiza Diaza ?