0

@VAMOS1899LaMasia ja bym dał Diaza

0

@maroon po błędach sędziego i nieskuteczności, czyli to samo co z Interem rok temu

11

Serio nie moge przerobić tego, że Barcelona jutro nie gra z Arsenalem. 4 najlepsze drużyny w Europie nie spotkają się na najwyższym poziomie żeby pokazać kibicom kwintesencję futbolu, bo daliśmy dupy w obronie, czerwona kartką, wylew sędziego i nieskuteczność niczym przeciwnicy głównego bohatera filmu akcji.
Piłka nożna na tym straci, kibice i zagra żałośne Atletico, które od 10 meczy gra kibel bez berła i papieru toaletowego. Potrzebuje to zaakceptować i chyba muszę jechać do Tybetu, Araujo dawaj namiar na swojego gurasa.

3

Jutro 0-0 i anulowany gol Arsenalu po rzucie rożnym z kurczaka

3

Yamal, Joan i Erick to pewniaki

0

@Michall99 piszę od miesięcy żeby na 9 grał albo skuteczny Fermin, albo Raphinha bez dryblingu, ale dobrą skutecznością

3

W rewanżu Bayern to weźmie i pokaże, że jest lepszym zespołem, bo jest obecnie najlepszym w Europie.

2

PSG gra bez klasycznego napastnika, bez typowej 9, a my się spinamy żeby mieć swoją 9, podczas gdy na rynku nie ma nikogo konkretnego dla nas. Może czas się zainspirować...

0

@Encore a ja wolałbym jakiegoś innego skrzydłowego, taniej i z większą perspektywą

3

@MirusAmisz MVP jest sam mecz

0

Patrząc na ten mecz i jutrzejszy to na myśl przychodzi jedynie pewna anegdota :
- jak tam dzisiaj na grzybach ?
- stary mam całe kosze grzybów, jeszcze do siatki wrzucałem i mam piękne borowiki w każdej kieszeni

Po jutrzejszym meczu :
- jak tam dzisiaj na grzybkach ?
- same trujaki, wszędzie huba buba i ostatecznie jedna kania na Kotletico...

3

Patrząc na to co się dzisiaj dzieje, to futbol wiele straci przez brak Barcelony w półfinale - nie dość, że brak widowiska w półfinale, to jeszcze brak widowiska z samym finale

0

My ten Arsenal w pólfinale byśmy pakneli, a w finale ? Tam to by się działo niezależnie kto by awansował dalej czy PSG czy Bayern

5

10 strzałów na bramkę i 9 goli, dlatego Barcelony nie ma w półfinale - jesteśmy i byliśmy rok temu nieskuteczni

20

takie wyniki powinny być co mecz w każdej lidze i na każdym poziomie, wtedy piłka miałaby 3x więcej kibiców

0

@Gitarkafcb wciąż mamy zbyt duże wymagania

0

Rok temu powinniśmy zagrać piękny finał z PSG, a w tym roku piękny finał z Bayernem lub z PSG bez wybrzydzania

0

Jutro 1-0 dla Arsenalu po rzucie rożnym róbcie screeny

0

@BorzyKrzys rozpieszczeni niestety

1

dzisiaj już 3 raz piszę, że możemy żałować Luiza Diaza

2

W finale PSG zagra z Atletico, bo Arsenal zesra się przed metą i znowu wyjdzie, że mamy błąd w matrixie - PSG rozwali Atletico na kotleta. Finał LM w postaci PSG vs Barcelona to kwintesencja i esencja futbolu - widowisko na miarę najlepszego finału LM w historii

0

Z PSG widziałbym u nas Fabiana Ruiza i z Bayernu Luiza Diaza

4

Tego Luiza Diaza to możemy żałować

0

Fabiana Ruiza to bym widział u nas, nawet kosztem Frankiego de Jonga, którego lubię i szanuje.

2

@Katalończyk 99 to jest metoda Bielsy - wszyscy najlepsi jeżdża do niego się uczyć

2

Lucho widzę był na korpetycjach u Marcelo Bielsy - piłka w aut po rozpoczęciu gry :D

1

Brak Barcelony w półfinale LM to jakiś błąd w matrixie.

1

@TR3YWAY Zgadzam się z Tobą, tak dokładnie jest jak piszesz i jeszcze oprócz tego kobiety, które stosują mobbing, same wypinają innym mobbing. Manipulantki, egoistyczne narcyzki bez pokory, czyli same życie jak w związku :)

0

@APTAPT to znaczy, że mamy błąd w matrixie

1

@Derean Ruiza to bym u nas chętnie zobaczył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?