8

Dobra wiadomość jest taka, że Ferrana chcą się pozbyć.

0

@Borneo To trochę dziwne w takim razie, że Araujo nie gra - Erick, Cubarsi czy Kounde to umówmy się - nie są demony szybkości. Pytanie dlaczego więc chcemy Bastoniego, a nie kogoś szybkiego ?

0

@Joopiter Ciężko może być o sprzedaż De Jonga i Kounde, oczywiście za dobre oferty powinni być puszczeni, ale pytanie czy oni będą chcieli odejść i czy Flick będzie chciał ich puścić ? Obawiam się, że przy tej całej transferowej karuzeli, Flick może zablokować wiele transferów, szczególnie piłkarzy wychodzących od nas. Lewy odejdzie i pewnie ktoś za niego przyjdzie, ale ciężko o dobrego napastnika niestety i moim zdaniem trzeba wybrać kogoś kto jest jeszcze na jakimś poziomie, ale nie za miliony jak Alvarez - Undav, Pavlidis, Panicelli (to byłby dobry transfer, argentyńczyk - niestety kontuzja długa)

0

My musimy mieć dwóch dobrych napastników - dwie dobre 9 z dwóch powodów.
1. Odpadliśmy z LM przez brak skuteczności - główny powód.
2. Kiedy jeden nie może zagrać lub ma inny profil, to gra drugi + zdrowa konkurencja.

Uważam, że Lewy i Ferran muszą odejść. Lewemu kończy się umowa. A Ferran był przymierzany do wymiany za Alvareza, co cieszy i budzi jakieś nadzieję, że klub myśli podobnie jak kibice.

Najlepsza mieszanka byłaby mobilnego napastnika i wysokiego.
Undav + Muriqi
Oyarzabal + Sorloth
G. Jesus + Pavlidis

O Alvarezie trzeba zapomnieć na zawsze. Vlahović tym bardziej. Oshimen niepewny przez charakter. Lautaro raczej nie do wyjęcia. Możliwe, że powinniśmy pomyśleć o wypożyczeniu kogoś na rok.

Bez narzekania, rynek obecnie jest ciężki na tej pozycji w tym roku. Może za rok uda się kogoś lepszego pozyskać.

1

@Pussy Patrol ktoś kto realnie tworzy zagrożenie, jest w stanie zrobić coś z niczego jest bardzo wartościowy

3

Co za zbędny news. Wiadomo, że to tworzone jest dla klikalności i wyświetleń - kasy.
Dlaczego Lewy by miał iść do Anglii i Liverpoolu ?
Jako rezerwowy to on nie chce być, gdyby to było ok dla niego, to by został u nas.
Liverpool już nie walczy o wszystko jak parę lat temu. Prędzej by został u nas.
Bądźmy szczerzy, Anka nie przeprowadzi się do brudnego, brzydkiego Liverpoolu na rzecz pięknej, słonecznej Barcelony.

0

@patrykzmc2000 Cieszy fakt, że klub próbuje pozbyć się Ferrana

0

@Emerald Bundesliga i Francja to dobre kierunki - Unday i Panicelli to najlepsze przykłady, niestety ten drugi doznał mocnej kontuzji.

2

Odejścia :
Balde
Lewandowski
Christensen
Casado
Rashford
Ferran
Araujo (za dobrą cenę)
Ter Stegen
Z wypożyczalni wszyscy.

Przyjścia :
Napastnik (Alvarez to opcja wykluczona, Oshimen nieco lepsza, Vlahović najgorsza ze wszystkich)
Drugi napastnik (Muriqi, Oyarzabal lub Sørloth)
Grimaldo
Obrońca (Bastoni lub jego zastępcy, których chce Inter)
Skrzydłowy (Yeremay Hernandez)

W praktyce wiemy, że będzie ciężko o takie idealne okienko.

2

@Luciano99 ja odnoszę wrażenie, że on po tej wizycie u arabów gra znacznie lepiej, a może to po prostu wpływ Flicka

0

@Szklaner piękne czasy :D fajny był też film :)

1

@CurryTheGoat30 też dobra opcja, ale Grimaldo znacznie lepsza, zna język, klub - wychowanek, lepsze stałe fragmenty

0

Flick to człowiek na innym poziomie, niż inni ludzie, dlatego decyzje co do składu niestety powinni podejmować inni - dyrektor sportowy i prezydent.

1

"Barcelona planuje sprowadzenie środkowego obrońcy, środkowego napastnika i skrzydłowego, a dodatkowo będzie negocjować z Al-Hilal, by zatrzymać João Cancelo."
Trochę martwić może brak Grimaldo w planach.

2

dobra wiadomość, trzeba też myśleć o następnych 5 latach

2

@michaleu tak było, nie zmyślam

1

Ktoś wie jaką kasę zgarniamy za LM i kiedy ? Ta zasada 1:1 cały czas dla mnie jest jakimś tajnym zjawiskiem, którym zarządzają iluminaci i aryckapłani

3

Bardzo dobre i dojrzałe podejście, czyli coś po czym można było się spodziewać, jeśli chodzi o Henia.

2

Rozumiem to rozczarowanie, choćby z finansowego punktu widzenia, ze sportowego również - byliśmy lepsi, ale wygrywa ten skuteczniejszy.
Można jedna skupiać się na pozytywach, a jest ich naprawdę sporo, w szczególności klub zyskał kolejnych kibiców.
1. Głowa do góry, liga jest najważniejsza i czas mówić o tym głośno.
2. Wprowadzić tzw. "challenge" i to już dużo zmieni.
3. Przestać doliczać czas i dalej szerzyć te patologiczną formułe. Czas mierzyć jak w futsalu, piłce ręcznej, koszykówce. Nie ma nic bardziej sprawiedliwego dla klubu, drużyn i kibiców.

1

@lukasoon15 Zdecydowanie Sorloth > Vlahović. Już nie mówiąc o umiejętnościach, co o doświadczeniu w lidze hiszpańskiej.

0

Sorloth zamiast Alvareza, kto jest za ?

1

Zadziwiające jest dla mnie, że chcemy Alvareza zamiast Sorlotha. Gość sprawdził się w LL, grał w Sociedad, Villareal i gdy gra w Atletico to zawsze nas karci. Wysoki, dobrze gra tyłem, głową, skuteczny i dobry technicznie. Na rynku nie ma zbyt dobrych opcji niestety.

2

My środek pola mamy dobrze obsadzony.

0

Było pewne, gdyby Barca awansowała w LM, to może byłyby większe szanse.

0

Witam w ten piękny dzień. Coś wiadomo ile kibiców już opuściło najbardziej obrzydliwy klub na świecie ? :)

1

@Jakchcesz dobrze, że nie dyga mu jak digidong :D

3

@misterio real podobno też ma z naklejką 16 LM i 90% taniej

1

Jak co roku i tak będą konkretne jaja. A jak wygra Portugalia, to Złota Piłka dla Cristiano Ronaldo :D

1

@John_Doe niezliczoną to poprawna odpowiedź. Pytań natomiast rodzi się więcej na temat pracy lekarza, a nawet bardzo dużo. Czy rzeczywiście leczy człowieka i co przez to rozumieć ? Czy szuka przyczyny lub przyczyn ? Pytań jest naprawdę bardzo wiele.

0

@sh4rQu dlatego podaje realne transfery, za Balde dostaniemy więcej niż wydamy na Grimaldo, Senesi za darmo, Lewy zwalnia dużo kasy, Ferran może być sprzedany za dobry pieniądz, Araujo to samo, Casado to samo, Christensen bardziej na miejsce w drużynie + reszta z wypożyczenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?