Aequlibre
Dołączył/a: luty 2026
Mielno
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
UEFA - MAFIA - ZŁO
0
@Tomcio i dwa razy kręci nas sędzia
0
@sendesara Barcelona ponad 60 strzałow więcej w 6 meczach z Atletico.
3
Oglądam kanał sportowy i tam też widzę odklejeni "eksperci" mówią o bardzo dobrych meczach Atletico.
Barca w 10 jest lepsza niż w 11.
W rewanżu marnujemy bardzo dobre sytuacje - Yamal, Olmo, Fermin, Ferran, Gavi, Olmo i Araujo.
Atletico jest zdominowane w obu spotkaniach, ale wszyscy mówią o nich bardzo dobrze. Trochę taki sydnrom realu madryt.
0
To chyba jakiś żart, najbardziej irytujący zawodnik, nieskuteczny.
0
@Kacper1432 Kounde wcale nie był daleko, gość nie strzelał do pustej bramki, jeszcze był na niej bardzo dobry bramkarz. Mogliśmy strzelić Atletico 4 gole w 20 minut.
1
Słaby mecz Olmo, nieskuteczny, najbardziej irytujący.
2
1. Nie wyciągamy wniosków z łapaniem czerwonych kartek, już lepiej puścić tego zawodnika i niech strzeli, niżeli stracić przez głupi faul. Przypomnę tylko, że w lidze ostatni raz jak z nimi graliśmy młody Simeone też wyszedł sam na sam i strzelił. Nikt go nie faulował. Jednak później strzeliliśmy dwa gole i wygraliśmy 2-1.
2. Zabrakło sił, kluczowi zawodnicy powinni odpoczywać. Kluczowym momentem była jednak sytuacja z Ferminem - to powinien być gol, a w efekcie wybito nas z rytmu tą przerwą i Atletico strzeliło bramkę na 2-1. Niewykorzystane sytuacje się mszczą.
3. Brak Raphinhy i ponad 60 strzałow więcej od Atletico we wszystkich meczach. Jak nie możemy więcej strzelić, to chociaż mniej traćmy.
4. Liga mistrzów, nigdy nie była ligą, zawsze była pucharem i to wcale nie mistrzów. Grają drużyny z 2,3 czy 4 miejsca w tabeli. To turniej, a każdy turniej rządzi się swoimi prawami - nie masz kluczowego zawodnika przez kontuzje, kartki itp., sędzia przekręca mecz, jesteś maksymalnie nieskuteczny, wyłapiesz czerwoną kartkę w jednym meczu itd. To po prostu nie są obiektywne rozgrywki, które mówią o najlepszej drużynie w Europie. Musiałaby powstać liga, każdy z każdym tak samo jak w przypadku ligi krajowej. Dlatego zawsze liga krajowa > liga mistrzów.
5. Kto na plus i kto na minus ? Olmo zdecydowanie na minus - w szczególności zmarnowane sytuacje, ale też sama gra, podania itd. Cała drużyna w pressingu zagrała bardzo dobrze w pierwszej połowie. Na minus Kounde, który odpuszcza typa, gdzie we wrześniu było wiadomo, że strzeli. Pedri jest bez formy. Yamal za dużo próbował kiwać. Na plus Ferran, który nie wiem dlaczego zszedł z boiska. Rashford nic nie pokazał.
3
1. Nie wyciągamy wniosków z łapaniem czerwonych kartek, już lepiej puścić tego zawodnika i niech strzeli, niżeli stracić przez głupi faul. Przypomnę tylko, że w lidze ostatni raz jak z nimi graliśmy młody Simeone też wyszedł sam na sam i strzelił. Nikt go nie faulował. Jednak później strzeliliśmy dwa gole i wygraliśmy 2-1.
2. Zabrakło sił, kluczowi zawodnicy powinni odpoczywać. Kluczowym momentem była jednak sytuacja z Ferminem - to powinien być gol, a w efekcie wybito nas z rytmu tą przerwą i Atletico strzeliło bramkę na 2-1. Niewykorzystane sytuacje się mszczą.
3. Brak Raphinhy i ponad 60 strzałow więcej od Atletico we wszystkich meczach. Jak nie możemy więcej strzelić, to chociaż mniej traćmy.
4. Liga mistrzów, nigdy nie była ligą, zawsze była pucharem i to wcale nie mistrzów. Grają drużyny z 2,3 czy 4 miejsca w tabeli. To turniej, a każdy turniej rządzi się swoimi prawami - nie masz kluczowego zawodnika przez kontuzje, kartki itp., sędzia przekręca mecz, jesteś maksymalnie nieskuteczny, wyłapiesz czerwoną kartkę w jednym meczu itd. To po prostu nie są obiektywne rozgrywki, które mówią o najlepszej drużynie w Europie. Musiałaby powstać liga, każdy z każdym tak samo jak w przypadku ligi krajowej. Dlatego zawsze liga krajowa > liga mistrzów.
5. Kto na plus i kto na minus ? Olmo zdecydowanie na minus - w szczególności zmarnowane sytuacje, ale też sama gra, podania itd. Cała drużyna w pressingu zagrała bardzo dobrze w pierwszej połowie. Na minus Kounde, który odpuszcza typa, gdzie we wrześniu było wiadomo, że strzeli. Pedri jest bez formy. Yamal za dużo próbował kiwać. Na plus Ferran.
2
Co on gada, oni nawet w 11 na 10 byli gorsi na Camp Nou. Nie zasłużyli na awans obiektywnie. Strzelili więcej goli, ale pomogło im w tym jakieś diabelskie moce - czerwone kartki, nasza nieskuteczność, ich skuteczność, sędzia itd.
5
Szaleństwo to w ogóle awans Atletico, które było gorsze w obu spotkaniach i awans.
1
Wnioski na chłodno :
1. Pierwszy mecz wypaczył wynik.
2. Sędzia wypaczył wynik pierwszego meczu.
3. Tak samo jak w pucharze króla decydują detale - to detale sędziowskie.
4. 57 strzałów więcej od Atletico we wszystkich 6 meczach.
5. Jesteśmy nieskuteczni w obronie i nieskuteczni w ataku.
6. Flick musi robić więcej rotacji.
7. LM nie jest i nigdy nie będzie najważniejsza, to jak dzisiaj po raz kolejny pokazano - fartowny turniej. Tylko Liga rozwiązuje obiektywną najlepszą drużynę.
8. Musimy kupić nowych piłkarzy.
9. Musimy sprzedać kilku piłkarzy.
10. Sytuacja z Ferminem odwróciła mecz.
9
Atletico było bardzo słabe, w tym meczu jeszcze gorsze niż na Camp Nou. Przy 2-0 byłem pewien, że ich walniemy wysoko, a oni ? Oni wykorzystali, to czego my nie wykorzystaliśmy ? Niewykorzystane sytuacje się mszczą. W ogóle co nie zasłużyli na awans. Piłka nożna jak życie - jest niedprawiedliwa.
0
@LukaszFan Liga pokazuje kto jest najlepszy. Te dwa mecze pokazały kto był lepszy, awansował gorszy.
3
Odpadamy po kolejnym błędzie sędziego z pierwszego meczu. Identycznie jak w Pucharze Króla. Właśnie tym się rządzą rozgrywki pucharowe i właśnie dlatego LM nie jest najważniejsza.
7
No przecież mówiłem o tym samym, że odpadniemy przez błąd sędziego z pierwszego meczu, tak samo jak było to w Pucharze Króla
1
Kounde był blisko Sorlotha
0
@LukaszFan ok, możesz sobie awansować lub nie, tylko nie mów "najlepsza drużyna w Europie"
0
Obrona jest jaka jest, ale 57 strzałów więcej we wszystkich meczach z Atletico. Ile bramek chyba każdy wie. LM nie jest obiektywnym wyznacznikiem kto jest lepszy, a kto gorszy.
3
W studiu mówią, że Atletico zasłużyło na awans, to chyba jakieś studio psychiatryczne
1
Mówiłem to 100 razy, LM to są nędzne rozgrywki o kasę, nie mówią o tym, kto jest najlepszy w Europie. To turniej, który jest oparty na szczęściu, sędziowaniu i jeszcze raz szczęściu.
0
@PeteR10 no to nie zrobili...
3
Jezus nas nie kocha
6
@wyrek zdecydowanie by dobiegł
1
Nie ma karnego, Olmo musi wykończyć gdy ma sytuacje 1 na 1 !!!
9
Zachowanie Kounde przy golu to jest kryminał, nawet nie biegł na sprincie, gdzie wczoraj było wiadomo gdzie pójdzie piłka. Wślizgu też nie zrobił.
3
Olmo, Fermin te wykończenia to dramat ! Ile jeszcze będziemy nieskuteczni ??
3
Nie ma faulu, normalna reakcja bramkarza, ALE to musimy kończyć na 3-0 i jest po meczu. To są te detale, które decydują o wszystkim.
0
@Kilotopy to są te niuanse właśnie !
3
Znowu mamy mnóstwo dogodnych sytuacji. Jak my dalej nie awansujemy, to nie ma sprawiedliwości na świecie i Jezus nas nie kocha !