0

@PIWOSZ89 Racing Santander

0

0

@dmcteam zawsze jak to czytam to mam beke, polecam prześledzić historie tego klubu

0

@RoberDzik Od 20 lat bardzo się zmienił. Każdy normalny leje na te pucharu w latach 50 jak mój dziadek sikał do zupy Hitlerowi. Superpuchar też trzeba wygrać.

0

real największy klub na świecie, ja się pytam skąd taka narracja ? Ostatnie 20 lat mówi coś zupełnie innego :
Superpuchar Hiszpanii 11-6 dla Barcelony
Puchar Króla 8-3 dla Barcelony
Liga 12-7 dla Barcelony
Liga Mistrzów 4-6 dla realu
Superpuchar Europy 3-5 dla realu

Podsumowanie : 38 trofeów dla Barcelony i 27 dla realu. Oczywiście w tym sezonie już możemy doliczyć + 2 trofea (superpuchar + liga), czyli 13 pucharów więcej od NIBY "najlepszej drużyny" na świecie. Niech oni się tak nazywają częściej, pycha kroczy przed upadkiem zawsze.

1

@Arden jest się czym szczycić, nie przepłacasz, masz więcej kibiców (reprezentacja), a puchary ? Hiszpania w ostatnich czasach sporo ich zdobywa.

3

Real bez Hiszpanów, u nas wczoraj sama Hiszpania poza dwoma skrajnymi obrońcami. Gdyby Balde dojeżdżał poziomem to już tylko jeden. Kupmy Grimaldo i tego Xavi Esparta niech Hansi wytrenuje. Musi być równowaga zło vs dobro.

1

@PatrykBarca wyraźnie gość ma coś z głową

0

@TR3YWAY ze mną może się nawet każdy nie zgodzić. Wolę być tym jednym na 100. Bycie najlepszym w Hiszpanii, to rzeczywistość. Bycie najlepszym w Europie to zależność od wielu czynników, nieobiektywność, a w zasadzie śmiało powiem - jeśli wygrasz LM to nie oznacza, że jesteś najlepszy w Europie. Po prostu wygrałeś puchar, w którym brały udział różne drużyny, na różnym etapie i byłeś zależny od wielu czynników by tak się stało. Liga oferuje mecz i rewanż, każdy z każdym, bez drabinek, bez jednego meczu co przekreśla wszystko czy jednej sytuacji, która Cie wyrzuca z turnieju.

1

LM to nie jest konieczność, to jest puchar, turniej i on ma swoje zasady. Liga to konieczność, systematyczność i wiarygodność bycia najlepszym - obiektywnie.
W LM wiele razy było tak, że gówno grając można przejść dalej i coś wygrać lub ugrać. W lidze tego nie zrobisz, każdy gra z każdym, mecz rewanż - to jest bardzo obiektywne. Możemy się cieszyć z pierwszego miejsca w lidze. W LM awansowało gorsze Atletico, które w lidze jest dużo gorsze od nas. To tylko przypadek, a nie wyznacznik. Jesteśmy lepsi, to oczywiste, niestety taka jest piłka nożna w pucharach - szczęście, okoliczności, nieskuteczność itd.

1

Na dzień dzisiejszy bardzie bym widział u nas Sorlotha na ławce niż Lewego.

3

@MesQueUnClub_87 ja też jestem za Hiszpanią, w sumie to uwielbiam styl Ameryki Południowej, ale Brazylia zjechała, więc zostaje jedynie Argentyna - najbardziej Hiszpańska.

3

@Bykunn Portugalia to nie może wygrać, bo wtedy Cristiano narobi w gacie, powie, że jest lepszy niż Messi, bo miał więcej lat jak wygrał MŚ i w ogóle ma lepsze ciało

5

@gumaz właśnie świętuje 9x Żatecki :)

0

Komu kibicujecie na MŚ ? kto według was wygra MŚ ?

0

@kamyk_23 czyli marketing czysty, chcieli starego lisa nabrać ;) Jakie piwko lubisz ?

1

@Popitek12 jesteś na NoFapie ?

0

@Piotrek1993 puchary to jest badziewie, tam często grają dalej nie Ci lepsi, tylko Ci bardziej szczęśliwi

0

@MesQueUnClub_87 gdzie mogę kupić takie ?

4

Jakie macie ulubione piwa do meczu ?

Moje ogólnie to czeskie Pilsner Urquell i Budweiser Budvar.

0

@Lionel_Messi10 pił ktoś te piwo ? jakie są wasze ulubione ?

7

Bastoni red card in quaterfinal champions league danza kuduro remix 2027

2

@Bykunn Ja mam dokładnie to samo. I może właśnie te emocje sprawiają, że ma więcej widzów. W końcu w sprzedaży liczy się język emocji. Nas kupiła Barca :D
Dlatego Książuło ma więcej fanów. Wcześniej jednak była rozmowa o kompetencjach jego i z tego cała dyskusja, moim zdaniem po prostu powinien zostać przy tych jego kebsach :)

2

@blakkudium dlatego kupiłem 9-ciopaka żateckiego :)

0

@ArterkHD w jaki sposób wczoraj nie wykorzystał sytuacji Olmo ? Gavi ? Fermin ?

1

@Bykunn zauważyłem to, oglądałem jednego i drugiego. Maciej Je no i też mówi co mu smakuje, odwiedza knajpy i restauracje na dobrym poziomie, ma większy poziom wiedzy, ale ma mnie widzów z paru powodów : mniej ludzi odwiedza tego typu miejsca, mniej ludzi jest zamożnych, więcej ludzi je syf zamiast normalnego jedzenia. Książulo leci w fastfoody, tam gdzie więcej osób żre, jest więcej młodzieży, która więcej czasu spędza w internecie, a on sam już jest znany, "bo jest znany".

0

@marcin62 a ja myślę, że życie to nie bajka, takie podejście może się dla niego wcale nie mieć happy endu.

0

@marcin62 gość się wybił na kebabach, fast foodach ewentualnie, nie ma pojęcia o jedzeniu jako tako, o restauracji. On nawet nie rozumie z której strony kelner ma mu podać żarcie. O czym my gadamy ?

0

@kanver_ duże szanse 9 ? Jak my w tym ostatnim meczu mieliśmy sytuacje kolejno Yamal, Yamal, Olmo, Fermin, Ferran, Gavi, Araujo

1

@Derean Gavi strzela w Lengleta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?