0

Żegnaj Rashford

0

@Laminedependencia dobra to Alberto Moleiro czy Yeremay Hernandez ?

3

@Laminedependencia wow, 60 mln za skrzydłowego ?? Już szukam na transfemarkt, zaraz wracam

21

wiadomo, że się nie przyznają, ale cały świat widział i się śmieje, że takie spalone się odgwizduje, niezależnie czy był spalony o nieobcięte paznokcie Ferrana

0

@dzefrej234 Niech biorą Balde. 50 mln super cena.

7

Zobaczycie, że Roony odpali, jeszcze wielu się zdziwi.

12

Jeśli nie możesz czegoś zmienić, możesz to jedynie zaakceptować. Skup się na pozytywach. Odpocznij w końcu, za dużo grałeś. Wrócisz i znów będziesz najlepszy w swoim fachu. Masz dopiero 18 lat. Majstra i tak zdobędziemy. Czas leczy rany, szybko leci i szybko leczy. Wykorzystaj najlepiej ten czas.

2

@Fake69 Femin - Ferran - Ronny

0

@marcin62 Może się w Anglii ktoś skusi.

0

@Konradowskyy a Raphinha kiedy wraca ?

0

@JimMorrisonFCB ja tylko przypomnę, że jego wartość rynkowa to 55 mln.

1

@Krzysztof1987 takie testy masz na zwykłym orliku, gry na hali itp.

0

Zawsze pokazują dwa ludziki i linie, ale nigdy momentu zagrania.

0

Najlepiej to by było grać bez spalonych, więcej goli i widowiska, mniej sędziego, przekrętów i pośmiewiska :)

1

Kolejny przekręt w roli głównej ten sam sędzia i dziś jest oczywiście cicho, ponieważ ostatecznie wygraliśmy. Tyle, że gdybyśmy zremisowali ten mecz, to sytuacja totalnie by się odwróciła i totalnie nie rozumiem czemu tak jest. Powinniśmy reagować, ponieważ to najlepsza profilaktyka, nakładanie presji, szum w mediach itp. Pokazywać całemu światu na wielu przykładach, że VAR sprawia, że ludzie zaczynają wątpić w intencje innych ludzi. Narzędzie samo w sobie świetne, ale ten kto steruje i manipuluje zrobi to co tylko chce.

0

@Kinginiesta powinni nie wychodzić na mecz jeśli on ma sędziować

0

@Rewolucja123 taa i żarcie w maku

0

Przy następnej okazji gdy del Cerro Grande będzie wyznaczony do naszego meczu, trzeba natychmiastowo ogłosić, że nie wychodzimy na mecz, dopóki nie zmieni się składu sędziowskiego. Niech nikogo nie zdziwi jak on będzie sędziował mecz z realem

0

56 minuta, czas leci, ten przepis z doliczaniem czasu jest tak głupi, że aż trudno uwierzyć, że my dalej na to patrzymy...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Top 5 lewych obronców to na pewno Di Marco, Mendes, Grimaldo, Cucurella, Raum i Carreras. Jak nie sprowadzimy Grimaldo za promocyjną cenę, gdzie pozycja skrajnego obrońcy jest w tych czasach kluczowa, to znienawidzę ten zarząd.

0

@Joopiter To niech Erick gra na lewej, możemy się oboje zgodzić, że Cancelo jest lepszy w ofensywie jak w defensywie ?

0

@RobertNieLewandowski liczę, że Cancelo

0

Zobaczymy jak Grimaldo poradzi sobie z Olise

1

@domin1515 zaraz Bastoni będzie kosztować 15 mln

0

Orientuje się ktoś czy kiedykolwiek jakaś drużyna w LL zdobyła 100 pkt w sezonie ?
Jeśli wygramy wszystkie mecze do końca to mamy jak w mordę strzelił 100pkt.
Tebas tego nie lubi.

0

@July_6_BcN musielibyśmy wygrać wszystkie mecze do końca ligi, na co Tebas nie chce pozwolić

4

@July_6_BcN a mnie jedno i drugie

1

@Kaktusek on grał w środku, jest zbyt wolny na skrzydło i nie ma dryblingu. Cancelo ma to wszystko. Olmo tego nie ma. Prędzej Fermin, ale to też nie jego pozycja.

0

@Kaktusek no to tragedia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?