4

Oyarzabal, Oshimen, Undav

0

@Bykunn przecież napisałem, że właśnie wstałem i się zesrałem. Wszyscy to bierą na serio :D

0

@VeB 1899 angielskie kluby tyle dadzą, np. Manchester City

0

@Arden gruby mówił ostatnio, że będziemy do lata w formule 1:1

1

@Arden Raphinha jest lepszy od Barcoli. Jak już to Yildiza, ale tak czy inaczej nie ma mowy żeby odszedł.

1

Jeśli to prawda z Casado, Kounde i Balde, to wcale nie będziemy w takiej złej sytuacji. Casado to jakieś 20 mln, Balde 50 mln i Kounde 80 mln. Wystarczy na Cancelo 15 mln, Grimaldo 15 mln i Bastoni 70 mln, jeszcze reszta zostanie - 50 mln. Na skrzydłowego rezerwowego - Yermay Hernandez lub Mika Godts to jakieś 25 mln. Lewandowski do Włoch i Ferran to też za 50 mln i zostaje 75 mln za napastnika - Oshimena.
Właśnie wstałem i się zesrałem.

3

Głosuje na Atletico Madryt - Barcelona 1:2 (Liga Mistrzów). Ten mecz powinniśmy wygrać wysoko, sędzia, nieskuteczność nas wykastrowały.

0

@Jarek797 Diomande, Barcola, Yildiz i prosperujący - Yeremay Hernandez, Godts

0

@quritto ja nie napisałem, że ciągle mam rację, tylko głupiec się nie myli.

0

@Lordzi Kloop chyba ten co jest zaparkowany w toalecie

1

Zagłosowałem na nie. Dlaczego ? Dlatego, że na skrzydle można go jeszcze zastąpić, w szczególności za dobrą kasę. Na rynku jest dobry wybór skrzydłowych. Gorzej jest ze środkowym napastnikiem i właśnie tam bym widział Raphe, zmianę pozycji na wysuniętego napastnika, mobilnego napadziora z doskonałym uderzeniem. Tak gra PSG i jak widać, można tak grać z sukcesami. Real też gra z Mbappe jako 9. Zaraz zleci się grono żałosnym dzieciaków, którzy będą się śmiać, a na koniec znowu będzie "a nie mówiłem".

2

@Kgorecki2500 ja przyznam, że rzadko daje napiwek za jedzenie z dowozem, ze względu na to, że płacę za sam dowóz. W knajpie zawsze. Jednak będąc w gastro opanowałem, że zawsze robię swoje bez oczekiwania, ponieważ tylko one są wrogiem szczęścia.

0

@Filipem mamy beznadziejny scouting

0

@Kgorecki2500 w gastro robisz ?

0

Bardzo podobnie popychany był Olmo i gdzie jest nasz karny ?????????????

2

Niezależnie czy to miało za zadanie zakończyć dyskusje czy podbić cenę, to i tak Alvarez zostanie w Atletico. Nie kupimy go. Mamy bardzo słaby zarząd - kupuje Ferrana za grubą kasę z City, a City kupuje sobie Alvareza za worek szynki. Ten transfer już wtedy przepadł. Trzeba się skupić na innych zawodnikach, napastnikach, a jeśli nie to chociaż dobrego skrzydłowego i grać podobnie do PSG.

9

@LAMC_10 Ty nie rozumiesz :D Tak się mówi jak się chce dla siebie, to zgania się na kolegę, żeby nie było na Ciebie :D

0

@LAMC_10 to się tak nie pisze, tylko zawsze "a masz może linka? kolega pyta"

10

@TR3YWAY pewnie ma facebooka, więc możesz napisać, najlepiej zebrać dowody - szkoda chłopaka

13

@TR3YWAY jak znasz męża to mu to powiedz, a jak będzie załamany, to kanał na youtube "musisz wiedzieć" ratuje życie

9

Wyczuwam emocje jak na grzybach, 0-0 i nieuznany gol Arsenalu z rzutu różnego

28

Czyli Rudiger powinien dostać wykluczenie na 13 meczy

0

@cules100pro tam najwięcej to powienien zarabiać Coutois, później Valverde, a Arda powinien dostać nowy kontrakt. Pożegnać 3/4 składu.

3

To dobrze, jeszcze nie daj Bóg by dobrze wypadł i zarząd chciał go sprowadzić

0

Coś pięknego :)

0

My w tym okienku transferowym to powinniśmy być jak rekiny biznesu - brać żołnierzy bez kontraktu, łowić okazje z takich spadkowiczów jak Totki, liczyć na jakieś konflikty w drużynie poszczególnych zawodników albo na degradacje Interu z powodu afery korupcyjnej. Jeszcze Guardiola, który odchodzi z City i nikt tam już nie chce grać bez niego :D

0

@Roobo akurat tutaj Gavi powinien to trafić

4

Jak o nim słyszę to wyobrażam sobie półfinał LM i Romero mówiącego do Cubarsiego : "pacz teraz i ucz się", po czym dostaje zasłużone czerwo

30

@Maker0 różnica jest taka, że my marnujemy swoje doskonałe sytuacje, a oni wykańczają prawie wszystko

2

Deco nie mógł sprzedać Sagrady Familia za Luiza Diaza ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?