Aequlibre
Dołączył/a: luty 2026
Mielno
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Zastanawiam się jakim cudem doliczył tylko tyle minut ? Po raz setny domagam się, żeby totalnie wypieprzyć ten przepis o doliczanie minut. Zatrzymywać czas stoperem jak piłka nie jest w grze !
2
@Szicek10 nie było, ale oni cały czas nas popychają, a sędzia nie reaguje.
1
Fermin strzela na 3-0 i po meczu. W zasadzie Atletico ma wtedy kupe o wadze hantla Burneiki czy Pudziana. Oczywiście nie trafia, a przerwa doprowadza, że Atletico się obudziło i wybiło z rytmu Barce.
0
Ferran zamiast sobie przepuścić piłkę i mieć sam na sam, to piłka się od niego odbija, bo nie umie się ustawić. To żaden napastnik. Ten wolny to patologia.
Znowu mamy multum sytuacji, ale brakuje skuteczności. To jest nienormalne. Atletico nie istnieje.
1
Liczę dzisiaj na skuteczność, bo z Atletico wiecznie nam piłka nie chce wpadać do bramki !
0
Gavi i Ferran - tragedia. Gavi łapie kartki, jest słaby, niczym nie przekonuje. Ferran następny raz strzeli za miesiąc jak wygramy już lige.
2
Tylko nie Gavi... On jest dalej jak dzieciak, głupio łapie kartki, łatwo go sprowokować i popełnia faule - potencjał na czerwoną kartkę. Druga sprawa to Ferran - on następny raz strzeli za miesiąc. Wolałbym szybkiego Araujo i Ericka wyżej, no i Lewandowskiego - lepszego piłkarza niż Ferran.
0
@Roobo niech celują w okienko
0
@Janas11224 chlapnij sobie
6
Tam i tak Messi jest trenerem :)
1
@kundee damy Ci naczelny przykaz na jeżdżenie po białych
3
Niech zostaje. Weźmy Lautaro, Oshimena lub Undava.
0
@Joopiter No co Ty, to moja wiadomość.
8
Głupota to Ci towarzyszy
3
@Tuc rymy na my, to przecież ja i Ty. Dzisiaj jesteśMY wierzyć możeMY. Oczywiście będą probleMY, ale my tak łatwo się nie poddajeMY.
0
@Scala1981 A ja wymienie powodu do optymizmu:
- Najczęściej strzelamy więcej lub znacznie więcej niż tracimy
- Yamal w formie
- Fermin jest nieobliczalny
- Hansi Flick
- Potrafimy robić remontady w końcu
4
Dziś w lidze mistrzów gramy.
Atletico to nie jest super pany.
Z drugiej stronie nie bijmy przed meczem takiej piany.
Podczas meczu również nie róbmy tutaj jakiejś dramy.
Jeśli mamy wygrać ten mecz, to go wygramy.
Badźmy pewni, że Atletico zagra jak zwykłe chamy.
Oni nas znają, my już ich też znamy.
My gramy cały czas do przodu i się nie cofamy.
Materace będą się bronić, a my do przodu ruszamy.
Dużo strzałow z dystansu i wysoki pressing dodamy.
Przed meczem jeszcze raz murawę zbadamy.
UEFA to mafia i zwykłe chamy.
Tak czy inaczej, my się nikogo nie cykamy.
Naszym sprytem ich wykiwamy.
Dziury w obronie załatamy.
W pomocy dobrze piłeczką pogramy.
Z przodu mocne ciosy zadamy.
Ogólnie jako zespół więcej biegamy.
Od sędziego sprawiedliwości żadamy.
A wtedy Atletico z LM pożegnamy.
W półfinale na Arsenal czekamy.
Ich grę też już dobrze obadamy.
Oczywiście jak narazie tylko sobie gdybamy.
Może niepotrzebnie się nakręcamy.
Może za bardzo przed meczem się spinamy.
Jednak jako kibice wierzymy, że remontady dokonamy.
Atak mamy mocny, więc bramek nastukamy.
Z kontuzjamy się borykamy.
Brak Raphnihy odczuwamy.
Wiele strzałów chybiamy.
Dlatego dziś skuteczności się domagamy.
Po sezonie najgorszym zawodników opchamy.
Nie ma co robić dramy.
Nowych zawodników ponabywamy.
Tylko jak dużo kasy nazbieramy.
My jako kibice w tym pomagamy.
Mam nadzieję, że tego sezonu nie spapramy.
Lige i Ligę mistrzów wygramy.
A na koniec na szczekający real nasikamy.
No i później nowy sezon zaczynamy.
3
@dzefrej234 W ostatnich 20 latach to Barcelona miała więcej pucharów od realu i nie mówię tu więcej o 1 czy 2.
14
Gavi dzisiaj nie może grać, bo szybko może dostać kartkę
0
@Encore Fermin za Rashforda
4
@NeroTFP1 była też statystyka, w której Simeone nie wygrał nigdy na Camp Nou. Ostatnio wygrał (fartem), więc równie dobrze może pierwszy raz przegrać.
0
@FCB24 Slot, miał dobry start, później coś poszło nie tak
27
Flick przed meczem :
"Yoan, dzisiaj masz moc super bohatera spidermana. Łapiesz wszystko, niczego nie wpuszczasz do sieci, bronisz swojej siatki jak pająk swojego domu.
Martin, dzisiaj ściśle pilnujesz Alvareza. Nie odpuszczasz na krok. Jeśli będzie potrzeba, odprowadzisz go do samego łóżka.
Yamal, lubisz dryblować, dlatego dzisiaj obrońców zabierasz na karuzele energylandii.
Lewy, obejrzyj przed meczem wszystkie filmy "Bez litości", a jak zostanie trochę czasu to zobacz "Snajpera". Dzisiaj masz ich rozstrzelać ich prawdziwy zabójca. Dostaniesz ode mnie karabin przed meczem w prezencie.
Fermin, przed meczem przeczytam Ci zaklęcie na szał Berserkera, oprócz tego dostaniesz magiczny napój od Panoramixa i sok z gumi jagód. Gryź trawę, aż będziesz miał zielone zęby. Jesteś Ferminatorem.
Pedri, Tobie dziś daje różdżkę Gandalfa, okulary Harrego Pottera i kapelusz Davida Copperfielda. Spraw aby ich środek pola zniknął.
Araujo, był u mnie słynny mnich Ajahn Brahm, pamiętaj - nie jesteś swoim ciałem, nie jesteś swoim umysłem, jesteś świadomością, która za tym wszystkim stoi. Stań się wolny od myśli, stań się wolny od strachu, stań się czystą świadomością.
Panowie… spójrzcie na ten herb na koszulce. To nie jest zwykły klub. To jest FC Barcelona. Ten klub był budowany na charakterze, odwadze i wierze wtedy, gdy inni już zwątpili.
Na tablicy jest 2:0. Dla świata to problem. Dla nas? To szansa, żeby napisać historię.
Dzisiejszy mecz nie wygra ten, kto będzie czekał. Wygra ten, kto wyjdzie bez strachu. Chcę odwagi w każdym pojedynku, agresji w pressingu, jakości przy piłce i serca w każdym metrze biegu. Jeśli stracimy piłkę — odzyskujemy ją razem. Jeśli padniemy — wstajemy razem. Jeśli ktoś się zmęczy — obok jest brat, który pobiegnie za niego.
Nie myślcie o dwóch golach. Nie musicie strzelić dwóch naraz. Strzelcie pierwszego, im szybciej tym lepiej. Potem będzie łatwiej, gdy poczujemy krew.
W walkach ulicznych występują dwa rodzaje zawodników. Jedni, gdy widzą krew, zaczynają odczuwać strach i się wycofują. Inni, gdy widzą krew, idą na całość. Atakują by zabić. Powiem wam, że przed chwilą byłem na zewnątrz, na murawie i mogę przysiąc, że czułem zapach krwi…
I pamiętajcie jedno: dopóki my wierzymy, ten dwumecz jeszcze się nie skończył.
Vamos !!"
31
Mafia. Jeśli uważają, że decyzja była dobra, to proszę o argument. Niech się odwołają do sytuacji w których był rzut karny w identycznej sytuacji.
1
Kolejny powód to skuteczność. Nieskuteczność nie może trwać wiecznie, ponad 90 strzałow więcej od Atletico.
1
Jeśli to prawda, że w meczach z Atletico mieliśmy 90 strzałow więcej, a tyle samo goli, to mam nadzieję, że dzisiaj będziemy strzelać bramki jak stary prawiczek, który stał się nagle płodnym.
1
Paradoksalnie ta porażka w pierwszy meczu może być lepsza niż uzyskanie dobrego wyniku czy remisu, bo wtedy Atletico grając u siebie poczułoby krew.
"W walkach ulicznych występują dwa rodzaje zawodników. Jedni, gdy widzą krew, zaczynają odczuwać strach i się wycofują. Inni, gdy widzą krew, idą na całość. Atakują by zabić. Powiem wam, że przed chwilą byłem na zewnątrz i mogę przysiąc, że czułem zapach krwi…" - Marcelo Bielsa.
0
Skład wg marki najlepszy. Araujo i Gavi to zmory, łatwo mogą złapać kartki.
1
@Lanosss Musi Hansi kombinować niestety, gramy bez kilku zawodników niestety. Araujo na prawej będzie lepszy niż w środku. Kounde z kolei dawno nie grał na środku.
2
Wiara czyni cuda, lecz tylko walka daje efekty.